BVSC-Zugló - RacioNet Honvéd 14:11 (vége) | Lactiv-Vasas - KSI SE 10:8 (vége)
PVSK-Füszért - YBL Waterpolo Club 16:9 (vége) | Szolnoki Dózsa - ZF-Eger 8:6 (vége)
Lactiv-Vasas - KSI SE

10:8

(2:2, 3:3, 4:1, 1:2)

szombat 01.02.2014, 18:00E.ON Férfi OB I

Az elején jól kezdett a vendég KSI csapata, és a szünetig végig végig vezettek is 1-1 góllal. A harmadik negyedre azonban kicsit megállt a játékuk, és ezt a Vasas ki is használta. Ebben a negyedben sikerült átvenniük a vezetést, elléptek három góllal is, a végén pedig már csak ezt tartották. Összességében nagy iramú, szoros mérkőzést láthattak a nézők, melyen a vártnál nehezebben ugyan, de otthon tartotta a 3 pontot a Vasas csapata.
    Köszönjük figyelmüket, tartsanak velünk a még jelenleg is zajló mérkőzéseken! (19:13:00)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    A dudaszó pillanatában még Brguljan lövését is védi Kardos.

32
    Eldugta a labdát a Vasas, majd már majdnem megszerezte a KSI. Ekkor Angyal bukkant elő, és lőtt bal szélről, de Kardos védett.

31
    Érdekes bírói ítéletek követik egymást, így lépünk az utolsó percbe.

31
    Miklós lövését védi Bendes, de a bírók visszaadják a labdát.

31
    Angyal passzából Katonás lő a bal szélről, de Kardos odaér.

30
    Hazai időkérés. Előnyben jöhet a Vasas.

30
    Steinmetz blokkol saját kapuja előtt.

30
    A másik oldalon Brguljan halászik le egy passzt, és úszik végig vele. A kapu előtt Csapóhoz játszik, de kissé pontatlanul.

29
    Angyal játssza be Steinmetz felé, de szerelik a vendégek.

29
    KOVÁCS GERGŐ jobbról lövi ki szépen a bal felsőt, zárkózik a KSI. 10:8

29
    Elveszik a labdát a Vasastól a bírók, fordulhat a KSI.

28
    Brguljan is messziről lő, Kardos tolja ki. Sarokból jöhet a hazai csapat.

28
    Kovács Gergő lő távolról hatalmas kapufát.

27
    Manhercz Á. távoli lövését blokkolják a hazaiak.

27
    HULMANN KRISTÓF gyönyörű gólt szerzett! Középről a kapunak háttal csavarta rá, és meg is lepte Bendest vele. 10:7

27
    STEINMETZ ÁDÁM kap labdát centerben, és valahogy még ellövi azt. A labda épphogy, de becsúszott. 10:6