HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Budapešť 6:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 3:7 (vége)
HSC Csíkszereda
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 02.02.2014, 18:00MOL Liga

Kiegyenlített mérkőzésen, végül a vendégek szerezték meg a három pontot. Sorozatban negyedszer nyertek, és 79-re növelték pontjaik számát az újváriak. Megerősítették a második helyüket a táblázaton, és elugortak a 75 pontos miskolciaktól. A 73 pontos Csíkszeredát beérték a brassóiak, a mai hazai győzelem után az újpestiek ellen. Nagy lesz még a küzdelem a továbbjutó helyekért. (20:14:16)

60:00

56:02
    Kiegészült a vendégcsapat, marad az egygólos érsekújvári vezetés.

54:02
    Kowalczyk kap két perc büntetést testreütésért.

52:50
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Kihasználja az Érsekújvár az emberelőnyt. VLADIMÍR KAMEŠ lövi a vendégek vezető gólját. Gólpassz: Ľubomír Hurtaj.

52:26
    Kiállítás a hazai csapatból, Farkas Tamás kap kisbüntetést magas bottal való játékért.

42:20
    A HSC gólt szerzett!
    Becze passza után, SZÖCS SZABOLCS kihasználja a hazaiak emberelőnyét. Gólpassz: Becze Tihamér.

40:29
    Kiállítás a HC Nové Zámky csapatából, Podstavek kap két percet gáncsolásért.

40:01

Sikerült fordítani az érsekújváriaknak a második harmadban, Jakub Hrudík kétszer is betalált, de a hazaiaknak még nincs veszve semmi, a döntés a záró felvonásra marad.

40:00

38:52
    Nem sikerült az emberelőny alatt a hazai csapatnak az egyenlítés, Sucharda újra játékban.

36:52
    Az érsekújvári Andrej Sucharda kapott fogásért két percet.

36:36
    Kiegészültek a csapatok.

34:36
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 perc Novák Václav színeskedésért.

34:36
    Kiállítás a vendégcsapatból, 2 perc Štefanka Miroslav bottal akasztásért.

30:24
    Kiegészült a hazai csapat.

28:24
    A hazai Flinta másodszor ül le két percre, most bottal akasztásért küldték ki.

24:28
    Štefanka passza után JAKUB HRUDÍK rövid időn belül másodszor is betalál. Gólpassz: Ondrej Štefanka.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 12. Becze (Molnár Z., Molnár Zs.), 43. Szőcs (Becze) – 23. Hrudík, 25. Hrudík (Štefanka O.), 53. Kameš (Hurtaj)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Hruby, Góga, Novák (C), Curilla, Kulha – Flinta, Salló, Moldován (A), Szőcs, Molnár Z. – Bors, Nagy, Becze (A), Mihály, Molnár Zs. – Péter, Kósa, Gecse, Farkas.

Vezetőedző: Gál Sándor.

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Král, Kowalczyk, Ružička, O.Štefanka, Podstavek – Baron, Kameš, Hurtaj, Frolík, Weissmann (A) – Sucharda, Šiška, Čaládi (A), M.Štefanka (C), Uhnák – Hrudík, Kubica.

Vezetőedző: Róbert Spišák.

Játékvezetők: Gergely, Toparceanu – Keresztes, Máthe

Nézőszám: 1650.