Villarreal CF
3:1 (0:0)
CA Osasuna
hétfő 03.02.2014, 22:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

Megérdemelt győzelmet aratott a Villarreal együttese. Egész meccs alatt hatalmas fölényben játszottak a hazaiak. A vendégek csak az utolsó 5-10 percben nyújtottak jó teljesítményt, de akkor már későn volt, már rég eldőlt a találkozó.

Köszönöm a figyelmüket! (23:49:33)

90+3
    Nagyon későn ébredtek a vendégek, úgy kellett volna játszaniuk egész meccsen, mint most az utóbbi pár percben.

90+2
    Armenteros kapott óriási passzt, hatalmas helyzetet hagyott ki, kevéssel a kapu bal oldala mellé lő!

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Te jó ég, mit hagyott ki a vendégek gólszerzője! Egy jobb oldali beadást fejelhetett hat méterről zavartalanul kapura, de kapu fölé bólintja a játékszert!

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Nagy helyzetet hagynak ki a hazaiak! Gómez kap egy remek indítást, majd fut el a bal oldalon, 14 méterről leadott lapos lövését Andrés Fernández nyeli le.

87
    Az Osasuna gólt szerzett!

ORIOL RIERA gyönyörűen pörget Asenjo kapujába! Dos Santos adott be bal oldalról, a vendégjátékos az ötös sarkáról elegánsan átemeli a hazai portást.

86
    Már mindkét csapat a találkozó végét várja.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből.

84
    Itt már minden lényeges eldőlt, már csak a gólarány kérdéses.

83
    Lobato le, Riera le.

82
    A hazaiak birtokolják a labdát, okosan, taktikusan játszanak.

81
    A vendégek ma csalódást okoztak, nagyon gyenge napot fogtak ki, szinte semmi ellenállást nem tanúsítottak.

80
    Dos Santos került nagy helyzetbe, de az ötös sarkáról elkönnyelműsködte a helyzetet, oda a lehetőség. Nem lehet tudni, hogy lőni akart vagy beadni, de egyiknek sem volt jó.

80
    Tíz perc van hátra a rendes játékidőből.

79
    Legalább a szépítő gólt sikerül-e bevinniük a vendégeknek? Szó mi szó, nem nagy meggyőződéssel támadnak.

78
    A hazaiak az összes cserelehetőségüket kihasználták, a vendégek még cserélhetnek egyet.

Gólok: 46. Perbet, 55. Trigueros, 75. Perbet – 87. Riera

Lapok:   23. Pina (VCF), 45. Santos (VCF) – 69. Loé (OSS)

Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Paulista, Dorado, Costa – Aquino (73. Pereira), Trigueros, Pina (77. Ramos), Gómez – Uche (43. Perbet), dos Santos
    Cserék: Juan Carlos – Jokić, Musacchio, Ramos, Román, Perbet, Jonathan Pereira

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Flaño, Lotiès, Damià – Lobato (83. Riera), Puñal (70. Torres), Armenteros, Loé, de las Cuevas (59. Cejudo) – Acuña
    Cserék: Riesgo – Oriol, Oier, Lolo, Cejudo, Torres, Riera

Játékvezetők: Álvarez – Gallego, Barranco – González

Nézőszám: 16 500