Liverpool F.C. – Arsenal FC 5:1 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 0:2 (vége) | Chelsea F.C. – Newcastle United 3:0 (vége)
Crystal Palace – West Bromwich Albion 3:1 (vége) | Norwich – Manchester City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 0:2 (vége) | Swansea City – Cardiff City FC 3:0 (vége)
Crystal Palace
3:1 (2:0)
West Bromwich Albion
szombat 08.02.2014, 16:00 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

A második játékrész első fele kifejezetten izgalmas volt, hiszen gyorsan ledolgozott egy gólt a hátrányából a WBA, de a 69. percben büntetőhöz jutott a Crystal Palace, amit Chamakh értékesített, és ezzel gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés, és a három pont sorsa is. Ezzel az eredménnyel jelenleg kiesőhelyen áll Gera Zoltán csapata, a West Bromwich, a Crystal Palace-ot pedig most már nem egy, hanem három pont választja el a kiesőzónától. (17:54:57)

90+3
    Beléptünk a hosszabbítás utolsó percébe.

90+1
    A szöglet után gyorsan fel akartak szabadítani a hazaiak, de Anichebe beleállt, és majdnem a kapuba hullott vissza a labda!

90+1
    Thomasról ment ki a labda, vendég szöglet jöhet.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Jedinak tűzte kapura a szabadrúgást, de Foster megfogta.

89
    Bő egy perc van hátra a rendes játékidőből, szabadrúgással jöhet a Crystal Palace.

87
    Nem akartak gólt ebből a helyzetből a hazaiak, a kisszöglet után rögtön ellőtte egy játékos a labdát, jóval a kapu fölött-mellett.

86
    Szöglettel jöhet a Crystal Palace.

85
    Jones volt kellően agresszív most, kétszer is visszaszerezte a labdát a hazai tizenhatosnál, majd lőni is tudott, de Speroni védte a kísérletet.

83
    Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Crystal Palace, Chamakh helyén Thomas fejezi be.

82
    Anichebe indult meg most a középpályáról, eljutott egészen a tizenhatosig majd lőtt, de nem találta el a kaput.

81
    Morrisont ugratták ki most a hazaiak a bal szélen, éles szögből rögtön ellőtte, de Speroni számított rá, fogta a lövést.

79
    Chris Brunt is besárgul amiért Incét buktatta csúnyán.

76
    Újabb csere hazai oldalon, Parr be, Bolasie le.

74
    Anichebe lövését blokkolták, szöglet a vége.

73
    Továbbra sem adja fel a WBA, támadnak apait-anyait beleadva.

72
    A hazaiak is cseréltek, Murray váltja Puncheont.

Dávid Kiss

Gólok: 15. Ince, 27. Ledley, 69. Chamakh (bünt.) – 46. Thievy

Lapok:   39. Jones (WBA), 66. Yacob (WBA), 79. Brunt (WBA)

Crystal Palace: Speroni – Delaney, Dikgacoi, Dann, Ward – Bolasie(76. Percc), Jedinak, Ledley, Ince – Puncheon(72. Murray) – Chamakh
    Cserék: Hennessey, Bannan, Gabbidon, Gayle, Muray, Parr, Thomas.

West Bromwich Albion: Foster – Jones, McAuley, Dawson, Ridgewell(46. Sinclair) – Yacob(71. Berahino), Mulumbu, Gera(46. Thievy), Morrison – Brunt, Anichebe
    Cserék: Myhill, Berahino, Bifouma, Dorrans, Lugano, Sinclair, Vydra

Játékvezetők: Chris Foy