Liverpool F.C. – Arsenal FC 5:1 (vége) | Aston Villa FC – West Ham United 0:2 (vége) | Chelsea F.C. – Newcastle United 3:0 (vége)
Crystal Palace – West Bromwich Albion 3:1 (vége) | Norwich – Manchester City 0:0 (vége) | Southampton FC – Stoke City 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Hull City 0:2 (vége) | Swansea City – Cardiff City FC 3:0 (vége)
Norwich City
0:0 (0:0)
Manchester City
szombat 08.02.2014, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Barclays Premier League

Mérkőzés vége. (17:52:40)

90+3
    Időhúzó csere, Pilkington helyén Whittaker.

90+2
    Van Wolfswinkel a földön egy ütközés után, de reklamálni már talpra is pattan.

90+1
    Kolarov tüzelt 20 méterről, a jobb kapufa mellé!

90
    3 perc lesz a ráadás.

89
    Pilkington lőhetett 14 méterről üresen, fölé!

87
    Ez lehetett volna a slussz poén, Van Wolfswinkel egy hajszállal maradt le a beadásról középen érkezve íígy labda nélkül esett be a kapuba, gólhelyzet volt a javából!

87
    Újabb szöglet amit kivédekezett a Norwich, indul a kontra!

85
    Navas újabb szögletét hatástalanítják, eddig összesen 1 veszélyes pontrúgásra futotta a City erejéből.

83
    Nagy nyomás alatt a hazaiak, de már csak pár percet kell kivédekezniük.

82
    Navas jobbról érkező belőtt labdája mindenki előtt elsuhant, kirúgás.

81
    Van Wolfswinkel csúszott oda Milnernek, sárgalap.

80
    Előre begyakorolt kombinációval próbálkoztak a kékek, Silva elrontotta a passzt.

79
    Tetety buktatja Kolarovot, szabadrúgás 26 méterről a vendégeknek, és sárgalap.

75
    Silva passza után Dzeko a 16-oson belül egy lövőcsellel elküldte emberét, majd nem sokkal lőtt a bal alsó mellé! Ruddy rajta volt.

74
    Milner kap sárgalapot, Fer-t buktatta.

72
    Pilkington szépen állítja meg a City támadását még a vendég térfélen, Touret szerelte, taps a jutalma.

71
    Yaya Touré íveli a labdát Silva felé, nagyon magas, kirúgás.

70
    Negredo adná be a labdát balról, borzasztó megoldást választ, pedig ketten és érkeztek középen, szöglet.

69
    A 9. City szögletet is kivágják a védők.

67
    Hooper helyén Van Wolsfwinkel a hazaiaknál.

66
    Ápolás miatt áll a játék, egy Norwich játékos a földön.

65
    Navas szöglete után tisztáznak, Demichelis bombázza rá a kipattanót, egy védőről levágódik, újabb sarokrúgás.

63
    Totális CIty fölény, alig van a labda a hazaiaknál, de egyelőre tartják magukat.

61
    Silva a labdával, Dzekot keresi, meg is tartja a bosnyák.

60
    Az első csere a meccsen: Jovetic helyén Dzeko a vendégeknél.

58
    Milner beadása után Jovetic fejelt mellé közvetlen közelről! Hozzá kell tenni, hogy kiszorított helyzetben, egy védővel a nyakán tette mindezt.

56
    10 perc után kijelenthetjük, hogy ugyanott folytatódik a 2. játékrész, ahol az első abbamaradt.

55
    Zabaleta terítette le Hoopert, szerencséjére megúszta a lapot.

54
    Navas szöglete után Bassong tisztáz.

53
    Navas tör be jobbról a 16-oson belülre, szépen verte meg az emberét, belőtt labdáját szögletre vágják ki.

51
    Kifejelik a labdát, majd Silva ismétlését Yobo vágja ki a mezőnybe.

50
    Az első szöglet a félidőben a City-é, ebbena tekintetben 5-3-ra vezetnek.

48
    Hooper lökte fel Demichelist, vendég szabadrúgás.

47
    Úgy tűnik, egyik csapat sem cserélt a szünetben.

46

Az első félidő elején meglepően jól kezdett a Norwich, de a vendégek fokozatosan átvették az irányítást. Bár igazán nagy helyzetük csak 1 volt, ha így folytatódik a játék, csak idő kérdése, hogy megszerezzék a vezetést, a hazaiaknak rendezniük kell soraikat a szünetben, és jobban vigyázni a labdára, ha náluk van.

45+1
    Most kontrázhat a Norwich, Redmond azonban elveszíti a labdát védőjével szemben.

44
    2 perc lesz a ráadás a félidő végén.

43
    Jovetic lő kapura 18 méterről, Silva pontos passza után, Ruddy csak másodjráa tudja megfogni, az első védése a kapusnak!

42
    Clichy a labdával a balszélen.

40
    Momentuma sincs a Norwichnak, jót fog tenni nekik a szünet.

38
    Zabaleta állította meg szabálytalanul Fer-t, hazai szabadrúgás.

37
    Vendég szöglet, Negredo parádésan érkezik, fejel, kapufa! Az eddigi legnagyobb lehetőség a meccsen.

37
    67%-ban birtokolják eddig a vendégek a labdát, és teljesen beszorul az utóbbi percekben a Norwich.

36
    Jovetic kényszerítőzött gyönyörűen Navas-al, a visszapassz azonban egy picit hosszú volt, Ruddy jól jött ki a kapujából, így övé a labda.

35
    Vendég szöglet!

34
    Bár többet van a labda a vendégeknél, a kaput még nem találták el.

33
    Nyom a City, érezhetően szeretnék megszerezni a vezetést még ebben a félidőben, most Zabaleta került lövő helyzetbe a 16-oson belül, de lövése elkerülte a kaput.

31
    Negredot ugratják ki, végre egy pontos labda, de a spanyol csatár lesen volt!

30
    Tettey hozhatta volna helyzetbe Fer-t, de ez a passz is egy védőhöz került.

28
    Negredo borzalmas indítása Jovetic felé hazai kirúgást eredmlnyez. A mezőnyben szépen játszanak össze a vendég játékosok, de az utolsó passzok rendre pontatlanok.

26
    Redmond felé a keresztlabda pontatlan, Hart kirúgása jöhet.

25
    Áll a játék, Touret kell ápolni!

24
    11 emberrel védekeznek a hazaiak, igyekszik megnyomni a félidő közepét a City.

21
    Újabb vendég sarokrúgás.

20

19
    Ha elveszíti a labdát betömörül a Norwich, és ugyan jól érzik a vendégek, hogy a széleken lehetne megverni őket, de a beadások rendre pontatlanok.

18
    Bár a statisztika alapján a Citynél sokkal többet van a labda, ez nem igazán érződik a játék képén, egyenrangú ellenfél eddig a Norwich.

17
    Norwich szöglet. Bassong fejesét Hart kiütötte, a kipattanót Hooper közvetlen közelről a kapuba vágta. A játékvezető azonban nem adta meg a gólt les miatt, jogosan!

15
    Redmond törhetett kapura, majd kiszorított helyzetből, 7 mtéerről tüzelt, fölé! Ebből többet is kihozhatott volna, ketten is várták a labdát középen.

14
    Demichelis szabálytalankodott, hazai szabadrúgás.

12
    Fokozatosan növekszik a City nyomása, igyekeznek ráerőltetni akaratukat a sárga-zöld mezesekre.

11
    Clichy beadását Bassong fejeli ki, itt az első vendég sarokrúgás! A gyenge hazai szöglet után gyorsan kontráztak a vendégek.

10
    Redmond beadás aután a kipattanó labdát Olsson bombázta vissza 18-méterről, felpattant, szöglet!

9
    A középpályán folyik a harc a labdáért, egyik csapat sem tudja 2-3 passznál tovább megtartani a játékszert ezekben a pillanatokban.

7
    Negredo rántotta vissza Johnson, szabadrúgás a hazai térfélről.

6
    Mindkét csapat hosszú indításokkal, ívelésekkel próbálkozik az első percekbe, egyelőre meglehetősen pontatlanul.

5
    Toure labdájának szeme volt, Silva került helyzetbe a 16-oson belül, de beadását ha nehezen is, de kivágták a védők!

4
    Redmond beadását Kompany fejeli ki a mezőnybe.

3
    Clichy passza pontatlan Jovetic felé, Ruddy hozhatja játékba a labdát.

3
    Nagyon gynege pontrúgás, de a kivágott beívelés után marad a labda a Norwichnál.

2
    Olsson lép el a balszélen, és harcol ki szögletet a hazaiaknak!

1
    Joveticet kereste a hátulról felívelt labda, ez a passz nagyon mély lett, így kirúgás következik.

1
    A kék mezes vendégek kezdték a találkozót.

1

A Chelsea a legutóbbi fordulóban megállította a City szárnyalását, most itt a lehetőség a kékek számára a javításra. A hazaiaknak is van azonban törleszteni valójuk, hiszen Manchesterben egy 7-est kaptak legutóbb. A két csapat az utóbbi években rendkívül gólgazdag meccseket játszik egymással, remélhetőleg ma is így lesz ez! Vajon visszatér a győztes útra, a tabella 2. helyezettje, vagy a Norwich borsot tör az orruk alá?

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.