CA Osasuna – Getafe CF 2:0 (vége) | Valladolid – Elche CF 2:2 (vége) | Real Sociedad – Levante 0:0 (vége)
Sevilla – Barcelona 1:4 (vége)
Sevilla FC
1:4 (1:2)
FC Barcelona
vasárnap 09.02.2014, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Jól kezdett a Sevilla, akár két góllal is vethettek volna, és ugyan egy lesgóllal egyenlített a Barcelona, de a vezetést már csodaszép megmozdulásból szerezte meg, így a szünetre mát helyreállt a rend.

A második félidőben ellenfele fölé nőtt a katalán csapat, megszórhatta volna a hazaiakat jobban is, akik csak pár lövésig, és szögletig jutottak csak. (22:53:28)

90+3
    Messi kapja vissza a labdát Robertótól a kapu előtt, de kisodródik a labdaátvétel után, Beto a végállomás

90+3
    Trochowski lő 25 méterről középről, lepattan a labda a védőkről

90+2
    Messi kígyózik át a védőkön, Iniestának ad nagy labdát, de lesre kerül az apró középpályás, szabadrúgás kifelé

90+1
    Iniestát buktatja Figueiras a bal szélen

90
    3 perc a hosszabbítás

89
    Az utolsó csere a meccsen: lemegy Sanchez, bejön Roberto a katalán csapatban.

88
    A Barca gólt szerzett!
    Alexis Sanchez viszi a labdát a védőkre a jobbösszekötő helyén, majd remekül tálal középre, az érkező CESC FABREGAS átveszi és 7 méterről a kapus fölött emel a hálóba! 1:4

87
    Katalán támadás a bal szélen, Iniestát szerelik, a Sevilla dobhat

86
    Messi vezeti a védőkre a labdát, kényszerítőzne Sanchezzel, a visszaadott labda pontatlan a chileitől

85
    Rakitic szöglete jobbról, majd balról is egy, veszélytelen összességében mindkettő