Elche CF – CA Osasuna 0:0 (vége)
Elche CF
0:0 (0:0)
CA Osasuna
péntek 14.02.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Végül kiérdemelt az 1-1 pont a csapatok részéről, de az is igaz, hogy egyik csapat sem lett semmivel sem előrébb. Talán épp most kellett volna kockáztatni, egy ilyen nagy jelentőségű mérkőzésen. (22:50:27)

90+4

90+3
    Járatja a labdát az Osasuna a középpályán, nem támad ki a hazai csapat.

90+2
    Bár nem nagyon került előnyösebb helyzetbe így az Elche, mert 1 támadó maradt 4 védőre.

90+1
    Két hazai játékost is fellöknek egy támadás alatt, de mehet tovább előnyszabály miatt.

90
    7-7 a szögletek aránya, ez is kiegyenlített, mint maga a meccs. 4 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Boakye indítása után Aarón harcol ki a jobb sarokban szögletet.

88
    Kicsit szétszakadta a pálya, a gyors támadások miatt nem nagyon van mezőnyjáték már.

87
    Vállalkozóbb most a hazai Elche, náluk a labda és támadnak is.

86
    Cejudo megy le a végén, Nino a pályán.

85
    Egyszerűen nem bírnak egymással a csapatok, nem kockáztatnak semmit a végén sem.

84
    Boakye a pályán Cristian Herrera helyett.

83
    Kihasználja utolsó cseréjét is az Elche.

82
    Herrera húz le egy veszélyes felívelést az ötösön, majdnem átszállt rajta a lágy labda.

81
    Újabb szögletet harcol ki az Osasuna, inkább kirúgják a védők a biztonság miatt a kiugratást.