Érd
28:17 (11:8)
Fehérvár KC
kedd 18.02.2014, 18:00 • Érd Aréna • Női kézilabda NB1

Könnyedén, esélyt sem adva ellenfelének 11 góllal győzött az Érd, ezzel pedig magabiztosan őrzik negyedik helyüket a bajnokságban.
    Az első félidőben még többé-kevésbé kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, de a második játékrészben már egy teljesen új Érd jött ki, amely fokozatosan növelte előnyét. A Fehérvár ismét produkált egy tíz perces góltalanságot, ez pedig a jó erőkből álló Érd ellen nem fér bele.
    Könnyed, magabiztos győzelmével a hazaiak valamelyest feledtették az elmúlt időszakban elszenvedett vereségeket. A vendég Fehérvár maradt a hatodik helyen, pontszámban holtversenyben a Siófokkal.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:33:15)

60
    Mérkőzés vége. (28:17)

60
    A mérkőzés utolsó gólját KISFALUDY szerezte betörésből, a Fehérvár a hátralévő néhány másodpercben már nem talált a kapuba. (28:17) (28:17)

59
    A vendégeknek semmi nem sikerül a végén, ellenben hazai oldalon VUKCEVIC pontosan lőtte át a vendégek falát. (27:17) (27:17)

58
    OLÁH vállalta el a hazaiak büntetőjét, a jobb alsót választotta. (26:17) (26:17)

57
    HORVÁTHRA játszották ki a vendégek a figurát, átlövésből volt eredményes. (25:17) (25:17)

56
    KILIVINYIRE nem figyeltek a vendégek, átlövésből növelte a hazaiak előnyét. (25:16) (25:16)

55
    KUHINKÓ vállalkozott lövésre, középről engedte el, Janurik nem érte el. (24:16) (24:16)

55
    Ami nem sikerült az előbb szélről SCHATZL-nak, az most sikerült betörésből, szépen ment be a hazaiak szélsője. (24:15) (24:15)

54
    HORVÁTH ment fel, átlövésből nagy gólt ragasztott a felsőbe. (23:15) (23:15)

53
    Nem jutottak lövésig a vendégek, passzív miatt a játékvezetők elvették a labdát. Hazai oldalon Schatzl lövését szélről védte Kiss. (23:14) (23:14)

52
    Benzal fölé vágta, de a hazaiak is hibáztak támadásban. Ismét a Fehérvár támadhat. (23:14) (23:14)

51
    TILINGER futott szabad területre, nagy gólt vágott Janurik kapujába. (23:14) (23:14)

51
    BOGNÁR ment be bátran a falba, cselezése után meglövi mai első gólját. (23:13) (23:13)

50
    Az Érd időt kért. (22:13) (22:13)

50
    A vendégek hibáztak támadásban, nem úgy EMBEROVICS, aki betörésből volt eredményes. (22:13) (22:13)

49
    Némi labdajáratás után SITI átlövésből csökkentette a vendégek hátrányát. (22:12) (22:12)

49
    A Fehérvár időt kért. (22:11) (22:11)

49
    Bajban a vendégek, játékuk szétszórt és pontatlan. Labdaszerzés után ismét SZEKERES a hazaiak gólszerzője, lerohanás végén könnyedén pattintotta be. (22:11) (22:11)

Érd: Gridnyeva, Oguntoye, Janurik (kapusok) – Török, Schatzl, Triscsuk, Kovács, Vukcevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Koren, Bognár
    Fehérvár KC: Kiss, Trimmel (kapusok) – Azari, Májer, Vaszari, Tilinger, Horváth, Becséri, Kuhinkó, Hajdúch, Siti, Herr, Mayer, Kazai, Emberovics, Benzal

Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki