Alpesi sí - Női óriás-műlesiklás, 1. futam | 1:. T. Maze (SLO) (vége) | | | Alpesi sí - Női óriás-műlesiklás, 2. futam | Győztes: T. Maze (SLO) (vége) |
Rövidpályás gyorskorcsolya - Női 1000 méter | 1. Maltais (CAN) (vége) | | | Rövidpályás gyorskorcsolya - Férfi 500 méter | 1. Cournoyer (CAN) (vége) |
Sílövészet - Férfi 15 km tömegrajtos | Győztes: E.H. Svendsen (NOR) (vége) | | | Rövidpályás gyorskorcsolya - Női 3000 méter váltó | Győztes: Dél-Korea (vége) |
esemény vége
Alpesi sí - Női óriás-műlesiklás, 1. futam
1:. T. Maze (SLO)
Nagy Gábor
Statisztikák
1 1 SLO Tina MAZE 1:17.88
2 2 SWE Jessica LINDELL-VIKARBY 1:18.40 +0.52
3 10 ITA Nadia FANCHINI 1:18.53 +0.65
4 5 AUT Anna FENNINGER 1:18.73 +0.85
5 6 USA Mikaela SHIFFRIN 1:18.79 +0.91
6 7 GER Viktoria REBENSBURG 1:19.24 +1.36
7 9 SWE Maria PIETILAE-HOLMNER 1:19.45 +1.57
8 15 ITA Denise KARBON 1:19.49 +1.61
9 12 FRA Anemone MARMOTTAN 1:19.69 +1.81
10 18 AUT Elisabeth GOERGL 1:19.84 +1.96
11 14 SUI Dominique GISIN 1:19.99 +2.11
12 19 FIN Tanja POUTIAINEN 1:20.12 +2.24
13 22 AUT Michaela KIRCHGASSER 1:20.39 +2.51
14 25 SWE Kajsa KLING 1:20.47 +2.59
15 16 SWE Frida HANSDOTTER 1:20.51 +2.63
16 4 SUI Lara GUT 1:20.54 +2.66
17 24 FRA Anne-Sophie BARTHET 1:20.71 +2.83
18 20 NOR Nina LOESETH 1:20.78 +2.90
19 32 SLO Katarina LAVTAR 1:21.22 +3.34
20 36 CAN Erin MIELZYNSKI 1:21.25 +3.37
21 38 GER Barbara WIRTH 1:21.35 +3.47
22 28 FRA Adeline BAUD 1:21.49 +3.61
=23 29 NOR Mona LOESETH 1:21.50 +3.62
=23 26 NOR Ragnhild MOWINCKEL 1:21.50 +3.62
25 3 AUT Kathrin ZETTEL 1:21.60 +3.72
26 23 ITA Francesca MARSAGLIA 1:21.63 +3.75
27 42 SVK Petra VLHOVA 1:21.86 +3.98
28 35 SUI Fabienne SUTER 1:22.07 +4.19
29 43 SRB Nevena IGNJATOVIC 1:22.14 +4.26
30 30 NOR Lotte Smiseth SEJERSTED 1:22.49 +4.61
31 50 SLO Marusa FERK 1:22.57 +4.69
32 41 USA Resi STIEGLER 1:22.69 +4.81
33 33 USA Megan MCJAMES 1:22.77 +4.89
34 52 SLO Ilka STUHEC 1:23.03 +5.15
35 39 POL Maryna GASIENICA-DANIEL 1:23.18 +5.30
36 57 POL Karolina CHRAPEK 1:23.89 +6.01
37 59 BUL Maria KIRKOVA 1:24.11 +6.23
38 56 CRO Andrea KOMSIC 1:24.24 +6.36
39 54 CRO Sofija NOVOSELIC 1:24.25 +6.37
40 44 RUS Maria BEDAREVA 1:24.26 +6.38
41 70 HUN Edit MIKLOS 1:24.40 +6.52
42 51 BIH Zana NOVAKOVIC 1:24.54 +6.66
43 47 SVK Barbara KANTOROVA 1:24.72 +6.84
44 55 ARG Macarena SIMARI BIRKNER 1:24.74 +6.86
45 40 CHI Noelle BARAHONA 1:25.02 +7.14
46 62 AUS Lavinia CHRYSTAL 1:25.18 +7.30
47 45 AUS Greta SMALL 1:25.22 +7.34
48 65 UKR Bogdana MATSOTSKA 1:25.25 +7.37
49 60 SVK Barbora LUKACOVA 1:25.59 +7.71
50 48 ARG Salome BANCORA 1:25.88 +8.00
51 63 ISL Helga Maria VILHJALMSDOTTIR 1:26.39 +8.51
52 64 BLR Maria SHKANOVA 1:26.79 +8.91
53 66 HUN Anna BERECZ 1:26.96 +9.08
54 67 GEO Nino TSIKLAURI 1:27.27 +9.39
55 68 ROU Ania Monica CAILL 1:28.53 +10.65
56 69 AUS Emily BAMFORD 1:28.57 +10.69
57 78 ISL Erla ASGEIRSDOTTIR 1:30.15 +12.27
58 72 BRA Maya HARRISSON 1:30.31 +12.43
59 58 KOR So-Hui GIM 1:31.47 +13.59
60 85 TOG Alessia Afi DIPOL 1:31.66 +13.78
61 76 LAT Agnese ABOLTINA 1:31.85 +13.97
62 74 ISV Jasmine CAMPBELL 1:32.05 +14.17
63 79 POR Camille DIAS 1:32.70 +14.82
64 90 PER Ornella OETTL REYES 1:32.87 +14.99
65 82 ALB Suela MEHILLI 1:33.55 +15.67
66 84 GRE Sophia RALLI 1:33.63 +15.75
67 80 UZB Kseniya GRIGOREVA 1:34.56 +16.68
68 77 EST Triin TOBI 1:34.65 +16.77
69 86 MAR Kenza TAZI 1:35.27 +17.39
70 89 TUR Tugba KOCAAGA 1:36.04 +18.16
71 83 LTU Ieva JANUSKEVICIUTE 1:36.79 +18.91
72 81 MLT Elise PELLEGRIN 1:36.85 +18.97
73 71 CHN Lina XIA 1:37.03 +19.15
74 87 THA Vanessa VANAKORN 1:44.86 +26.98
13 GER Maria HOEFL-RIESCH DNS
8 CAN Marie-Michele GAGNON DNF
11 ITA Federica BRIGNONE DNF
17 USA Julia MANCUSO DNF
21 CAN Marie-Pier PREFONTAINE DNF
27 FRA Marion BERTRAND DNF
31 SUI Wendy HOLDENER DNF
34 CZE Katerina PAULATHOVA DNF
37 CZE Sarka STRACHOVA DNF
46 CZE Martina DUBOVSKA DNF
49 ARG Julietta QUIROGA DNF
53 AND Mireia GUTIERREZ DNF
61 SVK Kristina SAALOVA DNF
73 LAT Lelde GASUNA DNF
75 IRL Florence BELL DNF
88 SMR Federica SELVA DNF
1 1 SLO Tina MAZE 1:17.88
2 2 SWE Jessica LINDELL-VIKARBY 1:18.40 +0.52
3 10 ITA Nadia FANCHINI 1:18.53 +0.65
4 5 AUT Anna FENNINGER 1:18.73 +0.85
5 6 USA Mikaela SHIFFRIN 1:18.79 +0.91
6 7 GER Viktoria REBENSBURG 1:19.24 +1.36
7 9 SWE Maria PIETILAE-HOLMNER 1:19.45 +1.57
8 15 ITA Denise KARBON 1:19.49 +1.61
9 12 FRA Anemone MARMOTTAN 1:19.69 +1.81
10 18 AUT Elisabeth GOERGL 1:19.84 +1.96
11 14 SUI Dominique GISIN 1:19.99 +2.11
12 19 FIN Tanja POUTIAINEN 1:20.12 +2.24
13 22 AUT Michaela KIRCHGASSER 1:20.39 +2.51
14 25 SWE Kajsa KLING 1:20.47 +2.59
15 16 SWE Frida HANSDOTTER 1:20.51 +2.63
16 4 SUI Lara GUT 1:20.54 +2.66
17 24 FRA Anne-Sophie BARTHET 1:20.71 +2.83
18 20 NOR Nina LOESETH 1:20.78 +2.90
19 32 SLO Katarina LAVTAR 1:21.22 +3.34
20 36 CAN Erin MIELZYNSKI 1:21.25 +3.37
21 38 GER Barbara WIRTH 1:21.35 +3.47
22 28 FRA Adeline BAUD 1:21.49 +3.61
=23 29 NOR Mona LOESETH 1:21.50 +3.62
=23 26 NOR Ragnhild MOWINCKEL 1:21.50 +3.62
25 3 AUT Kathrin ZETTEL 1:21.60 +3.72
26 23 ITA Francesca MARSAGLIA 1:21.63 +3.75
27 42 SVK Petra VLHOVA 1:21.86 +3.98
28 35 SUI Fabienne SUTER 1:22.07 +4.19
29 43 SRB Nevena IGNJATOVIC 1:22.14 +4.26
30 30 NOR Lotte Smiseth SEJERSTED 1:22.49 +4.61
31 50 SLO Marusa FERK 1:22.57 +4.69
32 41 USA Resi STIEGLER 1:22.69 +4.81
33 33 USA Megan MCJAMES 1:22.77 +4.89
34 52 SLO Ilka STUHEC 1:23.03 +5.15
35 39 POL Maryna GASIENICA-DANIEL 1:23.18 +5.30
36 57 POL Karolina CHRAPEK 1:23.89 +6.01
37 59 BUL Maria KIRKOVA 1:24.11 +6.23
38 56 CRO Andrea KOMSIC 1:24.24 +6.36
39 54 CRO Sofija NOVOSELIC 1:24.25 +6.37
40 44 RUS Maria BEDAREVA 1:24.26 +6.38
41 70 HUN Edit MIKLOS 1:24.40 +6.52
42 51 BIH Zana NOVAKOVIC 1:24.54 +6.66
43 47 SVK Barbara KANTOROVA 1:24.72 +6.84
44 55 ARG Macarena SIMARI BIRKNER 1:24.74 +6.86
45 40 CHI Noelle BARAHONA 1:25.02 +7.14
46 62 AUS Lavinia CHRYSTAL 1:25.18 +7.30
47 45 AUS Greta SMALL 1:25.22 +7.34
48 65 UKR Bogdana MATSOTSKA 1:25.25 +7.37
49 60 SVK Barbora LUKACOVA 1:25.59 +7.71
50 48 ARG Salome BANCORA 1:25.88 +8.00
51 63 ISL Helga Maria VILHJALMSDOTTIR 1:26.39 +8.51
52 64 BLR Maria SHKANOVA 1:26.79 +8.91
53 66 HUN Anna BERECZ 1:26.96 +9.08
54 67 GEO Nino TSIKLAURI 1:27.27 +9.39
55 68 ROU Ania Monica CAILL 1:28.53 +10.65
56 69 AUS Emily BAMFORD 1:28.57 +10.69
57 78 ISL Erla ASGEIRSDOTTIR 1:30.15 +12.27
58 72 BRA Maya HARRISSON 1:30.31 +12.43
59 58 KOR So-Hui GIM 1:31.47 +13.59
60 85 TOG Alessia Afi DIPOL 1:31.66 +13.78
61 76 LAT Agnese ABOLTINA 1:31.85 +13.97
62 74 ISV Jasmine CAMPBELL 1:32.05 +14.17
63 79 POR Camille DIAS 1:32.70 +14.82
64 90 PER Ornella OETTL REYES 1:32.87 +14.99
65 82 ALB Suela MEHILLI 1:33.55 +15.67
66 84 GRE Sophia RALLI 1:33.63 +15.75
67 80 UZB Kseniya GRIGOREVA 1:34.56 +16.68
68 77 EST Triin TOBI 1:34.65 +16.77
69 86 MAR Kenza TAZI 1:35.27 +17.39
70 89 TUR Tugba KOCAAGA 1:36.04 +18.16
71 83 LTU Ieva JANUSKEVICIUTE 1:36.79 +18.91
72 81 MLT Elise PELLEGRIN 1:36.85 +18.97
73 71 CHN Lina XIA 1:37.03 +19.15
74 87 THA Vanessa VANAKORN 1:44.86 +26.98
13 GER Maria HOEFL-RIESCH DNS
8 CAN Marie-Michele GAGNON DNF
11 ITA Federica BRIGNONE DNF
17 USA Julia MANCUSO DNF
21 CAN Marie-Pier PREFONTAINE DNF
27 FRA Marion BERTRAND DNF
31 SUI Wendy HOLDENER DNF
34 CZE Katerina PAULATHOVA DNF
37 CZE Sarka STRACHOVA DNF
46 CZE Martina DUBOVSKA DNF
49 ARG Julietta QUIROGA DNF
53 AND Mireia GUTIERREZ DNF
61 SVK Kristina SAALOVA DNF
73 LAT Lelde GASUNA DNF
75 IRL Florence BELL DNF
88 SMR Federica SELVA DNF
Berecz Anna is sokat lépett előre, ma is jól síelt! (08:06:00)
2 2 SWE Jessica LINDELL-VIKARBY 1:18.40 +0.52
3 10 ITA Nadia FANCHINI 1:18.53 +0.65
4 5 AUT Anna FENNINGER 1:18.73 +0.85
5 6 USA Mikaela SHIFFRIN 1:18.79 +0.91
6 7 GER Viktoria REBENSBURG 1:19.24 +1.36
...
41 70 HUN Edit MIKLOS 1:24.40 +6.52
...
53 66 HUN Anna BERECZ 1:26.96 +9.08
Talán az 5. helyen álló Schiffrinnek még van dobogós esélye.
A legjobbak az első 30-ban indulnak, rögtön az élmenőkkel Mazeékkal az elején.
Most is lesz két magyar versenyző, mint azt már megszokhattuk a hölgyeknél, Berecz Anna és Miklós Edit. Nem ez a szám az erősségük, de most is jól szerepelhetnek formájukat tekintve.
Anna a 66. helyen rajtol, míg Edit 70.-nek.