Alpesi sí - Férfi óriás-műlesiklás, 1. futam 1. T. Ligety (USA) (vége) | Sífutás - Női csapatsprint Győztes: Norvégia (NOR) (vége)
Sífutás - Férfi csapatsprint Győztes: Finnország (FIN) (vége) | Alpesi sí - Férfi óriás-műlesiklás, 2. futam Győztes: T. Ligety (USA) (vége)
Sílövészet - Vegyes váltó, döntő Győztes: Norvégia (NOR) (vége)
Sílövészet - Vegyes váltó, döntő

Győztes: Norvégia (NOR)

szerda 19.02.2014, 15:30 • Laura Cross-country Ski & Biatlon Center • XXII. téli olimpia

A győztes tehát a norvég váltó:
    Tora Berger
    Tiril Eckhoff
    Ole Einar Björndalen
    Emil Hegle Svendsen összeállításban 0+2 lövőteljesítménnyel!

10. Ausztria +3:17

A végén a jelek szerint Fourcade teljesen kiengedett az utolsó lövészet után, kis híján az ukránok is lehajrázták.
    A fehéroroszok csak a 11. helyen, majd érkezik Kanada, Svájc és Lengyelország is 4 percnél nagyobb hátrányban.

És befut Svendsen, olimpiai bajnok a norvég váltó!!
    1 óra 9 perc 17 másodperc alatt ért célba a csapatuk!

Björndalen ezzel az aranyéremmel minden idők LEGEREDMÉNYESEBB téli olimpiai sportolójává válik, már csak célba kell érnie 1,5 km múlva Svendsennek. Továbbra is 30 másodperc felett az előnye. Olimpiai történelmet írunk néhány perc múlva!

7. Oroszország +2:09

Bár idegesnek tűnt, de Svendsen újra hibátlan! Ezzel Norvégia olimpiai bajnok lesz, már csak célba kell érnie!

7. Oroszország +2:16

Emil Hegle Svendsen lövőteljesítménye hibátlan, szinte végig a kis korong közepét találta el! Nem hinném, hogy ezt elveszíthetik a norvégok innen!

1. Norvégia
    3. Olaszország +1:10
    4. Szlovákia +1:35
    5. Németország +1:38
    6. Franciaország +2:03

A harmadik helyért csatázók sokat hibáztak, szinte mindenkinek két póttöltényre volt szüksége és sokat álltak a lőállásban!

Björndalen ismét hibátlan! Eddig csodálatos, 10-ből 10 sikeres lövése volt! Soukup hibázik egyet.

8. Lengyelország

Björndalen hibátlan! Soukup egy póttöltény!

Csehország vált az élen, jön Soukup, az első férfi, Norvégia hátránya 1,1 mp, Björndalen a harmadik ember a skandinávoknál!