Széchenyi Bank-FTC - OSC-Újbuda 6:4 (vége) | LACTIV-Vasas - Szolnoki Dózsa 7:12 (vége)
LACTIV-Vasas - Szolnoki Dózsa

7:12

(0:3, 4:4, 3:3, 0:2)

péntek 21.02.2014, 18:45 • Császár-Komjádi Béla Uszoda • E.ON Férfi OB I

A Szolnoknak tulajdonképpen két negyed is elég volt ahhoz, hogy érvényesítse a papírformát. Azzal, hogy az első és utolsó felvonásban lenullázták ellenfelüket a vendégek, eldöntötték a mérkőzést. Természetesen nem csak ennek köszönhető a siker, hanem a jobb fór kihasználásnak és, hogy akcióból is többször voltak eredményesek. A Vasast is dicséret illeti, hogy két negyeden keresztül pariban tudott lenni jóval esélyesebb ellenfelénél. Valószínűleg azonban a fáradtság is belejátszott, hogy a végén már lankadt a koncentráció. Ettől függetlenül egy jó mérkőzést láthattunk, ahol néha-néha igazán izgalmassá alakultak az események. Köszönjük ma esti figyelmüket, tartsanak velünk holnap is, hiszen akkor sem maradnak vízilabda nélkül! (19:58:54)