DVSC - TVP AQUATICUM
25:36 (12:20)
FTC Rail Cargo Hungaria
péntek 21.02.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Az elején ráijesztett a Debrecen a bajnoki ezüstérmesre, 5-0-ra vezettek hét perc elteltével. Ezután azonban a Fradi összekapta magát, gyorsan egyenlített, majd konstans jó játékkal a félidőre nyolc gólt tett a két csapat közé. A második félidő ezek után már csak formalitás volt, beállt a 9-10-11 gólos különbség és mind Elek Gábor, mind Varga József sokat forgatta a csapatát ebben a játékrészben. A Loki a második félidőben már partiban ellenfelével, de az FTC sima győzelme ekkor már nem volt kétséges. Ezzel a DVSC maradt 17 pontos és nyolcadik, a Ferencváros pedig második és 36 egységük van. Köszönjük a figyelmüket, reméljük, jól szórakoztak. A viszontátásra! (22:39:50)

Ahogy észrevehették, Zácsik Szandra nem játszott a meccsen. Elek Gábor elárulta, hogy kisebb sérüléssel bajlódik, de pár napon belül visszatér, a hazai oldalon Barna Éva pedig vírusos gyomorfertőzéssel bajlódik.

60
    Mérkőzés vége. (25:36)

60
    STEINBACH közéről, a szaggatottról eleresztett átlövése a kapuba vágódott! (25:36) (25:36)

60
    Az utolsó percbe léptünk és KUDOR volt eredményes! (25:35) (25:35)

59
    A hetest STEINBACH kegyetlenül a bal felsőbe vágta! (24:35) (24:35)

59
    Szamoránsky harcolt ki büntetőt. (24:34) (24:34)

59
    VÖRÖS középről jövő átlövését blokkolták a védők, de az elvánszorgott a kapuig és az elfekvő Szikora mellett bement! (24:34) (24:34)

58
    Steinbach hát mögötti passzát SZARKA lőtte a szélről a kapuba! (23:34) (23:34)

58
    VÖRÖS újabb átlövése utat talált a kapuba! (23:33) (23:33)

57
    Vörös lőtt passzívál a kapu fölé, az ellentámadásból pedig Szamoránsky ziccerét fogta Lajtos! (22:33) (22:33)

56
    SUCH maradt üresen a jobb szélen és a hosszúba lőtt! (22:33) (22:33)

56
    Varsányi lövését kivédte Szikora, de VÖRÖShöz pattant a labda, aki 11-ről a félig üresen maradt kapuba bombázott! (22:32) (22:32)

55
    STEINBACH lőtt klienc méterről a jobb alsóba! (21:32) (21:32)

54
    Karnik maradt üresen ziccerben a bal oldalon, de fölé lőtt. (21:31) (21:31)

54
    PENA tört be a bal kettő helyén és szerzett gólt! (21:31) (21:31)

53
    A büntetőt KARNIK lőtte a bal felsőbe! (21:30) (21:30)

53
    Vörös lőtt gólt Mészáros és Steinbach mellett, de már leért a lába, hetes. (20:30) (20:30)