Chelsea F.C. – Everton FC 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Fulham FC 1:1 (vége) | Arsenal FC – Sunderland AFC 4:1 (vége)
Cardiff City FC – Hull City 0:4 (vége) | Manchester City – Stoke City 1:0 (vége) | West Ham United – Southampton FC 3:1 (vége)
Crystal Palace – Manchester United 0:2 (vége)
Crystal Palace
0:2 (0:0)
Manchester United
szombat 22.02.2014, 18:30 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

A Machester United Chamak hibája után egy tizenegyesből szerezte meg a vezetést, majd Rooney révén kettőre növelte a 67. percben. A hazaiaknak kevés lehetőségük volt ma, sokkal jobban játszott a Manchester United. (20:22:50)

90+4
    Ügyesen tartják a labdát a vendégcsapat.

90+3
    Jedinak húzta vissza Giggset, szabadrúgás a félpályától a hazaiaknak.

90+2
    Ledley ívelte előre a hazaiak szabadrúgását, de Jerome 10 méterről a kapu mellé csúsztatta a labdát.

90+1
    Giggs kapott sárga lapot egy lerántásért.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    A kapura lövésekben 14:14 az állás, de a hazaiak nem tudtak betalálni.

88
    Gayle bal oldali beadását kifejeli ismét Vidic a kapu elől.

87
    Csere a Manchester Unitednél: lemegy Fellaini, bejön Fletcher.

86
    Bolasie fejelt fölé 12 méterről ez is kimaradt.

85
    Elfogyott a hite a hazai csapatnak, nem is támadnak le olyan elánnal mint eddig.

84
    Csere a Crystal Palacenál: lemegy Ince, bejön Gayle.

83
    Parr bal oldali beadását kifejelte a kapu elől Vidic.

82
    Mata és Fellaini passzolgat a középpályán, de nem támadják őket a hazaiak.

81
    Kényelmesen adogat a Manchester United, szeretnék ha már vége lenne a meccsnek.

80
    Csere a Manchester Unitednél lemegy Januzaj, bejön Giggs.

78
    Csere a Manchester Unitednél: lemegy van Persie, bejön Valencia.

76
    Bolasie 22 méteres lövését szépen fogta de Gea.

74
    Parr szépen ment el a bal szélen, de a beadását kirúgta a kapu elől Smalling.

73
    Csere a Crystal Palacenál: lemegy Bolasie, bejön Chamakh.

72
    Ledley szögletét kifejelik a védők, majd Jedinak 20 méteres lövése fölé megy.

71
    Szöglet a hazaiaknak, Smalling tisztázása után.

70
    Felszabadultan játszik a United is, most már ők kontráznak.

69
    Van Persie jól indult, a tizenhatosról ellőtte a labdát de a kapufáról visszapattant a játékszer.

68
    Most már nincs vesztenivalója a hazai csapatnak, menni kell előre és gólt kell rúgni!

67
    A Manchester gólt szerzett!
    WAYNEY ROONEY üresen kapta a labdát a tizenhatoson belül és a léc alá vágta a labdát!

65
    Jerome került rögtön helyzetbe, de Vidic mentett előle a tizenhatoson belül.

64
    Csere a Crystal Palacenál: lemegy Murray, bejön Jerome.

63
    Mata tette le lövésre a labdát, de Fellaini gyengén találta el, Speroni fogta a játékszert.

62
    Hiába kezdett jól a hazai csapat a második félidőben, Chamakh hibája után vezetnek a vendégek.

61
    ROBIN VAN PERSIE a bal felsőbe lőtte a büntetőt, Speroni a másik irányba vetődött.

60
    Evrát ápolni kell, áll a játék.

59
    Tizenegyeshez jut a Manchester United! Chamakh buktatta Evrát !

58
    Murray csavarta egyből kapura a beívelést, de a 15 méteres lövést fogta de Gea.

57
    Vidic kapott egy sárga lapot lerántás miatt.

56
    A második félidőben a Crystal Palace jobb a labdabirtoklásban, 51:49 az arány.

55
    Talán ha a kontrákban ügyesebb lesz a hazaik csapat, lesz esélye a gólszerzésre.

54
    Murray passza rosszul sikerült Ince felé, Visic könnyedén hozta el előle.

53
    Van Persie volt lesen, szabadrúgás a hazaiaknak.

52
    A játék képe nem sokat változott , a Manchester tatja a labdát és támad.

51
    Delaney csúsztatta haza az indítás, Speroninál már a labda.

50
    Murray fejelte le az indítást, de Puncheon lövését fogta de Gea.

49
    Murray szögletét Smalling kifejelte a kapu elől.

49
    Vidic fejelte ki a labdát Jedinak elől. Ismét szöglet a hazaiaknak.

48
    Ledley szögletét Rooney fejelte ki a kapu elől.

47
    Fellaini tisztázása után szöglet a hazaiaknak.

46

A Manchester United fölényben játszik, sok helyzetük volt már, de nem tudták gólra váltani azokat. a Crystal Palace az első öt perceben próbálkozott, de aztán alig jutott el a kapuig, a második félidőre kicsit fel kéne javulniuk egy jó eredményért-.

45

45
    Nem hosszabbít a játékvezető,a hazaiak tartják a labdát.

44
    Speroni nem sieti el a kirúgást, várja a félidőt.

43
    Rooney elcsavarta a labdát a sorfal felett és a kapu mellett. Kirúgás a hazaiaknak.

42
    Szabadrúgás a vendégeknek, Jedinak lökte el Carricket.

41
    Felaini remekül vette át Mata passzát, de 15 méteres lövése mellé kanyarodott.

40
    Rooney 20 méteres lövését szépen fogta Speroni.

39
    A vendégek tartják a labdát, fölényben játszanak, de a kapu előtt pontatlanok.

37
    Chamakhot kell ápolni, áll a játék.

36
    Smalling futott neki Chamakhnak, szabadrúgás a hazaiaknak a tizenhatosuk elől.

35
    Szép labdaátvétel után Ronney 16 méterről lőtt kapura, de elakadt a védőkben.

34
    A labdabirtoklásban fölényesen, 81:29%-ra vezet a Manchester.

33
    Evra kisodródott helyzetből, a bal szélről az oldalhálót találta telibe.

32
    Puncheon beadását Chamakh tudta kapura fejelni 10 méterről, de gyengére sikerült, könnyedén fogta de Gea.

31
    Van Persie volt lesen, szabadrúgás a Crystal Palacenak.

30
    Rooney jöhet a szögelttel, minden egyes sarokrúgásnál leordítják a szurkolók, nincs irigylésre méltó helyzetben. A beadását kifejelték a hazaiak a kapu elől.

29
    Mata beívelését fejelte ki Parr, most a vendégek jöhetnek szöglettel.

28
    Szöglet a hazaiaknak, de Jedinak beívelését Vidic kifejelte a kapu elől.

27
    Parr ívelte előre a labdát, Murray belecsúsztatott és de Gea bravúrral tolta ki a jobb alsó sarok elől!

26
    Szabadrúgás a hazaiaknak, jó 35 méterről, Mata volt szabálytalan.

25
    ismét szöglet a Unitednek. Rooney adja be a labdát, de Van Periseről visszapattan, majd Rooney újra középre tekeri, Parr kifejeli a gólvonalról, majd Vidic bólintja fölé.

24
    Smalling tisztázott Murray elől, bedobás a felezővonalnál bal oldalon a hazaiaknak.

23
    Dann indítása Vidic fejese után ismét a középpályán van.

22
    Rooney szögletét a kapu fölé fejelte Fellaini 10 méterről.

21
    Szöglet a vendégeknek, Delaney mentése után.

20
    Jedinak ívelte előre a labdát, de de Gea lehúzta a levegőből.

19
    Szabadrúgás a hazaiaknak, a kezdőkörből, Evra lökése után.

18
    Van Persienek volt hosszú egy indítás, kirúgás a hazaiaknak.

17
    Murray volt lesen, a vendégeké most a labda.

15
    januzaj kézzel tette maga elé a labdát , így hiába lőtt a kapuba 15 méterről, szabadrúgás a hazaiaknak.

Chamakh felé egy indítás, de Vidic előnyösebb helyzetbe ért oda és elrúgta a labdát.

13
    Ince tekerte középre a labdát a szabadrúgásból, de kifejelte azt Vidic.

12
    Szabadrúgás a bal szélről, 28 méterről a hazaiknak, Smalling lökése után.

11
    Januzaj bal oldali beadását fogta de Gea.

10
    Mata emelte előre egy labdát Van Persie felé, de kifejelte előle Parr.

9
    Rooney szöglete Matához gurult kisszögletbe, de a középpályás eztán visszafelé passzolt.

8
    Januzaj bal oldali beadása szögletre vágódott Wardról.

7
    A United passzolgat most a középpályán, de nem tudnak helyzetet kialakítani.

6
    Januzaj bal oldali beadását Rooney Van Perise felé fejelte, de a csatárnak nem sikerült az ollózása, Dann szabadított fel.

5
    Bátran kezdenek a hazaiak, eddig csak náluk van a labda.

4
    Ward jól lépett be a tizenhatosra, de Fellaini blokkolta a lövését,.

3
    Ince jobb oldali szöglete kikanyarodott, a vendégek jöhetnek kirúgással.

2
    Egy lövési kísérlet Ledleytől, de Vidicről szögletre ment a labda.

1
    A Manchester United kezdte a második félidőt.

1

Crystal Palace: Speroni – Ward, Dann, Delaney, Parr – Puncheon, Jedinak, Ledley, Ince – Chamakh, Murray

Manchester United: De Gea – Smalling, Vidic, Ferdinand, Evra – Carrick, Fellaini – Mata, Rooney, Januzaj – Van Persie

Játékvezetők: Michael Olivier.

A Premier League 26. fordulójában a Crystal Palace fogadja a Manchester Unitedet.
    A Palace jelenleg a 15. a tabellán, a United pedig a hetedik helyen áll. A hazaiak eddig itthon 13 meccset játszottak, ebből hatot megnyertek, két döntetlen és öt vereség mellett. A United jól szerepel vendégként, 13 meccsen hat győzelem, három döntetlen és négy verség a mérlegük.
    A Crastal Palacenak nagyon fontos, hogy pontot szerezzen ma, hiszen csak kettő pontra vannak a kieső helytől. A Manchester United nyolc pont lemaradásra van a nemzetközi kupaindulást jelentő helytől, de egy jó hajrával a bajnokságban még talán odaérhetnek az ötödik helyre. Ezek tudatában remek mérkőzésre számíthatunk ma, reméljük gól gazdag mérkőzésen!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik.