Eintracht Frankfurt – Werder Bremen 0:0 (vége) | Hannover 96 – Bayern München 0:4 (vége)
Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
Werder Brémy
vasárnap 23.02.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

Nem tudtak ma kapuba találni a felek. Ez egyértelműen a hazaiaknak fájhat jobban, akik több, mint egy félidőt emberelőnyben játszottak. Ennek ellenére csak a mérkőzés legvégén alakítottak ki egy-két helyzetet, ami kevésnek bizonyult. A brémaiakat dicséret illeti, mivel semlegesítették ellenfelüket, nagyot küzdöttek emberhátrányban.

Köszönöm a figyelmüket! (17:29:45)

90+4
    Még belefér egy frankfurti szöglet. A vendégvédők azonban végig koncentráltan játszanak, felszabadítanak.

90+4
    A ráadás utolsó percében járunk, nem valószínű hogy bármi változás beáll az utolsó pillanatokban.

90+3
    Aigner remek labdát kapott a kapu előterében. Átvette azt és azonnal lőtt is, a kapu jobb oldalának irányába. Wolf újra hatalmasat védett!

90+3
    A vendégek már nem cifrázzak, elrugdossák a labdát, lehetőleg minél messzebbre saját kapujuktól.

90+2
    Bargfrede kapott sárga lapot.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    A mérkőzés rendes játékidejének utolsó percében járunk.

89
    A végére már helyzetekig is eljut a frankfurti gárda, kérdés, nem késő-e már?

88
    Meier puskázott el egy nagy helyzetet! Remek ütemben érkezett Rode beadására, de fejese "csupán" a felső lécen csattant!

87
    Újabb hazai szöglet, most nagyon nyom a házigazda, a brémaiak nehéz pillanatokat élnek át.

87
    Meier jutott el egy lövésig a sarokrúgást követően, de lövését könnyedén blokkolják a brémaiak.