Dunaújvárosi KKA – Siófok 36:23 (vége) | EKFSC - Globál Safe – MTK-Budapest 21:22 (vége)
Dunaújvárosi KKA
36:23 (20:10)
Siófok KC
vasárnap 23.02.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

(19:55:12)

A második félidőben, a mérkőzés összképe nem változott nagy mértékben. A vendég gárda nem tudta feltörni a masszív Dunaújvárosi védőfalat, a hazaiak pedig rendre leindították őket. A végére, pedig teljesen elfáradt a siófoki gárda, így a félidei tíz gólos különbséget, még növelni is tudta a Dunaújváros és 36-23-ra győzött.

60
    Mérkőzés vége. (36:23)

60
    Szalai ejt a felső lécre, a bal szélről. (36:23) (36:23)

60
    Schneider ziccert hibáz a jobb szélről. A hosszút vette célba. (36:23) (36:23)

59
    Kemény Dóra ül le két percre a hazai padra. (36:23) (36:23)

59
    DAJKA lerohanásból eredményes. (36:23) (36:23)

58
    Grosch Vivien áll ki 2 percre a dunaújvárosiaknál. (36:22) (36:22)

57
    Ismét megtalálják RÁDL-t beállóban, szépen lövi ki a bal felsőt, Futaki tehetetlen. (36:22) (36:22)

56
    SCHNEIDER ÉVA válaszol a jobb szélről Vincze góljára. (35:22) (35:22)

56
    VINCZE MELINDA a bal szélről szépen lövi ki a hosszú alsót. (35:21) (35:21)

55
    Termány kap 2 percet vendég oldalon. (34:21) (34:21)

55
    KOPECZ átlövésből eredményes 10 méterről, pattint a kapuba Futaki lábai alatt. (34:21) (34:21)

54
    RÁDL TÍMEA beállóból, Futaki lába között szerez gólt. (33:21) (33:21)

53
    Hiba mindkét oldalon, ismét támadhat a Dunaújváros. (32:21) (32:21)

52
    Folytatódik a mérkőzés. (32:21) (32:21)

52
    Mátéfi Eszter kér időt. (32:21) (32:21)

51
    SCHNEIDER kap jó labdát a jobb szélen és magabiztosan lövi ki a hosszú felsőt. (32:21) (31:21)

50
    DAJKA ügyesen fut keresztbe, majd a megnyíló fal mellett ellőve gólt szerez, középről, 9 méterről. (32:20) (31:20)