Aston Villa FC – Norwich 4:1 (vége) | Swansea City – Crystal Palace 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Cardiff City FC 1:0 (vége)
Swansea City
1:1 (1:0)
Crystal Palace
vasárnap 02.03.2014, 17:30 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

Az első félidőt követően nem sokan gondolhatták, hogy végül meg kell osztani a pontokat. Míg az első játékrészben abszolút hazai fölény volt a pályán, a másodikban egyre többször a Crystal Palace is eljutott a hazaiak tizenhatosáig, végül teljesen kiegyenlítetté vált a találkozó. A 83. percben végül büntetőből az egyenlítés is összejött a vendégeknek, ezt követően már nem láthattunk újabb gólt.
    Köszönöm a figyelmet! (19:31:22)

90+3
    Bolasie még a végén megborzolta a hazai szurkolók idegeit, két védő között 17 méterről el tudta rúgni, nem sokkal ment fölé a lövés.

90+2
    Thomas kapott sárga lapot belépőért.

90
    Négy perc ráadást mutatott a játékvezető.

88
    A mérkőzés végét még megnyomja a Crystal Palace, nagyot változott a leányzó fekvése az első félidőhöz képest.

86
    Balról ívelhettek be sarokrúgást a vendégek, nem jelentett veszélyt a Swansea kapujára, kivágták a labdát a védők.

85
    Murray próbálkozott meg egy lövéssel, kísérlete a blokkról szögletre vágódott.

83
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    GLENN MURRAY vállalta el a vendégek büntetőjét, lövésénél esélyt sem adott Vormnak.

82
    Flores szabálytalankodott gólhelyzetben, a játékvezető azonnal kiállította. Ráadásul büntetőt ítélt a vendégeknek.

80
    Routledge fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, 17 méterről megeresztett kísérlete azonban elhalt a blokkban.

79
    Egyre több energiát fordít az egyenlítésbe a Crystal Palace, egyelőre azonban jól zár a hazai védelem.

78
    Balról érkezett a beadás a vendégektől, középen Jerome fejelte hat méterről kapura, Vorm nagyot védett az esetnél.

77
    Murray fejezte be lövéssel a vendégek támadását, a minetyg 18 méterről megeresztett kísérletet Vorm védeni tudta.

76
    A vendégek végezhettek el szabadrúgást, a hazaiak tizenhatosára beívelt labdát kivágták a védők.

75
    Britton kap sárga lapot.

74
    Bolasie jobb oldalról küldte középre a labdát, a hazai védők azonban kivágják azt.

73
    A vendégek egyre inkább kinyílnak hátul, igyekeznek az egyenlítésért.

72
    Bolasie bonyolódott cselezésbe a hazaiak tizenhatosán belül, végül a védők elválasztották a labdától.

Gólok: 26. de Guzman – 83. Murray (bünt.)

Lapok:   75. Britton (SWN) – 35. Jedinak (CRY), 48. Jerome (CRY), 62. Dann (CRY), 90+2. Thomas (CRY)   82. Flores (SWN)

Swansea City: Vorm – Rangel, Flores, Williams (70. Amat), Davies – Hernández (22. Canas), Britton, Routledge, de Guzmán, Dyer – Bony (64. Lita)
    Cserék: Tremmel – Amat, Taylor, Emnes, Cañas, Lita, Vázquez

Crystal Palace: Speroni – Ward, Dann, Delaney, Parr (71. Thomas) – Dikgacoi, Jedinak, Ince (46. Murray), Ledley, Bolasie – Chamakh (31. Jerome)
    Cserék: Hennessey – Gabbidon, Thomas, Bannan, Gayle, Murray, Jerome

Játékvezetők: Mike Dean – S. Beck, M. Mullarkey