DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 2:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 5:4 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Corona Brasov Wolves
5:4 (0:2,1:1,3:1 - 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 02.03.2014, 18:00 • Brassó • MOL Liga

Kiegegyenlített hosszabbításban, a 70. percben Dornic kékvonalas lövése megpattant egy védőn, ami így a tehetetlen Sevela mellett csúszott a kapuba. Ezzel az eredménnyel összesítésben 2-1-re vezet a Brassó csapat, és már csak egy mérkőzésre van a döntőtől. A holnapi mérkőzésen is tartsanak velünk (21:15:07)

70:33
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: IVAN DORNIC! Gólpassz: Kevin Wehrs

Dornic lőtt a kékvonalról, a korong megpattant egy korcsolyán, ezzel átverte a másik irányba induló Sevelát, így a kapuba jutott a korong.

A hosszabbítás elkezdődött.

A harmadik harmadban átvette a kezdeményezést a hazai csapat. Mindjárt a harmad elején gólt szereztek Zsók révén. Majd az 51. percben kiegyenlítettek Saluga révén. Már úgy nézett ki, hogy döntetlennel zárul a mérkőzés, de az 59. percben Saluga győzelem közelébe juttatta csapatát. Majd a 60. percben Jabornik kékvonalas bombájával ismét egyenlő volt az állás. Ezzel hosszabbítás következik

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:16
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: HENRICH JABORNIK! Gólpassz: Galanisz Nikandrosz, Ladányi Balázs

Galanisz passzolt a kékvonalon álló Jabornikhoz. A védő kapuralőtt, a nagy tömörülésben Polc nem látott semmit, és a korong behullott a kapuba.

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 30. Gliga (Zsók), 43. Hietamaki (Zsók), 52. Saluga (Hietamaki, Dornic), 59. Saluga (Molnár Zs, Wehrs), 71. Dornic (Wehrs) – 5. Azari (Galanisz), 10. Peterdi (Galanisz), 28. Contois, 60. Jabornik (Galanisz, Ladányi)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Nagy, Molnár Zs., Dornic, Saluga – Mastaleriu, Hietamaki, Gliga, Zsók, Virág – János, Pysarenko, Péter R., Petres, Imecs – Bálint, Márton, Antal
    Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) – Lindgren, Huba, Szappanos, Ladányi, Kiss Á. – Nagy R., Erdélyi, Azari, Galanisz, Peterdi – Gröschl, Jabornik, Pavuk, Contois, Somogyi – Hruby, Sabados, Papp V.

Játékvezetők: Csomortani, Gergely, Siko, Mathe