DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 2:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 5:4 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Corona Brasov Wolves
5:4 (0:2,1:1,3:1 - 1:0)
Dab.Docler
vasárnap 02.03.2014, 18:00 • Brassó • MOL Liga

Kiegegyenlített hosszabbításban, a 70. percben Dornic kékvonalas lövése megpattant egy védőn, ami így a tehetetlen Sevela mellett csúszott a kapuba. Ezzel az eredménnyel összesítésben 2-1-re vezet a Brassó csapat, és már csak egy mérkőzésre van a döntőtől. A holnapi mérkőzésen is tartsanak velünk (21:15:07)

70:33
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: IVAN DORNIC! Gólpassz: Kevin Wehrs

Dornic lőtt a kékvonalról, a korong megpattant egy korcsolyán, ezzel átverte a másik irányba induló Sevelát, így a kapuba jutott a korong.

A hosszabbítás elkezdődött.

A harmadik harmadban átvette a kezdeményezést a hazai csapat. Mindjárt a harmad elején gólt szereztek Zsók révén. Majd az 51. percben kiegyenlítettek Saluga révén. Már úgy nézett ki, hogy döntetlennel zárul a mérkőzés, de az 59. percben Saluga győzelem közelébe juttatta csapatát. Majd a 60. percben Jabornik kékvonalas bombájával ismét egyenlő volt az állás. Ezzel hosszabbítás következik

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:16
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: HENRICH JABORNIK! Gólpassz: Galanisz Nikandrosz, Ladányi Balázs

Galanisz passzolt a kékvonalon álló Jabornikhoz. A védő kapuralőtt, a nagy tömörülésben Polc nem látott semmit, és a korong behullott a kapuba.

58:06
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: MARTIN SALUGA! Gólpassz: Molnár Zsolt, Kevin Wehrs

Molnár ment el egy koronggal, Sevela még hárított, de érkezett Saluga, aki a fekvő Sevela felett a kapuba lőtt

54:54
    Hietamaki kékvonalas lövését hárítja Sevela, a kapu előtt Molnár nemtudott beleérni a lövésbe

51:46
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: MARTIN SALUGA! Gólpassz: Juhamatti Hietamaki, Ivan Dornic!

Hietamaki passzol keresztbe a kapu elé Salugának, aki kapásból lő Sevela kapujába

50:17
    Hietamaki viszi be a korongot a harmadba, majd takarásból leadott lövését Sevela védi

47:52
    Pavuk viszi be a korongot a harmadba, majd takarásból leadott lövését Polc hárítja

43:54
    Pysarenko büntetése 2 perc könyökhasználatért, és Somogyi büntetése 2 perc durvajátékért

43:40
    Pavuk marad a jégen miután Pysarenko könyökkel leütközi, majd a másik oldalon kisebb lökdösődés alakul ki

43:30
    Contois megy el a balszélen, majd fonákemelését Polc hárítja

42:11
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: JUHAMATTI HIETAMAKI! Gólpassz: Zsók Levente!

Zsók passzolt Hietamakihoz , aki a jobboldali bedobópontról lőtt, a lövés Sevela lábai közt jutott a kapuba

41:20
    Pysarenko lövése pattan meg egy védőn, de elmegy a lövés a kapu felett

40:50
    Kiss Ákoshoz kerül a korong a kapu előtt, de nem tud túljárni Polc eszén

40:01

Hamarosan jövünk a harmadik harmaddal. A csapatok már a jégen

Kiegyenlített második harmadon vannak túl a csapatok. A harmad elején a vendégek továbbra is többet támadtak, majd a 28. percben Contois már 3-ra növelte a vendégek előnyét. Majd két perccel később Gliga hozta közelebb a csapatát. A hazai gól után átvette a kezdeményezést a hazai csapat, de újabb gólt nemsikerült elérniük.

34:50
    Pavuk fordul vissza a kapu mögül, Polc már elindult a másik irányba, de még idejében visszaért

29:55
    A Brassó gólt szerzett! Gólszerző: ROBERTO GLIGA!
    Gólpassz:

Zsók passzolt keresztbe a kapu elé érkező Gligának, aki a félig üres kapuba lőtte a korongot.

29:10
    Wehrs passzolt Virágnak a kékvonalra, aki lopta a távolságot, majd lövését Sevela hárítja

28:48
    Felállnak emberelőnyben a hazaiak. De a vendégek kiütik a korongot

28:29
    Kiss Ákos büntetése 2 perc bottal lökésért

27:09
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: ANDREW DAVID CONTOIS!

Contois a kékvonalról lőtt el egy korongot kapura, Polc elindult a másik irányba, így a félig üres kapuba hullott a korong.

26:20
    Jabornik lövése megy el a kapu mellett

26:00
    Kiütik a korongot a hazaiak

25:40
    Hietamaki büntetése 2 perc bottalakasztásért. Somogyit akasztotta, aki belerepült Polcba. A kapus ápolni kell, mert megsérült. De folytatja a játékot

25:16
    Kiss Ákos tér vissza a kiállításból, majd egyből lecsap egy előrevágott korongra, éles szögből leadott lövését Polc védi

24:47
    Saluga elé kerül egy korong a baloldalon, de nemtalálja el a korongot, pedig a kapu félig üres volt

23:08
    Kiss Ákos büntetése 2 perc bottalakasztásért! Wehrst akasztotta

22:40
    Contois kap egy korongot, elmegy a védője mellett, de kapu fölé lő

21:48
    Galanisz indítja a kékvonalon kilépő Peterdit, aki ellövi a kapu mellett a korongot

21:10
    Hietamaki lő a kékvonalról kapu mellé

20:02
    A hazai csapat hozza el a bedobást

20:01

Hamarosan folytatódik a mérkőzés, a csapatok már a jégen

A harmad elején keresték a fogást egymáson a csapatok, majd Galanisz a 4. percben tálalt Azari elé, aki megszerezte a vezetést a vendég csapatnak. Továbbra is támadásban maradtak a vendégek, akik a 10. percben Peterdi révén már két góllal vezettek. A hazaiaknak kontráik voltak, amik nemigen jelentettek veszélyt a vendég kapura.

20:00

19:42
    Rossz indítás a hazaiak részéről, tilos felszabadítás, bedobás a hazai harmadban

19:00
    Előbb Kiss Ákos, majd Ladányi hagy ki helyzetet, mindkétszer Polc hárít

18:24
    Pavuk hozza el a bulit, majd megkerüli emberét és egyből lő, de Polc hárít

18:06
    Saluga teszi be a korongot a kapu elé Molnárnak, de nem tudja beütni Sevela mellett a korongot

17:10
    Ladányi teszi le a korongot a kékvonalon álló Nagynak, akinek lövését Polc könnyen fogja

16:38
    Szappanosnak teszik hátra a korongot, de a baloldali lövése elakad Polcban

16:20
    Virág viszi be a harmadba a korongot, majd jobbszélről lő kapura, de a korong elmegy a kapu előtt

15:28
    Wehrs cselezte be magát a harmadba, lövése levágódik egy védőről, majd Saluga nem találja el a korongot

14:36
    Antal lövése pattan fel egy ütőről, ami a felső kapuvasra hullik

13:45
    Kiss Ákos fülel le egy korongot a félpályánál, majd visszalövi a harmadba

13:20
    Dornic viszi be a korongot a harmadba, de szerelik, majd Molnár passza nem jut el Salugáig

09:39
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: PETERDI IMRE! Gólpassz: Galanisz Nikandrosz

Galanisz passzolt a balszélre, az alapvonalon álló Peterdihez, aki kapuralőtte a korongot, Polc nem jól zárta a szöget, és behullott a kapusról a korong

09:26
    Ismét kiütik a hazaiak a korongot

09:13
    Tilos felszabadítás, bedobás a hazai harmadban

08:30
    Sabados ment el a jobbszélen, majd középrehúzott, de a lövést kirúgta Polc, majd a duplázás a kékvonalról Ladányi lőtte Polcba

07:08
    Tilos felszabadítás, bedobás a vendégek kapujánál

06:00
    Továbbra is támadásban maradnak a vendégek

04:12
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: AZARI ZSOLT! Gólpassz: Galanisz Nikandrosz

Azari passzolta le a sarokba a korongot Galanisznak, majd visszakapta a kapu előtt, és Polc mellett baloldalt megszerzi a vendégek vezető találatát