HC Bolzano – Fehérvár AV19 3:2 (hosszabbítás vége)
HC Bolzano
3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)
Fehérvár AV19
péntek 07.03.2014, 19:45 • HCB Hall - Palaonda (Bolzano) • EBEL

Hősiesen védekezett a látványosan fáradó Volán, többször is megszerezhették volna a győzelmet a hosszabbításban, de végül ez a Bolzanonak sikerült.
    3-2 arányban győzött tehát az olasz csapat, a Volán tehát vereséggel rajtolt a rájátszásban.
    Köszönöm figyelmüket!
    ---- (22:55:55)

79:43
    A Bolzano gólt szerzett!
    Nem sikerült kihúzni a hosszabbítás végéig, 17 másodperccel a vége előtt Kim STRÖMBERG betalált és ezzel megnyerte a mérkőzést a Bolzano! 3-2!

79:00
    Szirányi iramodott meg, kapura lőtt, a kapusról kijött és a gólvonalról vágták ki a védők.

78:20
    Gander került komoly helyzetbe, de kapu fölé emelte.

77:30
    Alig több, mint kettő perc van hátra a hosszabbítás (első) 20 percéből, képtelenek a kapuba találni a csapatok.

76:00
    Németh Attila egy az egyben szólóban vihette kapura, de végül kapu mellé emelte!

74:30
    Jackman durrantotta rá, Hübl véd óriási bravúrral.

70:00
    A "negyedik harmad" fele eltelt, továbbra is 2-2 az állás.

69:00
    Hetényi hatalmasat védett ismét. Óriási helyzet volt a hazaiaktól.

66:50
    Yellow Horn tüzelt fonákkal, Hübl hárította.

65:43
    Kiegészült a Bolzano, oldalhálót lőttek közben a hazaiak nagy helyzetben.

63:43
    Emberelőnyben a Fehérvár. 2 percre leül pihenni Bernard. Palánkra lökés az ok.

61:00
    Naglich kapott ziccerben korongot, de nem sikerült átvennie, ez hatalmas helyzet volt!

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Hosszabbítás következik, nem sikerült megtartani az előnyünket, de legalább a hosszabbítást kiharcoltuk. Mivel a rájátszásban járunk már, 20 perc hosszabbítás következik, ami hirtelen halál, tehát az első gólig tart a mérkőzés, öt az öt ellen játszanak majd a csapatok.
    ----

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

57:24
    Esély a Volán előtt ismét! John Esposito áll ki két percre gáncsolás miatt. Szinte a játékrész végéig emberelőnyben játszhat a Fehérvár!

Gólok és gólpasszok: 1. Sharp (Strömberg, Egger), 49. Insam (Schofield, Tomassoni), 80. Strömberg (Santorelli) – 2. Naglich (McGregor, Kovács), 20. Sarauer (Yellow-Horn)

HC Bolzano: Hübl (Hell) – Egger, Nicoletti, Strömberg, Sharp, Santorelli – Piche, Tomasson, Pance, Whitfield, Laliberte – Obardörfer, Charlebois, Insam, Bernard, Gander – Miglioranzi, Esposito A., Zisser, Schofield, Esposito J.
    Fehérvár AV19: Hetényi Z. (Bálizs) – Varga, Jackman, Kovács, Sarauer, Banham – Sertich, Szirányi, Benk, Yellow Horn, Naglich – Hetényi P., Kiss, Mihály, McGregor, Magosi – Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh

Játékvezetők: Veit – Johnston O., Johnstone MJ.