RCD Espanyol – Elche CF 3:1 (vége) | UD Almería – Sevilla 1:3 (vége) | Real Madrid – Levante 3:0 (vége)
Valencia – Athletic Bilbao 1:1 (vége)
RCD Espanyol
3:1 (2:0)
Elche CF
vasárnap 09.03.2014, 12:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Az Espanyol meglepően simán nyerte meg a mérkőzést, az Elchének egy percig sem volt esélye ma. a hazaiak kettővel vezettek a szünetben, majd megtoldották még egyel, a vendégek pedig csak egy öngóllal tudtak szépíteni.
    Az Espanyol megérdemelten tartotta itthon a három pontot! (13:55:58)

90+2
    Kényelmesen adogatnak a hazaiak, most már nincs kedvük előre menni.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Az Elche gólt szerzett!
    JUAN RAFAEL FUENTES a vendégek beadását egy szerencsétlen mozdulattal 5 méterről a saját kapujába küldte!

88
    Szabadrúgás a vendégeknek, a félpályától az előző buktatás után.

87
    Fuentes kapott sárga lapot egy durva belépő után.

85
    V.Sanhez előreívelését kifejelték oldalra a vendég védők.

84
    Szabadrúgás a hazaiaknak,a félpályától, C.Sanchez lökte el Stuanit.

83
    Szögelt a hazaiaknak, de a jobb oldali beadását kifejelték a vendégek a kapu elől.

82
    S.Garcia jobb oldali beadását Stuani elől kifejelte Lomban.

81
    Most eléggé ellaposodott a játék, a vendégek talán végleg feladták mára .

80
    Casilla fogta a labdát, Coro előreívelése után.

79
    S.Garcia volt lesen, a vendégeké a labda.

77
    Csere az RCD Espanyolnál: lemegy Simao, bejön Lanzarote.

76
    Gil lába kapott görcsöt, kicsit pihen a gyepen.

75
    Csere az RCD Espanyolnál: lemegy Pizzi, bejön Alex.

74
    Csere az Elche CF-nél: lemegy Botia, bejön Pelegrin.

73
    Suarez ívelte a kapu elé a labdát, de ezt is kifejelték a hazai védők.

72
    Lombant lökte el D.Lopez, szabadrúgással jöhetnek a vendégek, 30 méterről.

71
    Suarez indítása hosszúra sikerült, Cassilánál a labda.

70
    Kényelmesen adogat az Espanyol, tartják az eredményt.

68
    Fuentes kapott Giltől egyet a bokájára, szabadrúgás a hazaiknak a félpályától.

67
    Próbálkozik még az Elche, talán meglesz a szépítés.

66
    Szöglet a vendégeknek, de Simao beadása a kapu mögött landol.

65
    C.Sanchez 25 méteres lövését bravúrral ütötte ki a jobb alsó elől Casilla!

62
    Coro jobb oldali szögeltét C.Sanchez fejelte a hazai kapu fölé.

61
    Szögelt a vendégeknek, V. Sanchez tisztázott a bal szélen.

60
    Boakye volt lesen, a hazaiaké a labda.

59
    Csere az Elche CF-nél: lemegy Del Moral , bejön Fidel és lemegy Herrera, bejön Boakye.

58
    Fuentes bal oldali beadását Suani fejelte kapura 10 méterről, de Lomban a gólvonalról mentett!

57
    Ezzel a góllal valószínűleg el is dőlt a mérkőzés, az Elche már csak a szépítésben reménykedhet!

56
    Az Espanol gólt szerzett!
    PIZZI most egyedül oldotta meg, a tizenhatos jobb sarkától egy befelé csel után ellőtte a labdát, az megpattant Herrera kapus kezén és a jobb alsóba kötött ki!

55
    Pizzi szögletét Stuani fejelte mellé 10 méterről.

54
    Szöglet a hazaiaknak, Suarez mentett Simao elől.

52
    Pizzit keményen szerelte a tizenhatoson belül Botia, de nem történt szabálytalanság, a vendégeknél a labda.

51
    Marquez 24 méteres lövését könnyedén fogta Casilla.

50
    Javi Lopez nem tudja folytatni, helyére Rodriguez áll az Espanyolba.

49
    Casilla saját csapattárával ütközött az előbb, Javi Lopezt ápolni kell.

48
    Del Moral ívelte a kapu elé a labdát, de Casilla kiütötte onnan.

47
    Szabadrúgás a vendégeknek, 35 méterről, jobbról.

46
    Herrera elől könnyedén elrúgja az előreívelést Moreno, a hazaiaké a labda.

46
    Az Elche indította útjára a labdát a második félidőben.

46

Remek kezdés után két perc elteltével vezetést szerzett az Espanyol, majd egy pontrúgással duplázta az előnyét. Az Elche ma rosszul játszik, kisebb csoda kellene a második félidőre, ha ők innen pontot akarnak elvinni.

45+1

45+1
    C.Sanchez újra a pályán, de a játékvezető lefújja a félidőt.

45
    Egy perc lesz a hosszabbítás.

44
    Stuani a könyökét is használta egy fejesnél. C.Sanchezt ápolni kell.

43
    Az Elche msot már nem is akar előre menni, talán a szünetben rendezik a soraikat.

42
    Moreno hosszan ívelte előre a labdát, kirúgással jöhet az Elche.

41
    Del Moral kapott sárga lapot egy lerántásért.

39
    Beszorul most az Elche,minden játékosuk a térfelükön.

38
    S.Garcia volt lesen, szabadrúgás a vendégeknek.

37
    C.Herrera kapott sárgát, mert hátukról buktatta Fuentest.

36
    V.Sanchez jobb oldali beadásánál szabálytalankodott Fuentes, szabadrúgás kifelé a vendégeknek a kapujuk elől.

35
    J.Lopezt buktatta gil, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályától.

34
    Stuani tartott rá C.Sanchez lábára, szabadrúgás a vendégeknek a térfelük közepéről.

33
    Az Elche adogat a középpályán, de nem tudnak helyzetbe kerülni.

32
    David Lopez kapta jobbról a labdát, majd kis forgolódás után 8 méterről kapura lőtte ,de elakadt Herrera kapusban a labda!

30
    Pizzi két ember közt próbált elmenni egy cselle, de szerelte Botia a tizenhatos előtt.

29
    Marquez előreívelte a középpályáról a labdát, de lehúzta a levegőből Casilla.

27
    Marquez 23 méteres lövése kicsivel ment csak fölé, kirúgás a hazaiaknak.

25
    Cisma lökése után szabadrúgás ismét a hazaiaknak, a kezdőkörből.

24
    Stuanit lökte el Lomban, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályától.

23
    Az Elche még próbálja összeszedni magát, de helyzetük még nem volt.

22
    Siao ismét jól adott középre balról, de S.Garcia sarokkal még tovább tette a labdát, de nem volt ott érkező.

20
    Jól használta ki eddig a pontrúgásokat az Espanyol, máris két góllal vezetnek!

19
    Simao adja be a labdát jobbról és a laposan bejövő labdát kapura rúgta DIEGO COLOTTO, a labda a jobb aslóba gurult!

18
    Lomban tisztázott a jobb szélen Pizzi elől, a hazaiak jöhetnek szögelttel.

17
    Pizzi 22 méteres lövése a kapu mellé kanyarodott.

15
    Már az Elche áll jobban a labdabirtoklásban, 55:45 % a javukra.

14
    Marquez előreívelséét fogta a hazaiak kapusa.

13
    Szabadrúgás a vendégeknek a félpályától, V.Sanchez lökte el Corot.

12
    Stuanit lökte meg egy kicsit Cisma, de a játékvezető nem fújt semmit.

11
    A nap szépen süt Barcelonában, 17 Celsius fok van, remek az idő a focira!

10
    Most már kiegyenlítettebb a játék, többet van a labda az Elchénél.

9
    Casilla remkül fogta a labdát C. Herrera elől, a hazaiaké a labda.

8
    Herrera ütközött a hazaiak csatárával az előbb, most ápolni kell.

7
    Stuani remek háromszögelés után kapta a labdát Simaotol, de a lövését fogta Herrera!

6
    Daivid Lopezt szerelte keményen Sanchez, de nem történt szabálytalanság.

5
    Gil beadása J.Lopezen felpattan, de nem megy ki a hazaiaké a labda a bal szélen.

4
    Az Espanyol nagyon agilisen kezd, megérdemelten vezetnek.

3
    S. Garcia jó indítást kapott, de 16 méteres lövését bravúrral védte Herrera, a kipattanót 12 méterről nem találta el Pizzi, oda a helyzet.

3
    Az Elche még be sem melegedett, máris hátrányban van.

2
    A második hazai szögeltből máris gól született! DAVID LOPEZ jól ugrott fel az öt és felesnél majd a bal sarokba csúsztatta Pizzi szögletét!

2
    Pizzi sarokrúgását kifejelte Del Moral, jöhet az ismétlés.

1
    S.Garcia elől tisztázott Botia, szögelt a hazaiaknak.

1
    Az Espanyol kezdte a mérkőzést.

1

RCD Espanyol: Casilla – J. Lopez, Colotto, H. Moreno, Fuentes – V. Sanchez, Pizzi, David Lopez – Stuani, S. Garcia , Simao

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Botia, Lombán, Cisma – del Moral, C. Sánchez, Coro, J. Márquez, Gil – C. Herrera.

Játékvezetők: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.

A Primera Divisionban a 27. fordulóhoz érkeztünk, ahol a két középmezőnyben álló csapat mérkőzik meg egymással ma délben. Az Espanyol a tizedik,míg az Elche a 12. helyről várja az összecsapást. Igaz a kiesőhelyen lévő Almeira csupán három ponttal áll a 18. helyen, így a mai mérkőzés mindkét csapatnak fontos, nehogy visszaessenek a tabellán.
    Az Espanyol hazai pályán eddig 1 meccset játszott , az eddigi mérlegük hat győzelem, két döntetlen és öt vereség. Az Elche újoncként nem sok pontot szedett össze eddig idegenben, 12 meccsen két győzelem, négy döntetlen és hat vereség az eddigi teljesítményük.
    Hazai pályán így az Espanol számít esélyesnek mai mérkőzésen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:00 - kor kezdődik.