Fehérvár KC
24:21 (17:12)
Universitatea Jolidon Cluj-Napoca
vasárnap 09.03.2014, 16:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • EHF Kupa

Az elődöntőben az ellenfelünk az Esbjerg együttese lesz, miután a dánok 66-63-as összesítéssel kiütötték a Volgograd csapatát a kupából! (18:01:06)

A mérkőzés statisztikája:

Fehérvár KC: Horváth B. 5, Siti 4, Mayer 4, Vaszari 3, Herr 3, Tilinger 2(1), Emberovics 2, Hajduch 1

Kolozsvár: Popa 10(4), Ani Senocico 2, Paraschiv 2, Vintila 2, Florea 1, Ivan 1, Chintoan 1, Tetean 1, Cirjan 1

Hétméteresek: 1/1 illetve 5/4
    Kiállítások: 6 illetve 8 perc

Kiszenvedtük ezt a második félidőt, hiába nyerte meg ezt a 30 percet a vendég csapat, megvan a továbbjutás! A románok, és a tetovált edzőjük ordibálnak a játékvezetőkkel, de ez már csak a rájuk jellemző szegénységi bizonyítványt állítja ki.
    A második játékrészt nagyon rosszul kezdtük, miközben a kolozsvári kapuban Mazarean remekül védett, és Popa elől sorra szórta a gólokat.
    Ennek ellenére összességében ma nem forgott veszélyben a fehérváriak továbbjutása!
    Az EHF Kupa elődöntőjébe tehát a Fehérvár KC jut be kettős győzelemmel!

60
    Mérkőzés vége. (24:21)

60
    MAYER eredményes beállóból emberelőnyben. (24:21) (24:21)

60
    Kettő percet kap az ellenfél edzője! (23:21) (23:21)

59
    Popa dob átlövésből kapufát. (23:21) (23:21)

59
    Az Esbjerg (dán) lesz az ellenfelünk az elődöntőben! (23:21) (23:21)

59
    Tilinger ziccerben fejbe lövi szegény Mazarean-t, a kapust ápolni kell! (23:21) (23:21)