RacioNET Honvéd - ZF-Eger

5:8

(2:0, 1:4, 0:1, 2:3)

kedd 11.03.2014, 20:00 • Kőér utcai uszoda • E.ON Férfi OB I

A Honvéd kezdte jobban a mérkőzést, a második negyedben azonban valami történt a hazaiaknál, mert sokkal pontatlanabbul játszottak, az Eger pedig egyre jobban érvényesítette fölényét. A negyedik negyedben pedig a vendégek tovább növelték elfáradó ellenfelükkel szemben előnyüket. Ettől függetlenül dicséret illeti a fővárosiakat, hogy még két gólt ledolgoztak hátrányukból. Köszönjük a figyelmüket, hétvégén is jövünk a forduló többi találkozójával! (21:15:53)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    KOJI TAKEI középről a jobb alsóba pattint! 5:8

32
    52 másodperccel a mérkőzés vége előtt hazai időkérés.

32
    Zalánki a jobb szélről a felső lécet találja el.

31
    Fórban az Eger, és rögtön időt kérnek.

31
    FÜLÖP BENCE kapásból lő a rövidbe a bal szélről! 4:8

30
    KOVÁCS GÁBORRA nem megy ki senki így zavartalanul lőhet Gergely feje felett a kapuba! 3:8

29
    Kontra a hazaiak ellen.

29
    Most az Eger nem jut el lövésig a támadóidejéből.

25
    Mátyás pontozódik ki a Honvédnél, de rögtön labdátszereznek a hazaiak.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Grahamé a labda a ráúszásnál.

Nagyon küzdelmes továbbra is a mérkőzés, amin úgy látszik kevés gól fog dönteni!

24
    Salamont végleg cserével állítják ki, ezzel vége a harmadik negyednek.

24
    Fórban a Honvéd, de két méteren belülre úsznak, így jöhetnek a vendégek.

23
    Graham a jobb szélről a rövidet célozza meg, de Gergely jól zárja a sarkot.

23
    Bár Gór-Nagy lövését blokkolják, marad a labda az Egernél.

22
    Kontra a Honvéd ellen.

21
    Gór-Nagy távoli lövését a medencéből is kiüti Gergely.

21
    Koji szerez majdnem labdát, de marad a labda a vendégeknél.

20
    Pont négy perccel a negyed vége előtt Vad Lajos kér időt.

20
    Biros ejt a jobb oldalról Gergelynek, de a kapus leolvassa a támadó gondolatát, és lehúzza a labdát.

20
    Gyorsan ellövik fórban a hazaiak a labdát, de Bisztritsányi véd.

19
    BUNDSCHUH ERIK emelkedik ki centerben és Gergely keze alatt becsúszik a lövése a bal alsóba! 3:5

19
    Fórba kerül az Eger, és Dabrowski Norbert időt kér.

19
    Koji a bal szélről ejt, azonban Bisztritsányi ezt is jó ütemben húzza le.

18
    Sorozatban harmadik támadóideje indul a Honvédnek.

17
    Bisztritsányi nagy bravúrral tolja ki a bal felsőből a labdát!

17
    Fülöp szerez labdát.

17
    Elkezdődött a harmadik negyed, Graham harmadszorra is elhozza a ráúszást.

Ahogy az várható volt, parázshangulatú és nagyon izgalmas a mérkőzés. A Honvéd már-már nagyon ellépett az Egertől, azonban a sok sípszó kicsit megzavarta a hazaiakat és az Eger átvette a vezetést. Hárai és Bátori hiánya nem könnyíti meg a vendégek dolgát, de mellettük is kiváló játékosokkal számolhat Dabrowski Norbert. Vajon Vad Lajosnak sikerül-e összeszednie csapatát vagy a vendégek kerekednek felül? Hamarosan megtudjuk!

16
    Vége a második negyednek.

16
    Megszerzi a labdát az Eger, de visszafújják a játékvezetők a támadást, a Honvéd támadhat.

16
    Gergely Varga lövését védi.

15
    KOJI TAKEI az emberelőny utolsó másodpercében a bal szélről a rövid alsóba talál! 3:4

12
    Fülöpöt szimplán, Bátorit végleg cserével állítják ki, a Honvéd támadhat.

12
    SALAMON FERENC fórban lő a jobb alsóba! 2:2

11
    Emberelőnybe kerül az Eger, Dabrowski Norbert időt kér.

11
    Gyorsan eladott labda a hazaiaknál.

11
    Vad Lajos pedig rögtön időt kér.

11
    Most az Eger ellen fújnak kontrát a játékvezetők, Gór-Nagyot pedig visszaúszás közben kiállítják.

11

10
    Érdekes ítéletek után az Eger jöhetett büntetővel, amit BIROS PÉTER a jobb alsóba lő! 2:1

9
    Hárait végleg cserével állítják ki.

9
    Elkezdődött a második negyed, Graham hozza el a labdát, így fórban támadhatnak.

8
    Bár emberelőnybe kerülnek a vendégek, vége az első negyednek. Ha viszont elhozzák a labdát, akkor 17 másodpercig emberelőnyben játszhat az Eger.

8
    8 másodperccel a negyed vége előtt Dabrowski Norbert kér időt.

8
    Kimaradt fór az Egernél.

7
    Kiss indítja a támadást, a bal szélről Koji teszi középre, FÜLÖP BENCE pedig centerből a hálóba húzza a labdát! 2:0

7
    Fórban a hazaiak, Vad Lajos pedig időt kér.

7
    Bisztritsányi kiszedi a jobb felsőből Szőke távoli löketét. Sarokdobás következik.

7
    Steinmetz szerez labdát középen.

6
    Gergely üti fölé Lőrincz újabb próbálkozását.

6

5
    Lőrincz előnyben a bal szélről a kapufát találja el.

5
    KISS GERGELY szerzi a találkozó első gólját! Fórban a jobb oldalról tüzel a bal felsőbe! 1:0

4
    Bátori a bal oldalról lő fölé.

4
    Hazai gól, azonban öt méteren belülről ellőtt szabaddobás, így érvénytelen.

3
    Hárai kezéről a kapu fölé száll a Honvéd kísérlete.

3
    Kovács Péter blokkol a hazaiaknál.

2
    Gergely is bravúrral mutatkozik be, a keresztlécre üti a játékszert.

2
    Rögtön kontrát fújnak az Eger ellen, de Bisztritsányi véd.

2
    Kimarad a mérkőzés első fórja a Honvédnál.

1
    Kontra a vendégek ellen.

1
    Elkezdődött az első negyed, Graham hozza el a labdát az Egernek.

Két sima győzelemmel hangoltak a csapatok a hétvégén. A Honvéd a Vasas ellen idegenben nyert 11-4-re, míg az Eger hazai környezetben a Kaposvárt múlta felül 11-4-re.

A férfi vízilabda OB I 22. fordulójából a Honvéd-Eger összecsapást előrehozták, mivel szombaton a hevesiek az Olympiakoszhoz látogatnak a BL-ben. A keddi mérkőzés rangadónak tekinthető, hiszen a negyedik fogadja az éllovast, azonban az Egernek a papírforma szerint nyernie kellene. A Honvéd viszont sehol nem könnyű ellenfél, hazai medencében pedig pláne nem az! Másfél hete a Szolnok küzdött ki egy nyögvenyelős egygólos győzelmet a Kőér utcában, úgyhogy semmiképpen nem lesz könnyű dolga a vendégeknek. Egy biztos! Jó mérkőzésre van kilátás!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 20:00 - kor kezdődik.