Szolnoki Dózsa - Széchenyi Bank-FTC 16:7 (vége) | Debrecen - OSC-Újbuda 13:7 (vége)
BVSC- Zugló - DIAPOLO Szeged 9:7 (vége) | Kaposvári VK - PVSK-Füszért 5:7 (vége)
Kaposvári VK - PVSK-Füszért

5:7

((2:2);(1:0);(1:3); (1:2))

péntek 14.03.2014, 19:30E.ON Férfi OB I

A szomszédvárak rangadóját két góllal a Pécs csapata nyerte. Az utolsó negyedben szinte semmit nem tudtak belőni a kaposváriak. (20:37:14)

7
    Kuncz lövi mellé, beleér egy blokk, de jöhet a Pécs.

6
    Az emberelőnyt kihasználja a Pécs . PRÁCZKY KÁROLY lövi ki a bal alsó sarkot. 4:6

6
    Kiállítás, Surányi áll ki, időt kér a Pécs.

6
    Juhász-Szelei lő fölé.

5
    Müller lövi kapufára bal szélről.

4
    Juhász-Szelei szerez labdát, megúszik a bal oldalon, azonban Surányi kapufára lő 8 méterről.

4
    Berta lő mellé a jobb oldalról.

3
    Kincses szabálytalankodik centerben, a Pataki lő fölé.

3
    Szécsi fogja Pataki lövését.

2
    Dőry cseni el a labdát . Utána jobbról a kapusba lövi, sarok, Csacsovszkyt állítják ki. Juhász-Szelei lövi méterekkel mellé az előnyt.

1
    Berta lövését blokkolják, jöhet a Pécs.

1
    Ágner lövését védi Szécsi.

1
    Az utolsó negyedben a Pécs hozza el a labdát.

Vége a harmadik negyednek.

8
    A bejátszást lelesi Szécsi, az indítással nem tudott megúszni Ronen, vége a harmadik negyednek.

8
    Dőry lövését védi kapus Barát. Időt kér a Pécs. 38 másodperc van vissza a negyedből.

7
    Eladja a Kaposvár a labdát, Cakic lövését blokkolja egy kaposvári kéz.

6
    Kutasi lövését blokkolják, a centerezés azonban nem jó a Pécs részéről.

6
    Müller kísérletezik egy ejtéssel, azonban Szécsinek ez csemege.

5
    Lejár a támadóideje a Pécsnek, támad a Kaposvár. Dőry lövését fogja Barát.

4
    A megismételt 5 méterest már Surányi lövi, de az ő lövését is védi Barát.

4
    Juhász-Szelei szerez labdát, Hoppált állítják ki , Bereczki ellen ítélnek 5 méterest. Juhász-Szelei lövi, azonban Barát védi, de De Blasio beúszott a sípszó előtt.

4
    Dőry lő fölé., Majd Szécsi védi De Blásio lövését tolja fölé.

3
    Kaposvár eladja a labdát, MÜLLER MÁTÉ a jobb alsóba lövi Práczky átadását. 4:5

3
    Szécsit állítják ki, kiállítják, majd HOPPÁL GERGELY az üres kapuba lövi a a labdát. 4:4

2
    Prikidánovics lövi fölé.

2
    Kiállítás , Kuncz a gólszerző áll ki. MÜLLER MÁTÉ eredményes pattintott lövésből. 4:3

1
    KUNCZ TAMÁS lő 7 méterről . 4:2

1
    A második félidőben Berta hozza el a labdát.

Vége a második negyednek, félidő.

8
    Megszerzi a negyed végén Szilvasán a labdát, le is jár a második negyed.

8
    Kutasi ejtése hosszú, átszáll a kapu fölött a labda.

6
    Támadó faultot ítélnek a Pécs ellen, Szilvasán azonban a Barátba lövi a ziccert a bal oldalról

5
    Szécsi jön ki egy hosszú indításra, azonban Surányi adja el a labdát.

4
    Szécsi véd a kapufa segítségével, Bereczki áll ki. Ismét emberelőny a Kaposvárnak. Juhász-Szelei lövi a felső lécre a labdát.

4
    Benic szerez labdát. Pataki áll ki. Emberelőny a Kaposvárnak, DŐRY FARKAS használja ki, lövi a kapus szeme közé a labdát 6 méterről. 3:2

3
    Ember előnyben a Kaposvár. Surányi lövését védi a kapus. Sarok után nem jó a bejátszás , Dőry adja el .

2
    Ágner Zoltánt állítják ki labda eldobásért.. Kaposvár időt kért.

2
    Lejár a Kaposvár támadó ideje. A Kaposvárnál Ronen áll ki. Azonban elveszik a Pécstől a labdát.

1
    Az emberelőnyt Hoppál nem tudja kihasználni

1
    A második ráúszásnál a Pécs hozza el a labdát.

Vége az első negyednek.

8
    Utolsó perc az első negyedben. Elveszik a labdát a Pécstől. Azonban a bejátszást Müller füleli le.

7
    Nem jó a bejátszása Surányinak, időt kér a Pécs.

6
    Szécsi védi Bereczki lövését. Sarokdobás. Prikidánovics áll ki. Az előnyt ÁGNER ZOLTÁN használja ki 2:2

6
    Kiállítás, Práczky áll ki. Berta azonban eladja a labdát.

5
    Pécs szerez meg egy indítást, mely végén lejár a támadóidő.

5
    Pécs szerez egy eladott labdát, Prikidánovics adja el. De a Pécs is elveszti.

5
    Egy kis technikai szünet, nem indult e az óra. Kiállítás, Kuncz áll ki., amit MÜLLER MÁTÉ értékesít. 2:1

4
    Kincses ellen fújnak center pozícióban.

4
    Nem jó a bejátszása De Blasio bejátszását.

1
    Pécs elveszti a labdát, nem végzi el időben a szabaddobást.

1
    Surányi lövését védi a pécsi kapus

1
    A ráúszásnál a kaposváriak hozzák el a labdát. Övék az első támadás lehetősége.

Teljesen megtelt a kaposvári fürdő nézőtere. A kaposvári szurkolók narancssárga polóban szorítanak a fiúknak.

Ha a Kaposvár és a Pécs csapatai találkoznak bármilyen sportágban, az mindenképp izgalmas és érdekes mérkőzéseket szokott hozni. Szerepeljen mindkét csapat akárhogy is a bajnokságban, ezek a meccsek mindig rangadók.
    Jelenleg a Kaposvári VK áll előkelőbb helyen, nyolc ponttal tart előrébb, mint a PVSK.
    Az előző fordulóban a Kaposvár, mint régen a törökök, súlyos vereségbe futott bele Egerben. Ez senkit nem lepett meg, csupán a gólkülönbség.
    A PVSK a Komjádi uszodában játszott 8-8 arányú döntetlen találkozót.
    Melyik csapat tud pénteken este győztesen kijönni a medencéből, ezt kövessék velünk élőben, este 19.30 órától.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:30 - kor kezdődik.