Villarreal CF
1:1 (0:0)
Athletic Bilbao
hétfő 17.03.2014, 22:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

Rangadóhoz méltó mérkőzést láthattunk, mindkét együttes a győzelemre tört, végül kénytelen voltak megosztozni a pontokon.
    A szünetre gól nélküli döntetlennel vonaulhattak a felek, majd a második felvonás elején a Villarreal megszerezte a vezetést. A bekapott gól után azonnal a Bilbao ragadta magához a kezdeményezést, majd a 66. perctől Paulista második sárgája után emberelőnybe kerültek. A nyomás egyre jobban fokozódott a hazaiak kapujára, végül az első félidőben büntetőt hibázó Aduriz szépségdíjas fejesével kiegyenlítettek a baszkok. Ezt követően újabb gól már nem született, így maradt az 1:1-es döntetlen.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (23:57:35)

90+4
    Jokić harcolt a bal oldalon, ellenfeléről kimegy a labda, de a bedobást már nem engedte elvégezni a játékvezető.

90+3
    Toquero kapott labdát a bal oldalon, beadnia nem sikerült, ugyanakkor támadásban maradtak a vendégek.

90+2
    A vendégek járatják a labdát a középpályán, majd balról küldték középre, Asenjo fogja meg.

90+1
    Toquero felé ment egy mélységi indítás, a vendégek játékosa ezt nem érhette el, kirúgás a hazaiak javára.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

89
    Balról laposan rúgták középre a vendégek, a második hullámban érkező Laporte 18 méterről rúgta kapura, 2-3 méterrel célt tévesztett.

88
    Eldugják a labdát a baszkok, megy a tiki-taka a pályán. A spanyol kommentátortól azt is megtudhattuk hogy ezt a fajta labdajáratást spanyolul is "tiki-takinak" hívják.

87
    A Villarreal térfelén passzolgatnak a vendégek, nem elégednek meg az egy ponttal.

86
    Dos Santos húzta meg a bal oldalon, beadása lecsúszott, kirúgással jöhet a Bilbao.

85
    Dos Santos volt elől szabálytalan, szabadrúgással jöhet kifelé a Bilbao.

83
    A Bilbao gólt szerzett!
    Iturraspe tökéletesen tekerte be jobbról a labdát a hazaiak tizenhatosára, ARITZ ADURIZ 11 méterről gyönyörűen és egyúttal védhetetlenül fejelt a bal sarokba.

81
    Egyre nagyobb a nyomás a hazai kapun, emberelőnyben fokozza a nyomást a Bilbao.

80
    Etxebarria érkezett a lecserélt Herrera helyett.

79
    Egyre jobban beszorul az emberhátrányban játszó Villarreal, a vendégek a középpályán járatják a labdát.

78
    Rossz bejátszás a vendégektől, jobbról küldték a hazai kapu elé a labdát, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

77
    Dos Santos ívelte be a szögletet, a védők felszabadítása után 18 méterről ment a lövés kapura, a blokkban elakadt a labda.