Vasas SC – Dab.Docler 0:8 (vége)
Vasas SC
0:8 (0:1, 0:4, 0:3)
Dab.Docler
kedd 18.03.2014, 18:00 • Káposztásmegyeri jégpalota, Budapest • Borsodi Magyar kupa

A záróharmadban gyakorlatilag félgőzzel játszva is további három gólt ütött a DAB.DOCLER a becsülettel küzdő Vasasnak, így fölényes újvárosi sikerrel ért véget a mérkőzés! Csütörtökön az UTE-DAB meccs sorsdöntő lesz a Magyar kupa négyes döntőjébe jutás szempontjából!
    Mára innen, a negyedik kerületből köszönjük a megtisztelő figyelmet! (20:02:28)

60:00

59:40
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Gólszerző SOMOGYI.

Azonnal az iménti helyzetet követő buli után Pavuk Attila tette a korongot SOMOGYI BALÁZS elé, aki egyből bevágta! 0-8

59:39
    Ladányi körbekorcsolyázta a kaput, végül korongja a gólvonalon csúszott végig, de nem ment be!

59:00
    Egy perc még a végéig, megint beszorul a Vasas!

58:31
    Ladányi kiugratása találta leshelyzetben Szappanost.

58:14
    Ütöttek még egy tilost a hazaiak.

58:00
    Kettő percen belül vagyunk!

57:28
    Azari korongja kerülte el a Vasas kapuját!

56:21
    Erdélyi korongját, mint a legyet kapta el Rónai!

55:13
    Most ki sem jön a Vasas a harmadából!

54:55
    Megint Ladányi, egészen közelről, de ez is mellé ment!

54:10
    Megint Ladányi veszélyeztetett, de ez a korong elkerülte Rónai kapuját!

53:25
    Ladányi alapvonali lövése az oldalhálóba vágódott!

52:24
    Rónait majdnem egy védője tréfálta meg!

51:31
    Szabados közeli lövése egy védő botjáról pattant fel a kapu mögötti védőhálóba!

50:00
    Tíz perc még a végéig, egyelőre hétgólos az újvárosi vezetés!

48:49
    Kiegészült a DAB!

48:48
    Kiss Ákos egy szép akció végén a kapu fölé emelte a korongot!

48:10
    Fel sem tudnak állni fórban a Vasas fiataljai!

46:49
    Újabb angyalföldi lehetőség a szépítő találat megszerzésére, Szepessy Máté testre ütésért kapott két percet!

46:17
    Időt kért a hazai együttes, nyilván meg akarja akadályozni Maszlov mester, hogy a végére teljesen szétessen a csapata!

46:17
    Gólszerző KISS Á..

Egyéni játék végén KISS ÁKOS lőtte a DAB hetedik gólját! 0-7

45:36
    Gólszerző SZABADOS.

Somogyi Balázs remek átadását a délvidéki SZABADOS RÓBERT a kapus alatt ütötte a Vasas kapujába! 0-6

45:02
    Peterdi egészen közelről most nem tudott betalálni!

44:20
    Peterdi szólója végén védett egy nagyot Rónai!

43:40
    Erdályi kínálta meg egy koronggal a csereként jégre lépő Vasas kapuvédőt!

42:31
    Somogyi bombája zúgott el Rónai kapuja mellett!

41:38
    Kiegészültek az újvárosiak!

40:55
    Dörök lövése kerülte el a DAB kapuját!

40:23
    Lesen akadt el az emberelőnyben hokizó hazaiak támadása!

40:01

Ebben a játékrészben azért már szállították a DAB támadói a gólokat, így a meccs lányegében el is dőlt, márcsak a gólkülönbség a kérdéses! Egy Vasas emberelőnyből azért még egy perc és 39 másodperc áthúzodik a harmadik harmadra, úgyhogy lesz lehetősége szépíteni a hazai csapatnak!
    Tartsanak velünk a szünet után is!

40:00

39:38
    Magas bottal való játékért Peter Huba kapott egy kettő perces kisbüntetést, emberelőnyben a Vasas!

39:00
    Egy perc még ebből a harmadból!

37:27
    Gólszerző AZARI.

Megvan az ötödik DAB találat, Kiss Ákos korongjával AZARI ZSOLT kiugrott és Rónai alatt Ő is a második találatát szerezte a mai meccsen! 0-5

36:58
    Bárddal kinyúlva védett Kiss Tamás egy kósza lövést!

32:40
    Dabasi ütője alatt csúszott el a korong, így kimaradt a Vasas szápítési lehetősége!

30:58
    Az első Vasas emberelőny, Erdélyi Tamás bottal akasztásért kapott kettő percet!

30:44
    Kapust cserélt a Vasas, Lajcs helyén mostantól Rónai Milán kap lehetőséget!

30:40
    Szép újvárosi összjáték végén Papp Viktor közeli lövését védte Lajcs!

29:38
    A túloldalon Pál Krisztián lövését kellett hárítania Kiss Tamásnak.

28:37
    Peterdi elől most felszedte a korongot a Vasas kapusa.

27:33
    Gólszerző PETERDI. Assziszt: Erdélyi Tamás és Ladányi Balázs.

Újabb belőtt újvárosi emberelőny, Erdélyi Tamás passzát megint PETERDI IMRE értékesítette! 0-4

26:15
    Újabb kiállítás a Vasasból, Németh Gergő akadályozásért kapott 2 percet!

24:56
    Gólszerző PAPP V.. Assziszt: Szappanos.

Itt a harmadik! Szappanos Dávid kapu mögül visszatett korongját PAPP VIKTOR lőtte a Vasas kapujába! 0-3

24:11
    Peterdi elől most fel tudott szabadítani a Vasas védelme.

22:43
    Gólszerző PETERDI. Assziszt: Ladányi.

Ladányi Balázs lövésébe PETERDI IMRE nyúlt még bele a kapu elött, így kihasználta az emberelőnyt a DAB együttese! 0-2

21:34
    Kiállítás a Vasasból, a játék késleltetéséért, Üveges kapta a 2 percet.

21:05
    Kiss Ákos közeli lövését is védte a Vasas hálóőre!

20:42
    Lesen akadt el a Vasas támadása.

20:20
    Huba lövését védte mamutjával Lajcs.

20:01

Eddig kimondottan jól tartja a magát a nagyon fiatal Vasas a DAB ellenében, Lajcs is nagyon jól véd, eddig csak egyszer tudtak túljárni eszén a vendégcsatárok!
    Vajon hogyan alakul a folytatás? Megtudhatják, ha a szünet után is velünk tartanak!

18:28
    Gólszerző AZARI. Assziszt: Papp V., Kiss Á.. Megtört a jég! Papp Viktor passzából Azari Zsolt talált be a bal alsó sarokba! 0-1

18:02
    Kiss Ákos remek centerezését követően Papp Viktor lövését is hárította a Vasas csupán 18 esztendős kapusa!

17:01
    Peterdi Imre lövését védte Lajcs János Marcell!

16:29
    Szabados elől ütötték ki a korongot az eddig nagyon jól védekező hazaiak!

15:08
    Papp Viktor ugyan a kapuba lőtt, de egy társ bent állt a kapu elötti félkörben, így kisles miatt a gól érvénytelen!

14:30
    Kiss Ákos egyedül vihette rá a Vasas kapujára a korongot, de ez a helyzet is kimaradt!

13:50
    Erdélyi remek lövését védte Lajcs!

13:08
    Sorozatos újvárosi tilos felszabadítások, eddig nemigen bír ezzel a fiatal Vasassal a DAB!

12:35
    Lindgren megint nagyot lőtt, de Lajcs szépen védett!

11:55
    Szeszák palánk mögül visszatett korongja volt egy kissé pontatlan.

10:50
    Somogyi egészen közelről sem tudta becsapni Lajcs kapust!

8:22
    Lindgren bombája zúgott el a léc felett!

7:40
    Egyelőre kiütik a korongota hazaiak!

7:17
    Pápa Márton kapott kettő percet akadályozásért, fórban a DAB!

6:33
    Megint a Vasas kapusa volt munkában.

6:23
    Szabados közeli lövését védte szépen Lajcs.

5:44
    Egy újvárosi tilos is belefér egyelőre ebbe a meccsbe.

5:31
    Tilost ütöttek az angyalföldiek.

4:34
    Danics közeli lövése adott munkát Kiss Tamásnak.

3:39
    Erdélyi botjáról került a palánkon túlra a korong.

3:01
    Szabados korongja suhant el a hazai kapu mellett.

2:15
    Buli az újvárosiak harmada elött.

1:37
    Hruby lövése vágódott le a hazai védőkről!

0:52
    Újabb újvárosi leshelyzet.

0:36
    Lesen akadt el az újvárosi akció!

00:01

Fehérben a DAB, pirpsban a Vasas!

Már a jégen a két csapat, megvolt a szokásos fogadalomtétel, tüstént kezdődik a mérkőzés!

Vasas SC: Lajcs(Rónai) – Dabasi Á., Dörök, Szlama, Pápa, Czakó – Üveges, Postás, Nagy B., Dabasi B., Varga O. – Balla, Kaiser, Orosz, Németh G., Szeszák – Pál K., Sándorffy, Danics. Vezetőedző: Szergej Maszlov.

Dab.Docler: Kiss T.(Sevela) – Huba, Lindgren, Peterdi, Szappanos, Ladányi – Erdélyi, Nagy R., Papp V, Azari, Kiss Á. – Hruby, Gröschl, Contois, Pavuk, Somogyi – Szabados, Léránt, Szepessy. Vezetőedző: Stephan Lundh.

Játékvezetők: Varjú, Soós – Vas M., Soltész..

A bemelegítésen már túl vannak a csapatok, jelenleg a rolba dolgozik a Káposztásmegyeri Jégpalotában! Hamarosan kezdődik a Vasas-DAB Magyar Kupa találkozó, a sorösszetételeket már olvashatják!
    Tartsanak velünk!

A férfi jégkorong Magyar kupa selejtezők legsimábbnak ígérkező mérkőzésére kerül sor kedden este a Káposztásmegyeri Jégpalotában!
    A MOL liga elődöntőben hatalmas meglepetésre elbukó dunaújvárosiak látogatnak a héten két meccs erejéig a fővárosba, kedden a Vasas, csütörtökön az Újpest ellenfelei lesznek Ladányiék! A Fradi ellen már győzött a DAB és a két másik pesti együttes ellen megszerezhető hat ponttal végképp bebiztosíthatja helyét a négyes döntőben!
    A Vasas fiatal, főleg 20 éven aluli játékosokból álló csapatának biztosan nagy élmény lesz az újvárosi klasszisok ellen jégre lépni, az esélytelenek nyugalmával! A piros kékek bár eddig mindhárom meccsüket elvesztették a selejtezősorozatban, tulajdonképpen becsülettel helyt álltak és kedden is az a céljük, hogy a találkozót követően emelt fővel jöhessenek le a jégről!
    A mérkőzésről a szokott módon élő, online, helyszíni közvetítésben számolunk be kedves olvasóinknak!
    Jó meccset, jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 19. Azari (Papp V., Kiss Á.), 23. Peterdi (Ladányi), 25. Papp V. (Szappanos, Pavuk), 28. Peterdi (Erdélyi, Ladányi), 38. Azari (Kiss Á., Papp V.), 46. Szabados (Somogyi, Gröschl), 47. Kiss Á., 60. Somogyi (Pavuk)

Vasas SC: Lajcs(Rónai 30.44-től)) – Dabasi Á., Dörök, Szlama, Pápa, Czakó – Üveges, Postás, Nagy B., Dabasi B., Varga O. – Balla, Kaiser, Orosz, Németh G., Szeszák – Pál K., Sándorffy, Danics. Vezetőedző: Szergej Maszlov.

Játékvezetők: Varjú, Soós – Vas M., Soltész.