Fehérvár – Győr 22:27 (vége) | PICK – Csurgó 34:20 (vége)
22:27 (12:13)
Győri Audi ETO KC
szerda 19.03.2014, 17:45 • Köfém Sportcsarnok • Magyar kupa

Ne feledjék Kedves Olvasóink, hogy a holnap 11 órától élőben közvetítjük a Győri Audi ETO sajtótájékoztatóját, ahol a csapat következő évi stratégiáját és összeállítását ismerhetjük meg. Érdekesnek ígérkezik az esemény, tartsanak velünk akkor is! (19:09:06)

Szoros első félidő után, ahogy várható volt a győriek "első sora" pár perc alatt eldöntötte a mérkőzést a 40. perc környékén megszórták a hazaiakat, Görbicz és Amorim nem kímélte Fehérvárt, akik nem tudták megismételni a szünet előtt mutatott játékot, a lövéseik sem sikerültek, a sok pontatlansággal sokat kedveztek a Győrnek.

Ezzel az eredménnyel a Győr került a Magyar Kupa négyes döntőjébe.

60
    Mérkőzés vége. (22:27)

60
    KAZAI talál be a végén. (22:27) (22:27)

60
    Bulatovics hibája után az utolsó támadással a Fehérvár jöhet. (21:27) (21:27)

60
    TILINGER talál be a jobb sarokba! átlövésből. (21:27) (21:27)

59
    Korsós szemfüles labdaszerzése után a Győr támadhat, de Bulatovics átlövését védi Kiss. (20:27) (20:27)

58
    Elrontott támadás minkét oldalon. (20:27) (20:27)

58
    GÖRBICZ ziccert értékesít, de ehhez is hozzáért Kiss Éva. (20:27) (20:27)

57
    Görbicz szerez labdát, Bulatovics átlövését védi Kiss Éva. (20:26) (20:26)

56
    Görbicz Kiss Évába dobja a büntetőt. (20:26) (20:26)

56
    Korsós lő a hálóba, de vonalra lép, így hetes jön a szabálytalanság miatt! (20:26) (20:26)

55
    HAJDUCH CSENGE test mellett lő a bal alsóba, szép találat. (20:26) (20:26)

54
    Pontatlan lövés a hazaiaktól, majd Löke hagy ki egy ziccert, jöhet a Fehérvár. (19:26) (19:26)

53
    Kazai áll ki két percre, Lökével volt szabálytalan a gólnál. (19:26) (19:26)

53
    LÖKE zseniális labdát kap Görbicztől, betalál. (19:26) (19:26)

52
    HORVÁTH BERNADETT újabb gólja beállóból. (19:25) (19:25)

52
    HORNYÁK DÓRA megy föl a szaggatottnál, hatalmas gól a bal felsőbe! (18:25) (18:25)