Kanada – Oroszország 1:0 (hosszabbítás vége) | Magyarország – Japán2 0:6 (vége) | Svédország – Finnország 2:3 (hosszabbítás vége)

Finnország gólt szerzett!
    MARJUT KLEMOLA révén megnyerte a mérkőzést Finnország, így megszerezték az 5. helyet.

Gólpassz: Reetta Lindholm és Nelli Salomaki.

53:59
    Letámadott Finnország és EMMA NUUTINEN erős lövése pattan meg, így átverte Aberget.

Gólpassz: Sanni Hakala.

53:19
    Svédország gólt szerzett!
    Szépen adogatott Svédország és VICTORIA SAMUELSSON lőtte be élet erősen Asikainen mögé.

Gólpassz: Sara Hjalmarsson.

A góllal Finnország kiegészült!

37:02
    EMMA NUUTINEN ment be a harmadba és közvetlen közelről talál Aberg kapujába.

Gólpassz: Sara Sakkinen.

20:39
    HANNA OLSSON kerülte meg a kaput és lőtt a rövid saroknál a kapuba.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 21. Olsson, 54. Samuelsson (Hjalmarsson) – 38. Nuutinen (Sakkinen), 54. Nuutinen (S. Hakala), 62. Klemola (Lindholm, Salomaki)

Svédország: Aberg (Berglind) – Strandberg, Adolfsson, Olsson, Samuelsson, Vernblom – Evertsson, Sodergren, Jonsson, Skold, Wessling – Karlsson, Gradin, Helgostam, Benn, Muren – Backebo, Viklund, Husak Asp, Hjalmarsson, Svensson.
    Finnország: Asikainen (Keisala) – Klemola, Viitauso, S. Hakala, Rakkolainen, Nuutinen – Lindholm, Savander, Yli-Maenpaa, Kaitala, Sakkinen – Salonen, L. Hakala, Salomaki, Savolainen, Kayhko – Nilsson, Pelkonen, Parkusjarvi.

Játékvezetők: Maria Zemiakova (Szlovákia) – Kaire Leet (Észtország), Anna Nygard (Norvégia)