Győri ETO FC II. – Nagyatádi FC 1:2 (vége) | BKV Előre SC – Csepel FC 2:1 (vége)
BKV Előre SC
2:1 (2:0)
Csepel FC
vasárnap 30.03.2014, 16:00 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidőt követően kétgólos hazai vezetésnél mehettek szünetre a csapatok. A második játékrészt jól kezdte a Csepel, ugyanakkor a BKV-nak is megvoltak a gólszerzési lehetőségei. A vendégek szépítőgólja a 83. percben született, ezt követően újabb találat már nem született. A BKV tavasszal először tudott nyerni hazai környezetben, a Csepel viszont továbbra is nyeretlen.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:58:18)

90+3
    Schmidt vitte le a szögletzászlóhoz a labdát, végül ő volt szabálytalan. A szabadrúgás elvégzése után a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    A hazaiak tartják ügyesen a labdát, fejetlenül már nem akarnak előre menni.

90
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Korozmán reklamálásért kapott sárga lapot

89
    Schmidt kapott jó labdát a jobb oldalon, beadás helyett inkább a biztonságos hátrapasszt választotta.

88
    Berki felé ment egy indítás a jobb oldalon, rutinosan tartotta a labdát, majd ő volt szabálytalan. Szabadrúgással jöhet a Csepel.

86
    A Csepel mindent megtesz egy egyenlítésért, a védekezéssel már alig törődnek.

85
    A hazaiak végezhettek el szabadrúgást 20 méterről, Merczel vállalta el, próbálkozása nem sokkal ment mellé.

84
    Böröczky jött be a lecserélt Dobó helyett.

83
    A Csepel gólt szerzett!
    Balról ívelték be a labdát a vendégek a hazaiak kapujához, JUHÁSZ LÁSZLÓ hét méterről pontosan csúsztatott fejjel a hosszúba.

82
    Schmidt kapott nagy labdát, ziccerben vihette a vendégek kapusára, 13 méterről Nagy kapusba lőtte, majd a kipattanót Marczinka bombázta fölé. Hatalmas helyzet maradt ki!

81
    Schmidt kapott jó labdát a középpályán, Dobó felé ment a bejátszása, a vendégvédők lekapcsolták a próbálkozást.

79
    Jobb oldalról beívelt labda a hazaiak kapujához, Bozsó az ötösön könnyedén húzta le.

78
    A Csepel ívelt be a hazaiak kapujához egy szabadrúgást, a labda mély, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

77
    Mélységi indítás előre a hazaiaktól, Nagy futott ki a kapujából és mentett bedobásra.

76
    Mennek előre becsülettel a vendégek, a hazaiak védelmét egyelőre nem sikerült feltörniük.