Fehérvár – Ipress Center-Vác 28:21 (vége)
kedd 01.04.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • Női kézilabda NB1

Fehérvár KC: Herr 7(1), Mayer 5, Azari 5, Benzal 5, Siti 2, Tilinger 1, Vaszari 1, Kuhinkó 1, Becséri 1

Ipress Center Vác: Kamper 6(1), Virág 4, Szondi 3, Hansághy 2, Dakos 2, Farkas 2, Drávai 1, Szádvári 1

Kiállítások: 2 illetve 8 perc

Hétméteresek: 2/1 illetve 5/1 (21:08:01)

A rájátszás első mérkőzésén a Fehérvár KC 28-21-re legyőzi az Ipress Center Vác együttesét!
    A három gólos hazai előny a fordulást követően egyre csak nőtt, Bíró ugyanis alig találkozott a labdával. Az első félidőben jól védő Triffa azonban a második játékrészben már nem állt vissza, miközben a hazaiak válogatott hálóőre, Kiss Éva megszámlálhatatlan védésével vette el egyre jobban a váciak kedvét a játéktól!
    A félidő derekán már tízzel mentek a székesfehérváriak, ekkora már eldőlt a két bajnoki pont sorsa, Pal Oldrup Jensen lehetőséget adott a cseréknek is. A vendégek végül mínusz hétre tudtak felzárkózni.

60
    Mérkőzés vége. (28:21)

60
    BECSÉRI szerez cunder mozdulattal gólt a bal szélről! (28:21) (28:21)

60
    VIRÁG dog gólt átlövésből. (27:21) (27:21)

59
    VASZARI dob gólt a hármas sánc felett. (27:20) (27:20)

58
    Időt kér a Fehérvár KC! (26:20) (26:20)

58
    VIRÁG lopja a távolságot. (26:20) (26:20)

57
    Hajduch átlövését Bíró tolja fölé. (26:19) (26:19)

57
    KAMPER átlövését csak beljebb tudja segíteni Trimmel. (26:19) (26:19)

56
    Passzívnál KUHINKÓ gyötri be a játékszert a vendégek kapujába. (26:18) (26:18)

56
    Kapust cserél a Fehérvár KC, Trimmel áll be. (25:18) (25:18)

55
    KAMPER talpról, a labda ismét Kiss Éva lábai között talál utat. (25:18) (25:18)

55
    Szép hazai összjáték, Kuhinkó dobja mellé a ziccert. (25:17) (25:17)

54
    Azari rpssz bejátszása után VIRÁG lövi be a labdát a hazai kapuba Kiss Éva lábai között. (25:17) (25:17)

53
    Kuhinkó veszíti el a labdát, de a váciak passzát Vaszari szerzi vissza. (25:16) (25:16)

53
    Kuhinkó nagyon messziről lő, blokkolják a váciak, akik a lerohanásnál elpasszolják magukat. (25:16) (25:16)

52
    Szép gólt dob FARKAS átlövésből emberelőnyben. (25:16) (25:16)

52
    Hajduch (Fehérvár) áll ki kettő percre! (25:15) (25:15)

Nagy Zalán

Fehérvár KC: Kiss, Trimmel – Azari, Vaszari, Tilinger, Horváth B., Becséri, Kuhinkó, Hajduch, Siti, Herr, Mayer, Kazai, Emberovics, Benzal

Vezetőedző: Pal Oldrup Jensen

Ipress Center-Vác: Bíró, Triffa – Niksic, Hansághy, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Drávai, Virágh

Vezetőedző: Konkoly Csaba

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert