MOL Fehérvár FC
3:0 (1:0)
Pécsi MFC
szerda 02.04.2014, 17:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Ligakupa

A szögletet kifejelik, a meccsnek pedig vége van! Jobban játszott és megérdemelten nyert a Videoton, bár a második félidőben kétségtelenül feljavult a Pécs játéka, ez sem volt elég a szépítéshez, sőt a Videoton kontrái több veszélyt okoztak. Így a Videoton jut be a Ligakupa elődöntőjébe, ahol majd a Debrecen lesz az ellenfelük. Mára köszönöm a figyelmet, további szép estét kívánok! (19:20:05)

90+1
    Wittrédi szabadrúgását tisztázzák szögletre.

90
    Brachi sárgul be miután buktatja Bailót.

90
    Nildo íveli be a szabadrúgást, Lantos tisztáz az ötös sarkáról.

90
    Haraszti harcol ki szabadrúgást harminc méterre Helesfay kapujától.

89
    Városi szerez labdát Caneirától veszélyes helyen, de szabálytalanul.

88
    Bailo esik el a tizenhatos előterében, de Farkas szerint nem történt szabálytalanság.

87
    Gránicz indulna meg a bal szélen, de Caneira becsúszva szereli.

85
    Haraszti fejel a kapuba, les miatt érvénytelenítik a találatot, bár csak egy egészen picivel volt talán előrébb a támadó mint a védő.

84
    GÓL, megvan a harmadik is, így már fölényes a hazaiak sikere! Vítor Gomes adja vissza a kényszerítőt remek ütemben ZÉ LUIS-nak, aki kilépve kicselezi Helesfayt és az üres kapuba passzol! 3-0, összesítésben pedig 4-1 ezzel!

83
    Nildo beadása pattan meg Gajág testén, majd köt ki Helesfay kezében.

82
    Wittrédi vállalkozik szabadrúgásból, harmincöt méterről, de nem tudta eltalálni a kaput.

81
    Városi passza után Gránicz jut tiszta lövőhelyzethez tizenhárom méterre a kaputól, de lövését Calatayud kiüti a jobb felső elől.

80
    Wittrédi szöglete mindenki feje fölött elszáll és az alapvonalon hagyja el a pályát.

79
    Gránicz jobb oldali beadásáról marad le kevéssel Városi.

77
    Zé Luis ugrik ki egyedül a leshatáron, a kifutó Helesfay fölött akarta átpörgetni a labdát, de katasztrofálisan sikerül a kísérlet, ami a kapus kezében köt ki.

76
    Manjrekar kap egyet ezúttal a fehérvári térfélen, szabadrúgás. A pontrúgást Városi emeli középre, de könnyedén tisztáznak a védők.