Észak-Korea
4:8 (0:2, 3:3, 1:3)
Magyarország
hétfő 07.04.2014, 15:30 • Olympic Center Ice Hall, Latvia • Női Div. I/B VB

A magyar válogatott végül újítani tudott és a záró harmadban magabiztossá tette a sikert. A tegnapi vereség után tehát javítottak lányaink és legyőzték Észak-Koreát!
    Észak-Korea – Magyarország: 4-8!
    ---- (17:50:18)

60:00

A hivatalos oldalon leállt a közvetítés, számításaim szerint már percek óta vége kellene, hogy legyen a mérkőzésnek. Egyelőre várakozó állásponton, nem tudni, mi a megállás oka.

55:13
    Kim So Yon fogásért kap 2 perces büntetést Koreától.

54:36
    Magyarország gólt szerzett!!
    PINTÉR LILI úgy tűnik, végleg eldönti a meccset a magyarok javára! 4-8!!
    Gólpassz ismét: Kiss Andrea.

53:50
    HORVÁTH TIFANI mesterhármasa! Ma már a harmadik gólját üti, ezzel 4-7!! Fontos pillanatban szerez találatot emberelőnyből.
    Gólpassz: Kiss Andrea.

52:44
    Az előbb gólt szerző Ryu Hyon Mi áll ki gáncsolásért két percre. Magyar emberelőny.

47:59
    Észak-Korea gólt szerzett!
    RYU HYON MI kihasználja a 4 a 3 elleni szituációt és két gólra hozza ismét Koreát. 4-6!

47:25
    Mind Medgyes Dorottya, mind Kim Kum Bok kiáll két percre, előbbi durvaságért, utóbbi bottal ütésért.

47:12
    Kiss-Simon Franciska durvaság miatt kerül két percre a büntetőpadra.

44:25
    Molnár Mónika fogásért kap kettő perces kiállítást. Koreai emberelőny.

42:05
    UNGÁR REBEKA megszerzi a hatodik magyar gólt! 3-6!!
    Gólpassz: Medgyes Dorottya.

40:01

Amikor úgy tűnt, végleg megtörtük az észak-koreai válogatott ellenállását, két gyors góllal életben tartották reményeiket. Még így is van egy kellemes, két gólos előnyünk, de oda kell figyelniük a lányoknak.
    Jelenleg tehát 3-5, a szünet után folytatjuk a záró harmaddal.
    ----

40:00

38:24
    Megúsztuk, Pintér visszatérhetett a jégre, nincs újabb gól.

36:24
    Pintér Lili áll ki két percre. Újra koreai emberelőny következik.

28:28
    Jókai-Szilágyi Zsófia bottal ütés miatt áll ki két percre.

28:28
    Lányok, nem kéne túl szorossá tenni egy már megnyert találkozót! KIM SUK YONG talált a magyar kapuba, ráadásul lesz egy késleltetett kiállítás is.
    3-5!

26:59
    Ismét O CHOL OK talált a kapunkba, nagyon gyorsan a mi gólunk után. 2-5!
    Gólpassz: Kim Hyang Mi.

26:51
    Kapust cserél Észak-Korea. Ri Hye Yong helyett So Jong Sim a távol-keletiek kapujában.

26:51
    Lehet, hogy elfogytak a koreaiak, már az ötödik gólunkat szerezzük! UNGÁR REBEKA talált a kapuba ezúttal, 1-5!!

24:02
    Mielőtt nagyon elkezdtünk volna izgulni, SOMOGYI VIVIEN a negyedik magyar góllal tett róla, hogy ne kelljen aggódnunk! 1-4!
    Gólpassz: Rónai Alexandra.

23:01
    O CHOL OK használta ki a magyar kiállítást, szépít Korea! 1-3!

22:03
    Dabasi Réka gáncsolás miatt áll ki két percre.

21:48
    Hiába egészültek ki éppen a koreaiak, újabb magyar gól született. KISS ANDREA szerzi a harmadik magyar találatot! 0-3!!
    Gólpassz: Pintér Lili, Horváth Tifani.

20:30
    Még tart a magyar emberelőny, ami áthúzódik az első harmadból.

20:01

Eddig a mi szánk íze szerint alakul a találkozó, két gólos előnyre tettünk szert. Mindkét gólunkat Horváth Tifani szerezte. Hasonlóan jó folytatásban reménykedünk, tartsanak velünk a szünet után is.
    Észak-Korea – Magyarország jelenleg 0-2!
    ----

20:00

19:40
    A harmad vége előtt pár másodperccel még egy koreai kiállítás. Ri Un Hyang kénytelen két percre elhagyni a pályát fogás miatt.

15:50
    Brgles Nóra magas botért 2 perc.

14:13
    Észak-Korea két perces csapatbüntetést kap, mert túl sok ember volt egyszerre a jégen náluk. Magyar emberelőny következik.

11:04
    HORVÁTH TIFANI megszerzi második gólunkat, duplázni tud! 0-2!

07:46
    Kiegészült a magyar csapat.

05:46
    Pintér Lili jut a kiállítás sorsára gáncsolás miatt. Két perc észak-koreai emberelőny.

05:00
    HORVÁTH TIFANI megszerzi a vezetést a magyar válogatottnak! Végre egy magyar gól a tornán! 0-1!

00:01

Észak-Korea: Ri Hye Yong (So) – Ri Un Hyang, Won, Jin, Ro, Kim So Yon – Han, Kim Kum Bok, Ryu, O, Kim Hyang Mi – Kim Ji Hyang, Choe, Pak, Kim Un Hyang, Kim Suk Yong – Tong, Ri Hyan I

Magyarország: Németh A. (Gegesy) – Medgyes, Trencsényi, Jókai-Szilágyi K., Brgles, Jókai-Szilágyi Zs. – Molnár, Kiss-Simon, Somogyi, Horváth, Pintér L. – Csiszér, Szlaby, Rónai, Kiss, Dabasi – Németh B., Dettrich, Ungár, Pintér H., Pártos

Játékvezetők: Ruzickova Radka – Greiere, Tauriainen.

Az első összecsapásunkon Lettország ellen vasárnap este sajnos komoly, 4-0 arányú vereséget szenvedtünk. Javítási lehetőség hétfőn 15:30-tól Észak-Korea ellen, remélhetőleg sikerrel!
    ----

Lettországban zajlik a női divízió I/B jégkorong világbajnokság.
    Ventspilsben lép jégre a magyar válogatott Észak-Korea legjobbjai ellen.
    Magyarország a házigazda Lettekkel, Észak-Koreával, Kínával, Hollandiával és Kazahsztánnal fog összecsapni a következő napokban. Vasárnap indul a torna számunkra, remélhetőleg sikerrel veszik az akadályokat a lányok.
    Az összecsapás hétfőn 15:30-kor kezdődik, tartsanak velünk!
    ----

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 24. O, 27. O (Kim Hyang Mi), 29. Kim Suk Yong, 48. Ryu – 5. Horváth, 12. Horváth (Medgyes), 22. Kiss (Pintér, Horváth), 25. Somogyi (Rónai), 27. Ungár (Medgyes), 43. Ungár (Medgyes), 54. Horváth (Kiss), 55. Pintér (Kiss)

Játékvezetők: Ruzickova Radka – Greiere, Tauriainen