Valdor Szentes - Kaposvári VK 6:10 (vége) | KSI SE - Debrecen 13:17 (vége)
PVSK-Füszért - RacioNET Honvéd 7:8 (vége) | ZF-Eger - LACTIV-Vasas 12:7 (vége)

6:10

(3:2, 0:3, 1:2, 2:3)

szombat 12.04.2014, 11:00 • Széchenyi-ligeti uszoda, Szentes • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (12:06:45)

Az első negyed után nem játszott úgy a hazai csapat, ahogy ehhez a mai meccsnek a megnyeréséhez kellett volna, így a kaposváriak sikerét összességében nem fenyegette veszély. Szécsi védései egy idő után elbizonytalanították a hazaiakat, akik támadásban igen gyenge teljesítményt nyújtottak a döntő pillanatokban biztos kézzel játszó Somogy megyeiek ellen. A Kaposvár sikere minden tekintetben megérdemeltnek mondható.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Kolarik elhajlásos lövését is fogja Szécsi, nem úsznak már fel a vendégek, Berta lő szinte a félpályától Horváth Tamás kezébe.

32
    Pellei nagy lóba után lő középről a kapu fölé, de a megúszó Benic ziccerét védi bravúrral Horváth Tamás.

31
    Gros passzát Surányi vágja a bal kapufára, a Szentesé a labda.

31
    Lejárt a hazai támadóidő lövés nélkül, indulhatnak a kaposváriak.

30
    Dőry passzát Surányi lövi távolról a jobb sarok mellé.

30
    Józsa lövését centerből könnyedén védi Szécsi.

30
    Rossz bejátszás a vendégektől is centerbe Benic felé, indulhat a Szentes, de előbb időt kér a hazai tréner.

29
    Rossz bejátszás centerbe Csuka felé, Szécsi szerzi meg a labdát.

29
    Surányi passzát BERTA lövi középről a bal felső sarokba: 6:10.

29
    Hegedűs Bencét küldik ki a hazaiaktól, időt is kér a kaposvári mester.

28
    Gros kiállítása után Szabó Zoltán lövését blokkolja a vendégvédelem.

28
    Németh Dániel kiállítása után Surányi lövését védi Horváth Tamás.

27
    Werner játszik középre balról, PELLEI pedig centerből, fordulásból lő a kapu közepébe: 6:9.

27
    Gros ellen kontrát fújtak centerben, de Pellei lövését melléüti Szécsi, sarokdobás.

26
    Szabó Zoltán bejátszása után Kolarik gyenge lövése nem jelent gondot Szécsinek.

26
    Surányi remek bejátszását BENIC lövi egyből, centerből a léc alá: 5:9.

26
    Pellei bejátszását Kiss Gyula pöccinti centerből a jobb kapufára, a vendégeké a labda.

25
    DŐRY emelkedik középen, s gyönyörű gólt lő a bal sarokba: 5:8.

25
    Kolarik passzát PELLEI lőtte középről a kapu közepén a léc alá: 5:7.

25
    Megkezdődött az utolsó negyed, a ráúszásnál a Szentes, Werner hozta el a labdát.

24
    Véget ért a harmadik negyed.

24
    Kutasi kiállítása után Kolarik döntő pillanatban kiejti a labdát a kezéből, megszerzik azt a vendégek.

24
    Kutasi passzát BERTA ejti gyönyörűen, kissé balról a hosszú sarokba: 4:7.

23
    Kistamás bejátszása rossz balról centerbe, indulhatnak a somogyiak.

23
    Dőry távoli lövését pedig Horváth Tamás fogja.

22
    Németh Dániel távoli lövését könnyedén védi Szécsi.

22
    Berta szintén kiejti a labdát, amit megszereznek a hazaiak, edzőjük pedig időt kér.

21
    Kistamás azonban kiejti passz közben, megszerzik a labdát a vendégek.

21
    Dőry bejátszását Kutasi lövi centerből a felső kapufára, a hazaiaké a labda.

21
    Hegedűs István távoli lövését védi Szécsi, majd a visszaúszásnál ki is állítják a lövőt, a Kaposvár pedig időt kér.

20
    Kontra centerben Kincses ellen, indulhatnak a hazaiak.

20
    Kiss Gyula passzát Kolarik lövi középről a jobb sarok mellé.

20
    Berta lövése száll kissé balról a kapu fölé.

19
    Nagy Márton lő balról a felső kapufára, ahonnan fölé pattan a labda.

19
    Kutasi passza után Bertát szerelik a hazai védők centerben.

19
    Nagy Márton bejátszását Kiss Gyula csavarja a jobb oldalhálóba.

18
    KINCSES fordulásból, centerből lő nagy gólt a bal sarokba: 4:6.

18
    Kolarik passzol balról a túloldalra, SZABÓ ZOLTÁN pedig egyből lő a rövid sarokba: 4:5.

18
    Rossz bejátszás centerbe Kincses felé, fordulhatnak a hazaiak.

17
    Szabó Zoltán keresztpassza sem jó jobbról, ezt már megszerzik a vendégvédők.

17
    Pellei passza nem jó centerbe, de a hazaiaké marad a labda.

17
    Megkezdődött a harmadik negyed, a ráúszásnál a Szentes, Nagy Márton hozta el a labdát.

A nagyszünetben kétgólos előnnyel térhet pihenőre a vendég Kaposvár. Az első negyed kiegyenlített küzdelmet és szoros hazai vezetést hozott, a másodikban azonban Szécsi lehúzta a rolót, ami elbizonytalanította a hazai támadókat, a kaposváriak pedig viszonylag jó hatásfokkal éltek saját lehetőségeikkel. Ha nem javul fel a hazai támadójáték, akkor ma sem lesz esélye a győzelemre a szentesieknek.

16
    Véget ért a második negyed.

16
    Dőry jobb szélről eleresztett lövését azonban a rövid saroknál védi Horváth Tamás.

16
    Nagy Márton bejátszása rövid centerbe Kiss Gyula felé, Szécsinél a labda.

16
    Kontra Szilvasán ellen, most a hazaiaké a labda.

15
    Szilvasán kiállítása után Kiss Gyula lövését blokkolják, indulhat a Kaposvár.

15
    Dőry keresztpasszát SZILVASÁN lövi a bal szélről a rövid sarokba: 3:5.

15
    Időt kér a vendégek mestere is.

15
    Kincses kiállítása után Kistamás lövését a bal szélről védi Szécsi.

14
    A gyors vendégakció végén DŐRY lő jobbról kapufás gólt: 3:4.

14
    Nagy Márton lő a bal szélről, Szécsi a rövid saroknál véd.

13
    Prikidánovics kiállítása után azonnal időt kér Matajsz Márk.

13
    Kincses lövése nem jó centerből, megszerzik a labdát a hazaiak.

12
    Magas bejátszás centerbe Nagy Márton felé, indulhat a Kaposvár.

12
    Ötméterest harcolnak ki a vendégek, amit SURÁNYI lő a bal sarokba: 3:3.

11
    Pellei nagy lóba után telibe találja Szécsit.

11
    Kutasi ejt középről a bal sarok mellé, majd megsérül, ki kell jönnie oldalra.

10
    Kiss Gyula lő középről, de Szécsi könnyedén fogja a labdát.

10
    Surányi a bal szélről lő élesen a hosszú sarok fölé.

9
    Pellei bejátszása nem jó centerbe, megszerzik a vendégvédők.

9
    Werner lövését Szécsi üti fölé, sarokdobás.

9
    Megkezdődött a második negyed, a ráúszásnál a Szentes, Werner hozta el a labdát.

8
    Véget ért az első negyed.

8
    Nem érnek azonban már fel a kapu elé a vendégek, lejárt az idő.

8
    Kiss Gyula lövését védi Szécsi, indulhat a Kaposvár.

8
    Berta bejátszása után Benic lövését védi centerből Horváth Tamás.

7
    KISTAMÁS lopja középen a távolságot, majd nagy gólt lő a bal sarokba: 3:2.

7
    Rossz bejátszás centerbe Kincses felé, a Szentes támadhat.

7
    Magas a bejátszás centerbe Kiss Gyula felé, megszerzik a labdát a vendégvédők.

6
    Horváth Tamás védi Prikidánovics távoli lövését, indulhatnak a hazaiak.

6
    Kistamás távoli lövése felső kapufa, a kipattanót a félpályánál szerzi meg Kincses.

5
    Kistamás bejátszása rövid centerbe, megszerzik a labdát a vendégvédők, de a megúszás végén Kincsest szerelik a hazaiak centerben.

5
    Németh Dániel lövését Szécsi üti fölé, sarokdobás.

4
    Dőry távoli lövése pattan fölé a hazai blokkról.

4
    Surányi kiállítása után Szabó Zoltán bejátszását NÉMETH DÁNIEL lövi középről a jobb sarokba: 2:2.

3
    Rossz bejátszás Surányitól centerbe, indulhatnak a hazaiak.

3
    Szabó Zoltán keresztlabdáját Nagy Márton lövi balról a felső kapufára.

3
    DŐRY középről hatalmas kapufás gólt lő a bal felső sarokba: 1:2.

2
    Kontra centerben Józsa ellen, indulhatnak a vendégek.

2
    Pellei kiállítása után SURÁNYI lő középről a bal sarokba: 1:1.

1
    Kolarik bejátszását PELLEI pöccinti centerből a jobb sarokba: 1:0.

1
    Kolarik távoli lövését védi Szécsi, sarokdobás.

1
    A mérkőzés elkezdődött, az első ráúszásnál a Szentes, Szabó Zoltán hozta el a labdát.

Felkerül a kapu mögötti rácsra a Patriots Szentes feliratú piros-kék zászló, lassan kezdődhet a mérkőzés.

Melegítenek már a csapatok a medencében, a hazaiak világoskék, a kaposváriak bordó egyen-fürdőnadrágban.

Lebontották immár a sátrat a szentesi uszoda fölül, így szabad ég alatt küzd ma meg egymással a két csapat. Mindehhez ragyogó napsütés is dukál, ideális körülmények várnak a mérkőző felekre.

A Szentes összeállítása: 1 Horváth Tamás, 2 Hegedűs Bence, 3 Pellei Frank, 4 Józsa Tibor, 5 Kiss Gyula, 6 Hegedűs István, 7 Nagy Márton, 8 Werner Richárd, 9 Németh Dániel, 10 Kistamás Zsolt, 11 Martin Kolarik, 12 Szabó Zoltán, 13 Csuka Flórián, 14 Horváth Alex. Edző: Matajsz Márk

A Kaposvár összeállítása: 1 Szécsi Zoltán, 2 Ács Krisztián, 3 Krasznai Rudolf, 4 Szilvasán Patrik, 5 Berta József, 6 Prikidánovics Nándor, 7 Dőry Farkas, 8 Kincses Attila, 9 Surányi László, 10 Kutasi Rómeó Dávid, 11 Vörös Márk, 12 Danijel Benic, 13 Gros Ronen, 14 Lajkó Nikolas. Edző: Fekete Szilveszter

Alapesetben a kaposváriak számítanak esélyesebbnek, de a fiatal szentesi gárda nyilván szépen szeretné búcsúztatni saját közönsége előtt az alapszakaszt, s a győzelem kiharcolása most nem is tűnik lehetetlen feladatnak. Mindenesetre kiélezett küzdelemre, nagy csatára számíthatunk, kövessék velünk a mérkőzést!

A férfi vízilabda OB I alapszakaszának utolsó, 26. fordulójában szombat délelőtt a Szentes a kaposváriakat látja vendégül. A hazaiak szempontjából borzalmasan alakul eddig az idény, 16 pontjukkal hátulról harmadikak a táblázaton, az OSC-t és az YBL csapatát megelőzve. A Kaposvár a középmezőny biztos tagja, 34 pontjukkal a 8. helyen állnak jelenleg.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 11:00 - kor kezdődik.