Crystal Palace – Aston Villa FC 1:0 (vége) | Fulham FC – Norwich 1:0 (vége) | Southampton FC – Cardiff City FC 0:1 (vége)
Stoke City – Newcastle United 1:0 (vége) | Sunderland AFC – Everton FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 3:3 (vége)
Fulham FC
1:0 (1:0)
Norwich City
szombat 12.04.2014, 16:07 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

Itt a vége a találkozónak !
    A Fulham ha nehézkesen is,de begyűjtötte a 3 pontot.
    Voltak a mérkőzésnek olyan periódusai, 2-3 mikor már érett a Norwich gól, mégsem jött össze, kihúzta Magath csapata és kapaszkodik. (18:00:55)

90+4
    Kettő a kettőben mehetett a Fulham, Dejagah maradt egyedül a kapussal szemben, ő azonban csúnyán fölé bombázott.

90+2
    Most nem tudja a kapuja elé szegezni ellenfelét a Norwich.

90+1
    3 perc a ráadás.

90+1
    Snodgrass állított meg becsúszva egy kontrát, sárgalap.

90
    Hooper elől mentek szögletre, szorul a hurok a Fulham nyaka körül.

88
    Murphy lőtte be laposan középre, Heitinga tisztázott.

87
    Kapkodnak a hazai játékosok, ismét támadhat a Norwich.

86
    Hoolahan tartotta fel Dejagaht, szabadrúgás.

85
    Kvist érkezik utolsó csereként, Diarra ment le a pályáról.

83
    Redmond rúgta fel Parkert, szabadrúgás befelé, ez volt a meccs huszadik szabálytalansága.

82
    Dejagah beadása pontatlan, a túloldalról Ricahrdson próbálkozhatott, de ő sem járt sikerrel.

81
    Beszorul a Fulham a saját tizenhatosának előterébe, Murphy tekert nem sokkal a bal kapufa mellé.

79
    Utolsó vendég változtatás, Howson helyén Murphy.

79
    A meccs hetedik Norwich szöglete sem volt veszélyes, kirúgás.

78
    Riether próbált trükközni a szélen de végül egy szögletet sem tudott összehozni.

76
    Snodgrass rúgott oda Diarrának, szabadrúgás.

74
    Beszorul a Fulham, Turner fejelt, Rodallega mentett hatalmasat, jöhet egy újabb szöglet.

73
    Parker lába aladt csúszott tovább a labda, Hooper fordulásból lőtt, Amorebieta blokkolt, szöglet.

71
    Parker lőtt 18 méterről, nem sokkal tévesztette el a bal alsó sarkot.

70
    21 kapura lövésből négy talált kaput...

69
    Snodgrass lőtt távolról, méterekkel fölé.

68
    Csere mindkét oldalon, Fer helyén Hoolahan míg Holtby helyén Parker a folytatásban.

67
    Snodgrass tekerte be a labdát, Heitinga vágta volna ki de a lábáról visszafelé pattant a labda, Stockdale fogta.

65
    Négy a négy ellen mehetett a Fulham, Sidwell kitette Dejagahnak aki visszagurított volna Hotlbynak, de nagyon pontatlanul tette, több volt ebben.

62
    Dejagah tekerte be gyönyörűen a labdát Rodallega fejére, a kolumbiai támadó azonban csúnyán fölé fejelt.

60
    Itt az első vendég csere, a láthatatlan holland, van Wolfswinkel helyén Hooper.

57
    Első csere a meccsen, Kasami helyén Dejagah.

57
    Óriási vendég helyzet !
    Johnson lőtte be a védők mögé a labdát Redmondnak akitől elpattant a labda, ezzel becsapva a kimozduló Stockdale-t, hárman vetődnek be, végül Snodgrass éri el a labdát Hangeland és Amorebieta elől, de nem talál az üres kapuba.

55
    Riether szöglete veszélytelen, kontrázni viszont első szándékból nem tud a Norwich.

55
    Rodallega fejelt egy védő szorításában, centikkel a kapu mellé.

54
    Rodallega kapott egy jó labdát Holtbytól, a támadó visszatette Kasaminak aki lőtt is, pont az előtte álló védőbe.

53
    Fer lőtt távolról, pontosan Stockdale kezébe.

53
    van Woflswinkel kapott egy labdát a tizenhatoson belül, visszagurított, de nem érkezett senki, fordulhat a Fulham.

52
    Amorebieta küzdött egy hatalmasat a labdáért, a játékvezető őt látta szabálytalannak, a labda a Norwiché.

49
    Stockdale húzta le magabiztosan Redmond beadását.

49
    Diarra faltolta le Snodgrasst, szabadrúgás a Norwich javára.

47
    van Wolfswinkel ragadt lesen, szabadrúgás kifelé.

46
    Whittaker ment szögletre.

46
    Csere nem volt egyik oldalon sem.

46

Itt a vége az első félidőnek, nem volt túl eseménydús a félidő, főleg az első fele, a másodikban aztán voltak helyzetek, főleg a Norwich előtt, a gólt mégis a Fulham szerezte, kíváncsian várjuk a folytatást. A kiesés ellen küzdő csapatok közül a WBA áll nyerésre, a többiek x-re.

45+1
    Kasami meg is kapta a sárgalapot.

45+1
    2 perc a ráadás, de Olssont továbbra is ápolni kell, lehet több lesz belőle.

45+1
    Richardson beadását fejelte ki a hosszún Olsson aki ütközött Kasmaival, a svéd a földön maradt.

45
    Kasami ollózva indította Rodallegát aki a földre kerül Martin mellett, Dean nem ítél semmit.

44
    Redmond csapott le kishíján egy hátul pontatlanul passzolt labdára.

43
    Fer harcol ki egy szögletet a Nowichnak, továbbra is a vendégek irányítanak.

40
    A Fulham gólt szerzett!
    Holtby tekerte középre a szabadrúgást, több ember feje fölött is átszállt a labda, a középen érkező HUGO RODALLEGA lábára azonban pont ráesett, a támadó könnyedén tüzelt közelről a kapuba.

39
    Villan a második sárga, Whittaker kapja.

38
    Riether tisztázott bedobásra Snodgrass elől.

37
    Ricahrdson húzott befelé a bal szélről majd lőtt, jócskán fölé.

36
    Amorebieta kapott egyet a lábára, szabadrúgás kifelé. Kicsit visszavett most a nyomásból a Norwich csapata, nagyon megnyomták az előző perceket.

35
    Szöglet a Fulham javára.

33
    Snodgrass találta telibe a keresztlécet, Stockdale mozdulni sem tudott.

32
    Fer meg is kapta a meccs első sárgalapját a labda elrúgása miatt.

31
    Sípszó előtt elvégezte a szabadrúgást a Norwich, a labda a kapuba került, de Dean visszafújja.

31
    Fer harcol ki szabadrúgást nagyon jó helyről, az utóbbi percekben nagyon nyom a Norwich.

29
    Újabb nagy lehetőség, Johnson fejelhetett Stockdale újabb hatalmas bravúrt mutatott be.

28
    Olsson lőtte be középre a labdát, van Wolfswinkel pár méterről lőhetett, Stockdale hatalmas reflex mozdulattal totla fölé a labdát.

25
    Kasami gyenge lövését Martin vágta ki a nézőtérre.

24
    van Wolfswinkel maradt lesen, most kell a holland nevét először feljegyezni a találkozón, nagyon eltűnt a félidő első felében.

23
    Ruddy ért bele Richardson szögletébe, bedobás a túloldalról.

23
    Jöhet a harmadik Fulham szöglet.

22
    Most Rodallega került be labdával a tizenhatoson belülre, de mikor már tette volna tovább a labdát Turner odaért és bedobásra mentett.

21
    Rodallega fejelte le a labdát Kasaminak aki 20 méterről lőtt kapu mellé.

20
    Redmond kerülhetett volna lövőhelyzetbe de addig addig variált amíg kikerült belőle.

19
    Rodallega elé került a labda a tizenhatoson belül, a támadó egy csukafejessel próbálkozott de nem találta el jól a játékszert amit így Ruddy könnyen fogott.

17
    Sidwell beadását Whittaker blokkolja, szöglet.

16
    Jóval többet van a labda a Norwichnál.

15
    Sidwell kényszerítőzött volna Kasamival, a visszapassz azonban pontatlan volt.

13
    Egy fellőtt labdát Kasami csúsztatott Rodallega elé aki a tizenhatos sarkától lőtt, nem sokkal a jobb kapufa mellé.

13
    Snodgrass mellett került a földre Heitinga, szabadrúgás kifelé.

12
    Sidwellt gyötörték de a beadásra még maradt ereje, a labda azonban a háló tetején landolt.

11
    Whittaker adott egy keresztlabdát Howsonnak aki kapásból lőtt, Heitingáról pattant szögletre a labda.

11
    Olsson élesen belőtt labdáját vágták ki középről, az ellentámadásból semmi nem lett.

10
    Nem túl nagy iramú eddig a találkozó.

9
    Újabb szabálytalanság a félpályánál, ezúttal Fer rúgta fel Holtbyt.

7
    Stockdale húzta le Snodgrass beadását.

5
    Első kapuralövés a meccsen, a félpályánál szerzett labdát a Fulham, Kasami lőtt 17 méterről, a lassú, lapos lövése azonban elment a kapu mellett.

4
    Johnson csúszott rá Kasamira a félpályánál, szabadrúgás.

4
    Richardson beadása pontatlan, fordulhat a Norwich.

2
    Hangeland indítása pontatlan, Ruddy hozhatja játékba a labdát.

1
    Turner vágta ki a labdát az oldalvonalon túlra Kasami elől.

1
    Norwich kezdte a találkozót.

1

Érkeznek a játékosok a pályára, hamarosan kezdődik a találkozó.

Fulham FC: Stockdale – Riether Hangeland(c) Amorebieta Richardson – Diarra Heitinga Sidwell . Kasami Rodallega Holtby
    Cserék: Stekelenburg, Riise, Kvist, Parker, Dejagah, Roberts, Bent

Norwich City: Ruddy – Whittaker Martin Turner Olsson – Johnson Howson Fer – Snodgrass van Wolfswinkel Redmond
    Cserék: Bunn, R.Bennett, Garrido, Tettey, Hoolahan Murphy, Hooper

Játékvezetők: Mike Dean – Jake Collin, Stephen Child – Martin Atkinson.

Köszöntöm az olvasókat! A Premier League 34. fordulójában a kieső zóna a tartozó,Tizennyolcadik Fulham fogadja az épp hogy bent maradó,öt ponttal előrébb lévő Norwich csapatát. Az előző körben a Fulham értékes győzelmet aratott az Aston Villa ellen, míg a Norwich a West Bromtól kapott ki. A formákat nézve tehát Magath csapata az esélyesebb,és a szálak is jobban össze lennének kuszálva egy esetleges hazai győzelemmel ám a Norwich új edzővel a fedélzetén biztos hogy bizonyítani szeretne. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:07 - kor kezdődik.