Magyarország
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Szlovénia
vasárnap 13.04.2014, 18:00 • Papp László Sportaréna • Felkészülési mérkőzés

Az utolsó 20 percben végül kiütötte az olimpiai hetedik szlovén együttes a magyar válogatottat, amelynek ezúttal a gólszerzés sem sikerült!
    Csak abban bízhatunk, hogy a koreai vb-n más lesz az eredmény!
    Mára köszönjük megtisztelő figyelmüket, de tartsanak továbbra is velünk! (20:03:16)

60:00

59:59
    Nem sikerült végül szépíteni sem sajnos!

59:15
    Gáncsolásét Razingar kapott még egy kétperces büntetést! Legalább szépíthetne ebből a magyar együttes!

58:00
    Két perc még a végéig!

57:50
    Szlovénia gólt szerzett!
    Gólszerző VERLIC. MIHA VERLIC piszkált bele a kapunk elött Rok Leber korongjába, kiütésessé téve ezzel a szlovén győzelmet! 0-4

57:08
    Ezt most ki tudtuk húzni, kiegészült a magyar válogatott!

56:43
    Megint a magyar kapusnak kellett védenie!

56:20
    Egy szlovén csiki-csuki végén Ankerst közeli korongját védte Hetényi!

55:08
    Végül csak Szirányi Bence kapott 2 percet az iménti jelenet után! Ismét emberhátányban a magyar csapat!

55:08
    Leber elől mentett vetődve Hetényi, majd egy csetepaté, bunyó is kialakult! Ebből újabb kiállítások lesznek!

53:00
    A jelek szerint ez a meccs már eldőlt, vajon sikerül -e legalább szépíteni a mieinknek?

51:59
    Gólszerző MURSAK. Emberelőnyben Mitja Robar adta a korongot JAN MURSAK-nak, aki bevágta a kapunkba a harmadik szlovén gólt! 0-3

51:02
    Kiegészültek a szlovénok, most Ők vannak emberelőnyben.

50:18
    Hári visszahúzta ellenfelét, ezért Ő is kapott 2 percet, oda az emberelőnyünk, 4 a 4 elleni a játék!

49:05
    Sofron visszaállhatott, most mi vagyunk emberelőnyben!

49:02
    Újabb kiállítás, ezúttal a szlovénoktól 2+2 percet kapott a csúnyán odaütő Kuralt, tőlünk viszont Orbán Attila ül ki!

48:12
    Megint egy szlovén lehetőség, de Hetényi most menteni tudott.

47:48
    Ziga Pavlin korongja ment el Hetényi kapuja mellett!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 31. Razingar, 45. Music (Urbas), 52. Mursak (Robar), 58. Verlic (Leber)

Magyarország: Hetényi (Rajna) – Gröschl, Szirányi, Nagy K., Sofron, Bartalis – Tokaji, Pozsgai, Kovács, Vas J., Hári – Sebők, Kóger, Azari, Mihály – Varga, Orbán, Benk, Németh, Magosi.
    Szlovénia: Kroselj (Hocevar) – Gregorc, Robar, Mursak, Music, Urbas – Pavlin, Podlipnik – D. Rodaman, M. Rodman, Ograjensek – Tavzelj, Stebih, Razingar, Ankerst, Golicic – Logar, Tosic, K

Játékvezetők: Vladimir Babic, Kincses Gergely – Gangel László, Soltész Áron