Gyöngyös – Tatabánya 20:24 (vége) | Veszprém – PICK 27:21 (vége)
B.Braun Gyöngyös KK
20:24 (9:14)
Grundfos Tatabánya KC
vasárnap 13.04.2014, 10:30 • Lauber Dezső sportcsarnok, Pécs • Magyar kupa

A Tatabánya megnyerte a Gyöngyös elleni mérkőzést, ezzel megszerezték a Magyar Kupa bronzérmét!
    A Tatabánya kicsivel jobban játszott ma a Gyöngyösnél, a félidőben öttel vezettek a Gyöngyös ellen.A második félidőben volt a meccs egyik kulcspontja, amikor a Gyöngyös kettős emberelőnyben sem tudott betalálni.
    A vége négy gólos győzelem lett, megérdemelten nyert a tatabánya! (12:00:15)

60
    Mérkőzés vége. (20:24)

60
    Frey lövését fogta Teodor. (20:24) (20:24)

60
    Dénes gólja átlövésből. (20:24) (20:24)

60
    Teodor lábbal védte Frey büntetőjét. (20:23) (20:23)

60
    Frey tört be , de lerántották, hetes a Gyöngyösnek. (20:23) (20:23)

59
    Mazákot küldik ki két percre a Tatabányából. A meccs végéig emberhátrányban a Tatbánya! (20:23) (20:23)

59
    Hajdut lökték, szabaddobás a Gyöngyösnek. (20:23) (20:23)

59
    Időt kér a Gyöngyös. (20:23) (20:23)

59
    Harsányi jobbról talált be. (20:23) (20:23)

58
    Hajdu belépett, a Tatabányáé a labda. (20:22) (20:22)

58
    Krivokapic kétszer indult, a Gyöngyösé a labda. (20:22) (20:22)

57
    Debreczeni gólja beállóból. (20:22) (20:22)

57
    Eladja a Tatabánya, fordulhat a Gyöngyös. (19:22) (19:22)

57
    Katzirtzot lökték , szerencséjére, mert passzívot jeleztek a játékvezetők. (19:22) (19:22)

56
    Koller ziccerből talált be. (19:22) (19:22)

56
    Katzirtzot lökték, szabaddobás a Tatabányának. (18:22) (18:22)

55
    Szalafai gólja kilenc méterről. (18:22) (18:22)

55
    Bodó lövése kipattant a kapufáról. (17:22) (17:22)

Kolarics László

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

B.Braun Gyöngyös KK: Szente, Teodor – Pásztor, Diaz, Juhász, Bodó, Harsányi, Krivokapic, Kanyó, Mazák, Dénes, Djukic, Katzirtz, Rossoni
    Grundfos Tatabánya KC: Hudák ,Tamási– Sándor,Frey, Iváncsik Ádám, Varsandán, Szöllősi, Hajdu, Debreczeni, Szalafai, Koller, Holló

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál