Siófok – Fehérvár 20:22 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Ferencváros 26:33 (vége)
Siófok KC
20:22 (7:10)
Fehérvár KC
kedd 15.04.2014, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

A mindkét oldalon nehezen induló mérkőzésen először még a hazaik tudták magukhoz ragadni a kezdeményezést. A 20 perc után (6:4), zsinórban 5 gólt szereztek a vendégek, ami döntőnek bizonyult az összecsapás szempontjából. A második félidőben is tartották előnyüket. A végere nagy erőket mozgósítva még egyenlíteni tudott a Siófok, azonban ebbe belefáradtak, így végül Fehérvár győzelemmel zárult a meccs. (19:35:05)

60
    Mérkőzés vége. (20:22)

60
    Fehérvárnál a labda. (20:22) (20:22)

60
    30 másodperc van vissza. (20:22) (20:22)

59
    Léránt lő fölé. (20:22) (20:22)

59
    Pál Oldrup Jensen időt kér. (20:22) (20:22)

59
    Vendég időkérés. (20:22) (20:22)

58
    SZALAI saját labdaszerzése után. (20:22) (20:22)

58
    ORBÁN átlövésből, Kiss lábai között talál utat a labda a hálóba. (19:22) (19:22)

57
    Embremovics áll ki. (19:22) (19:22)

57
    AZARI egy gyors indítás után eredményes. (18:22) (18:22)

57
    EMBREMOVICS lő a jobb felsőbe. (18:21) (18:21)

56
    MAYER SZABINA beállóból ejti át Pastrvicsot. (18:20) (18:20)

55
    Siófoki labdavesztés. (18:19) (18:19)

55
    AZARI a szélről. (18:19) (18:19)

55
    Pastrovics indítása haj száll pontos LUKÁCSNAK, aki ki is használja a ziccert. (18:18) (18:18)