Magyarország – Lengyelország 11:0 (vége)
Magyarország
11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
Lengyelország
szerda 16.04.2014, 16:30 • ifj. Ocskay Gábor jégcsarnok, Székesfehérvár • U18 Div. I/B Férfi Világbajnokság

Három mérkőzés alatt 23 gólt szereztünk, ebből a mai összecsapáson tizenegyet! Elképesztő fölényben játszott ma a magyar válogatott, a három meccs alatt 23-4-es gólkülönbséget mutat fel egyelőre. Folytatódott tehát a remek sorozatunk, bár féltek a mai meccstől nagyon sokan.
    A meccs embere pedig Vokla Roland Magyarország csapatából!
    Holnap Japán ellen folytatjuk, szintén élőben 16:30-tól, tartsanak velünk akkor is!
    Magyarország – Lengyelország: 11-0!
    Köszönöm figyelmüket!
    ---- (18:51:42)

60:00

59:52
    Magyarország gólt szerzett!!
    Ha valaki azt hitte, ma Galló gól nélkül maradunk, tévedett. GALLÓ VILMOS szerzett korongot, végigvitte és befejezte sikerrel a támadást. 11-0! Ez vélhetően már végeredmény lesz!
    Gólpassz: Kiss Zsombor.

59:00
    Megkezdődött az utolsó perc, négy a négy ellen a csapatok a pályán.

58:16
    Erdély is kiáll két percre egy felesleges szabálytalanságot követően.

58:02
    Ha nem kap gólt Lengyelország, akkor biztosan nem jöhet már vissza Jaskiewicz a mai mérkőzésen. Kettő percre kiáll. Magyar emberelőny.

57:29
    Tilos felszabadítás a magyarok részéről, buli a mi harmadunkban.

57:00
    Elhalt egy lengyel támadás, majd Vokla került kis híján helyzetbe a túloldalon, de az utolsó pillanatban szerelik.

56:06
    Kedves olvasók, aki teheti, menjen ki a fehérvári csarnokba a magyar válogatott meccseire, még nincs vége a mérkőzésnek, de már most elmondhatjuk, hogy az eddigi három összecsapásunkon 22 gólt szereztünk!!

55:21
    Jó ideje nyomás alatt tartottuk már a lengyel kaput, HERNER OLIVÉR nem lacafacázott, középről ráküldte és ez be is akadt! 10--0! Ez bizony komoly kiütés!
    Gólpassz: Erdély, Stipsicz.

55:00
    Erdély bombázza rá balról, Hucko üti ki a botjával! Nem szabadul fel a fehérek kapuja.

54:38
    Jászai lőtt jobbról, nem lett túl erős, Hucko hárítja a lepkéssel.

54:12
    Les a lengyeleknél középen.

54:00
    Szabó Bence gyűjti be hátul a korongot és indul egy újabb magyar támadás.

52:52
    Hucko tenyerel rá a korongra. Ez a harmad többnyire szép, folyamatos játékot hoz, a második játékrész nem volt igazán nézővonzó a négy gól ellenére sem, nagyon töredezett volt a játék, 48 percig tartott az egyébként 20 perces harmad.

52:20
    Herner lövését blokkolja egy lengyel védő középen, nem jut el a kapuig.

51:40
    A lengyelek becsületére legyen mondva, hogy nem adták fel, ugyanúgy hajtanak, mint 3-0-nál.

50:53
    Kuras iramodott meg középen, de túl hosszú lett a passz, Kornakker hajszállal megelőzi és rátenyerel.

49:36
    Kornakker is bemutat egy védést, egészséges lövéssel jelentkezett jobbról Sikora.

Gólok és gólpasszok: 7. Gáspár (Keresztúry, Kiss), 9. Erdély (Láday), 14. Kiss (Gáspár), 32. Vokla, 35. Láday (Kiss, Szaller), 38. Erdély (Szabó), 38. Vokla (Jászai), 41. Erdély (Láday), 46. Szabó (Vokla), 56. Herner (Erdély, Stipsicz), 60. Galló (Kiss)

Magyarország: Kornakker (Arany) – Garát, Herner, Vizi, Mazzag, Vokla – Jászai, Szabad, Kovács, Terbócs, Egyed – Láday, Szaller, Erdély, Szabó K., Galló – Stipsicz, Szabó B., Kiss, Keresztúry, Gáspár
    Lengyelország: Studzinski (Hucko) – Horzelski, Jaskiewicz, Kuras, Krzemien, Matusik – Wsol, Musiol, Skrodziuk, Koczy, Goscinski – Falkenhagen, Chorazyczewski, Wrobel, Sikora, Naparlo – Korzestanski, Didkiewicz, Sap, Jaworski, Rajski

Játékvezetők: Vladimir Nalivaiko (BLR) – Pavel Badyl (BLR), Nicolas Piche (CAN)