RacioNET Honvéd - Szolnoki Dózsa 5:10 (vége) | DIAPOLO Szeged - ZF-Eger 8:10 (vége)
BVSC-Zugló - Debrecen 11:7 (vége) | OSC-Újubuda - Valdor Szentes 14:13 (vége)
BVSC-Zugló - Debrecen
2. mérkőzés

11:7

(4:1, 2:0, 2:3, 3:3)

szerda 23.04.2014, 20:00 • Szőnyi úti uszoda • E.ON Férfi OB I

A várakozásokkal ellentétben nem sok izgalmat tartogatott ez a találkozó. A BVSC jól kezdett, míg a Debrecen nem tudott kifogni Györkén, így két negyed után tetemes előnnyel várhatta a hazai együttes a folytatást. Aztán úgy tűnt, a vendégek felzárkózhatnak, de Marnitz jó teljesítménye egyedül kevés volt Létay és Kotsidis góljaival szemben. A Debrecen valószínűleg már a harmadik mérkőzésre tartalékolt, amin eldől, hogy ki játszik majd a Vasassal az ötödik helyért. (21:09:41)

32
    Beleér egy blokkoló kéz KÁLLAY MÁRK jobb oldali lövésébe, de a labda utat talál a hálóba! 11:7

29
    MARNITZ GERGŐ megállíthatatlan! Ismét a jobb alsóba helyez, egyedül tartva a reményt csapatában! 9:6

28
    Egy-egy gyors kontra mindkét csapat ellen.

28
    Hamar eladják a labdát a hazaiak.

27
    SZABÓ BENDEGÚZ a támadóidő lejárta előtt talál a jobb alsóba! 9:5

27
    MARNITZ GERGŐ emberelőnyből lő a jobb oldalról Györke kezei között a hálóba! 8:5