PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 31:26 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 41:34 (vége) | Vác – Orosháza 22:25 (vége)
PLER-Budapest
31:26 (13:14)
Mezőkövesdi KC
szerda 23.04.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

60
    Leimeter Csaba kapott piros lapot kakaskodásért, még a másik oldalon Cuzic ezért két percet kapott. (31:25) (31:25)

58
    A PLER-Budapest kispadja kapott sárga lapot. (30:24) (30:24)

58
    Időt kért a PLER-Budapest, ezzel mindkét kapitány kihasználta a három lehetőségét! (30:24) (30:24)

57
    BENIS ezt a büntetőt is belőtte. (30:24) (30:24)

57
    Györfi kapott két percet Benis lerántásáért és büntető a vendégeknek. (30:23) (30:23)

56
    Kikérte utolsó idejét az MKC! (30:23) (30:23)

54
    Radnic lőtt takarásból, de Szabó fogta a lövést, pedig semmit sem látott belőle! (28:23) (28:23)

50
    Kikérte második idejét a PLER-Budapest! (26:21) (26:21)

45
    Mousavi volt túl durva a falban, így két percet kapott. (25:20) (25:20)

42
    Mousavi szedett le egy kézzel egy labdát, de nem tudott bemenni, mert Radnic az arcára ütött, így két percet kapott a vendég játékos. (23:19) (23:19)

37
    Nagy Bence arcára üt oda Pavlovics, ő is kimegy két percre. (19:16) (19:16)

37
    BENIS BENCE ezt a büntetőt sem hibázta el. (19:16) (19:16)

37
    Szepesi ment be szélről, Szabó védett, de hetest kapott az MKC. (19:15) (19:15)

36
    Marczinkó volt túl durva a falban, így két percet kapott. (19:15) (19:15)

35
    Bent ragadt az öltözőben az MKC, így három góllal vezet a PLER, ezért időt is kért Skaliczki mester, a mai napon másodszorra. (18:15) (18:15)

25
    Lókodi Gergő kapott két percet lerántásért. (11:10) (11:10)

14
    Lerohanás végén NAGY BENCE talált a kapuba, az időkérés óta javult a PLER játéka, így Skaliczki mester is megállítja egy kicsit a játékot! (4:5) (4:5)

14
    Grünfelder ziccerét fogja szépen Szabó! (3:5) (3:5)

11
    Grünfelder kapott sárga lapot lerántásért. (2:5) (2:5)

10
    SCHEURING már nem hibázta el a büntetőt. (2:5) (2:5)

10
    Mousavi harcolt ki egy büntetőt megint. Benis kapott sárga lapot. (1:5) (1:5)

10
    Időt is kért a PLER, mert nagyon beragadtak a rajtnál! (1:5) (1:5)

9
    Büntető a vendégeknek! (1:4) (1:4)

8
    BENIS lőtte be a büntetőt Kránitznak. (1:4) (1:4)

8
    Németh Tamás kapott sárga lapot a falban és büntető a Kövesdnek. (1:3) (1:3)

7
    Ez hihetetlen! Lókodi büntetőjét is fogja Kovács. (1:3) (1:3)

7
    Mousavi harcol ki egy büntetőt. (1:3) (1:3)

7
    Pavlovics a kiugró Marczinkót húzza vissza, így két percet kap. (1:3) (1:3)

4
    Vancsics hetesét védi Kovács. (1:1) (1:1)

4
    Németh ment be szélről és lőtt mellé, de szabálytalanok vele, így büntető. (1:1) (1:1)

3
    Nagy Bence is sárga lapot kap. (1:1) (1:1)

2
    Marczinkó ment be és lőtt mellé, de szabálytalan vele Trivkovic, lent marad, de sárga lapot is kap és szabaddobás a PLER-nek. (0:1) (0:1)

1
    Mikita Jakub zúgó kapufát lőtt, majd ütközött Radniccal, amiért sárga lapot kapott. (0:1) (0:1)

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Szabó T., Kránitz, Perger – Györfi, Vancsics, Németh T., Mousavi, Rév, Tóth P., Lókodi, Oláh, Leimeter, Nagy B., Marczinkó, Mikita, Scheuring.
    Mezőkövesdi KC: Kiss O., Kovács J. – Radnic, Szepesi, Bakos Á., Grünfelder, Dukic, Kovács P., Bán, Nyitrai, Molnár F., Trivkovics, Cuzic, Dobó, Pavlovics, Benis.

Játékvezetők: Horváth Péter, Márton Balázs