Puskás Akadémia FC – Fehérvár 1:3 (vége) | MTK Budapest FC – Lombard Pápa FC 2:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 (vége)
Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 5:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Paksi FC 0:4 (vége)
Diósgyőri VTK
0:4 (0:3)
Paksi FC
szombat 26.04.2014, 20:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Solymosi lefújja a találkozót, véget vetve a hazaiak szenvedésének. A Paks megszakította szeptember óta húzódó nyeretlenségi sorozatát és kiütéses győzelmet aratott Miskolcon, így tovább élnek bent maradási reményeik, sőt, a Mezőkövesdet már meg is előzték a tabellán. Ezzel szemben a piros-fehérek ilyen ötlettelen és gyatra teljesítménnyel elfelejthetik dobogós álmaikat. Köszönöm a figyelmet, további szép hétvégét kívánok! (21:54:30)

89
    Újabb Gosztonyi szöglet, Futács fejel tíz méterről, Molnár nagy bravúrral tornázza ki a léc alól a labdát.

85
    Jön az utolsó csere: Bartha László helyén a már másodedzőként is foglalkoztatott Tököli Attila a pályán.

83
    Jön a csere: Könyves Norbert helyén folytatja Báló Tamás.

78
    Csertői Aurél is változtat: Simon Attila helyére Lázok János áll be.

75
    Gosztonyi botrányos passza után lódul meg Bartha, Vági utoléri és alácsúszik, sárgát kap érte.

72
    Kecskés Tamás kap sárgát, miután lerántja Batioját.

66
    Futács lő tizennyolcról, a Fiola lábán felpörgő lövés a tehetetlen Molnár fölött elszállva a kapufát találja el.

61
    Harmadik cseréjét is kihasználja Szivics, Barczi helyett Augusto Batioja a pályán.

57
    GÓL, már négy van közte! Bori Gábor szögletét csúsztatja meg Elek, pont KÖNYVES NORBERT elé, aki tizenegy méterről, fordulásból, szép mozdulattal lövi ki a jobb alsót.

56
    Elek Ákosé a találkozó második sárgája.

53
    Elek indítását vette át szépen a tizenhatoson belül Grumic, aki az ötös sarkáról tüzelt, Molnárnak nagyot kellett védenie. Az első hazai helyzet volt akcióból.

46
    Kettőt cserél Szivics Tomiszláv: Nikházi helyett Bacsa, Kádár helyett Debreceni folytatja.

Solymosi lefújja az első félidőt, a lelátóról pedig erőteljes füttyszó hallatszik. A szeptember óta nyeretlen vendégek három gólos előnyben vannak, így a második félidőben csodára lenne szüksége a Diósgyőrnek már a pontszerzéshez is. Éledeznek a vendégek bent maradási reményei, de egy érdekes negyvenöt perc még vár ránk itt Miskolcon! Tartsanak velünk a második félidőben is!

43
    Megvan az első sárga a meccsen, Windecker kapja szövegelésért.

38
    GÓL!! SIMON ATTILA a megítélt büntetőt laposan a jobb alsóba passzolta, Rados a másik irányba vetődött. 0-3!

37
    Könyves esik össze a tizenhatoson belül, Solymosi komoly fáziskéséssel büntetőt ítél!

35
    GÓL, már kettővel vezetnek a vendégek! BARTHA LÁSZLÓ közelítette meg a kaput, senki nem lépett ki rá, így huszonhárom méterről lövésre szánta el magát, gyönyörű gól lett belőle, a bal alsóba tartó löketet Rados nem védhette.

30
    GÓL!! Vezet a Paks!! Bori Gábor szöglete után alakult ki kavarodás a diósgyőri kapu előtt, Rados árnyékra vetődött, az érkező SZABÓ JÁNOS pedig az üresen maradt kapuba passzolt öt méterről.

27
    Éles szögből is kapura küldte Gosztonyi, Molnárnak ismét nagyot kellett védenie.

25
    Bori ágyúzott huszonötről, megpattanó lövését Rados óriási bravúrral tolta ki a léc alól.

17
    Gosztonyi fut neki a pontrúgásnak, meg is célozza a bal felsőt, Molnár üti ki a léc alól szögletre.