szombat 26.04.2014, 16:30 • Debreceni Sportuszoda • E.ON Férfi OB I

Vége a mérkőzésnek. (17:41:38)

32
    Borsós csapott oda Kállaynak, végleg, cserével kiáll!

32
    BORSÓS maradt üresen középen, ezt kihasználva öt méterről a jobb alsóba bombázott, 12-6!

32
    Lejárt a debreceni támadóidő.

31
    Borsós éles szögből leadott lövése Mitrovics zsákmánya.

31
    Csalódott a zuglói pad. Nem csoda, ezen a napon súlyos vereséget fognaj szenvedni.

31
    SMITULA magabiztosan a jobb felsőbe vágta az ötöst, 12-5!

31
    Ötméteres, Nagy volt szabálytalan Marnitz-cal szemben.

30
    MÉSZÁROS lőtt gólt Smitula kiállítása után három méterről, középről, 11-5!

30
    Időkérés után Kállay éles szögből megküldött lövését védte bravúrral Szakonyi!

30
    Misicsről küldik ki Tatárt. Varga Tamás időt kért.

29
    Misics elől szereztek labdát, majd Létay levitte a víz alá a túloldalon.

29
    Létay lőtte rá, Mitrovics azonban ezt is kiszedte a jobb felső elől!

29
    Megváltoztatják az ítéletet, ötméteres!

29
    Jokicsot szórják ki a centerről, Ambrusról.

28
    Nagy rosszkéz oldali lövését mellé tolta Mitrovics!

28
    Időkérés vége.

28
    Elveszik tőlük a labdát, majd Märcz Tamás időt kért.

28
    Egy-egy sikertelen, lövés nélkül befejezett támadás után a Debrecen jöhet.

27
    Nyéki elől szerzett labdát Weszelovszky.

27
    HALEK kapás oldalról, nagyon éles szögből Szakonyi szeme közé pattintotta a labdát, 11-4!

26
    Borsós a kapufát találta el, visszapattant a BVSC-hez a labda, de később a Debrecen megszerezte.

26
    Létay szerzett labdát, majd Busila kapott kiálítást.

25
    Szabó a másik oldalon is akcióban, elöl azonban nem tudta megfogni a felé tartó bejátszást, így elvették tőle.

25
    Szabó védekezett jól a centeren ismét, ezúttal Süveges elől szerzett labdát.

25
    Kállay hozta el a negyedik ráúszást.

Hat gól az előny. Lesz-e csoda a záró játékrészben és fel tud-e jönni a BVSC?

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Weszelovszky lövése Szabó sáncáról ment mellé.

24
    Mészáros kap kiállítást.

24
    Kotszidisznak ma nagyon nem megy, rosszkéz oldalról, négy és fél méterről nem találta el a kaput.

24
    Szabó orozta el erőszakosan Misics elől a bejátszást az időkérés után.

23
    Varga Tamás időt kért.

23
    Most Macsi szerzett labdát Mezei elől. Egyelőre nem tudnak érvényesülni a BVSC centerei.

23
    A támadóidő lejárta előtt közvetlenül Marnitz lövése a felső lécen csattant, onnan meg a vendégekhez pattant a labda.

22
    Mezei elől centerben Misics szerzett labdát.

22
    Nyéki felső kapufája után a Debrecen jöhet, de kontra a felúszás során.

22
    WESZELOVSZKY balról, 4 méterről a hosszú alsóba helyezett, 10-4!

22
    Szakonyi jön Györke helyére a vendég kapuban.

21
    Telegdy kapott egy mintaszerű bejátsztást, de hatalmas ziccerben csak a lécet kapta telibe!

21
    Busila lövését nagy bravúrral védte Györke! A kipattanó a Debrecené, de Weszelovszky ellen kontrát fújt a bíró.

20
    Busila kiállítása után budapesti fór, amit Nyéki viszont elpackázott, csúnyán fölé lőtt a kapás oldalról.

20
    Már öt gól az előny! HALEK kapás oldalról, négy és fél méterről lőtt kapura, a labda a blokkról jutott a kapuba, 9-4!

20
    Kotszidisz kap kiállítást egy a labdától távol elkövetett szabálytalanságért.

19
    Nagy előtt szerzett labdát Chilkó.

19
    KÁLLAY hat és fél méterről, kissé jobbról, óriási erővel lőtt a kapu rövid oldalába, 8-4!

18
    Mészáros kezében volt a labda, amikor is lejárt a vendégek támadóideje.

18
    Jokics bejátszását elegánsan Nyéki húzta el Misics elől.

18
    Borsós lövése Halek blokkjáról ment mellé.

17
    A visszaúszás során Marnitz volt szabálytalan, kiállítás.

17
    Az emberelőny lejárta után lőtt Marnitz, Györke azonban kiszedte a léc alól!

17
    Haleké a harmadik ráúszás is.

Jó debreceni kezdés után még visszajött a BVSC Zugló, de ezután jött csak számukra a feketeleves! Öt gólt kaptak a második negyedben, állva hagyta őket a Debrecen. Györke nem véd olyan jól, mint az első két meccsen, a védelem sem olyan kemény és ezt remekül kihasználja a DVSE! Hamarsoan jövünk vissza!

16
    A DVSE nem játssza meg, így ha a következő ráúszás is az övék, emberelőnyben kezdik a harmadik negyedet. Vége az első félidőnek.

16
    Györke el is adta, majd az ellentámadás során Borsós kap kiállítást.

16
    Időkérés vége, Györke kezében a labda.

16
    Märcz Tamás is időt kért.

16
    Misics lőtt centerből, nehéz helyzetből, Györkének nagy bravúrt kellett bemutatnia!

16

16

16
    Borsós távoli, pattintott lövése a blokkról ment a kapu fölé.

15
    Süveges ellen kontrát fújt Molnár Tamás játékvezető.

15
    Kotszidisz lőtt az oldalhálóba balról.

14
    WESZELOVSZKY lőtt öt méterről, kissé balról a kapu bal oldalába! Fifikás gól, nem is nézett kapura a hazai játékos, 7-4!

14
    SZABÓ gondolt egyet, majd öt és fél méterről, középről pattintott a vízre, ami onnan a bal felsőbe pattant! Gyönyörű gól, 6-4!

13
    Kontra Süveges ellen középen.

13
    Mészáros próbálkozása a kapufán csattant!

13
    Kállay bejátszását remekül játszotta meg MARNITZ, lefordult a védőjéről, majd közelről a kapuba lőtt, 6-3!

12
    Létay bejátszására még előnyben SZABÓ emelkedett középen és közelről a kapuba bombázott, 5-3!

12
    Marnitz kap kiállítást.

12
    MARNITZ maradt üresen középen, ezt kihasználva öt méterről a bal alsóba lőtt, Györke csak beleérni tudott, 5-2!

12
    Nyéki lövését hanyag eleganciával blokkolta a centeren védekező Busila.

11
    Jokics bejátszását szorongatott helyzetből, centerből SÜVEGES váltotta gólra, 4-2!

11
    Halek lövését védte Györke, majd Busila szerzett labdát a túloldalon.

9
    CHILKÓ lőtt jobbról, éles szögből, három méterről Györke hóna alatt a hosszúba, 3-2!

9
    A második ráúszás is Haleké.

8
    Vége az első negyednek.

8
    Gól a vendégeknél, de Borsós már támadó hibát követett el.

8
    Misics kapott bejátszást, de nem tudta megfogni, elvitték előle.

8
    Debreceni labdaszerzés, egy rövid passzt lopott el Süveges.

7
    Kontra Misics ellen középen.

7
    Jó előnykihasználás, NYÉKI három és fél méterről, középről, magabiztosan pattintott a kapu bal oldalába, 2-2!

7

7
    Nyékivel szemben volt szabálytalan középen Kállay, kiállítás. Märcz Tamás időt kért.

7
    A támadóidő lejárta előtt Marnitz lőtte telibe hét méterről a bal kapufát!

6
    Visszakerült a vendégekhez a labda, Nagy távoli lövését viszont sáncolták.

6
    MItrovics kivédte Nyéki ötösét!

6
    Nagy harcolt ki ötöst Chilkóval szemben.

6
    Zoufal éles szögből eleresztett lövését sarokdobásra ütötte Mitrovics!

5
    Halek lőtt nagy helyzetben, tisztán, de a próbálkozás a lécről a vízre pattant, onnan pedig Györke kezébe!

5

5
    Létayt szórják ki Jokicsról centerben, Varga Tamás időt is kért.

5
    Nagy lőtt rosszkéz oldalról, középtávolról Mitrovicsnak kellett védenie.

4
    Nyéki javít, az ellentámadásból, a centertől szerzett labdát.

4
    Nyéki távoli bombája mellé szállt.

4
    Telegdy szerzett labdát Palotástól.

3
    SZABÓra nem jutott ember, aki négy méterről, középről, nagy erővel a bal felsőbe lőtt, 2-1!

3
    Mezei harcolt ki emberelőnyt. Süveges úszik ki a sarokba.

2
    Halek hatméteres bombája a lécen csattant! A kipattanó Györkéé.

2
    Mezei elől csípték el a bejátszást a hazaiak.

2
    KÁLLAY most akcióból, 4 méterről, rosszkéz oldalról, viszonylag éles szögből lőtt a hosszú felsőbe, 2-0!

1
    Létay jobb oldali lövését bravúrral védte Mitrovics!

1
    KÁLLAY a jobb felsőbe vágta a büntetőt, 1-0!

1
    Ötméteres! Szabó volt szabálytalan Misiccsel szemben középen.

1
    Haleké az első ráúszás.

És akkor a csatakiáltások!
    Debrecen:

BVSC:

Fehér sapkában fog játszani a Debrecen, kékben a BVSC.

Már a bemutatás zajlik, nagy taps fogadta mindkét csapatot. Ezek a képek még a bemelegítés során készültek.
    BVSC:

DVSE:

Kedves Vízilabdabarátok! Igazi, késhegyre menő csata zajlik a vízilabda OBI középházának rájátszásában az alapszakasz hatodik Debrecen és hetedik BVSC Zugló között! A két győzelemig tartó párharc 1-1-re áll és a harmadik, a mindent eldöntő mérkőzés lesz ez. Történt ugyanis, hogy húsvét vasárnap egy parázs, izgalmas meccsen 9-7-re nyert a Cívisvárosban a DVSE, majd szerdán Budapesten egy 11-7-tel egyenlített a BVSC. A Debreceni Sportuszoda közönsége és az onlajnok.com olvasóserege tehát élőben tudhatja meg, hogy melyik csapat készülhet majd a Vasas csapatára, hogy megmérkőzzenek az ötödik helyért. A tét nem kicsi: a középház győztese indulhat a jövő évi Európa Kupában. Vajon melyik csapat teszi meg az ehhez szükséges lépést? Tartsanak velünk és megtudják!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 16:30 - kor kezdődik.