Ajka – Szigetszentmiklós 0:0 (vége) | Tatabánya – Kozármisleny 0:0 (vége) | Dunaújváros – Kisvárda 1:0 (vége)
Cegléd – Sopron 3:3 (vége) | – Szolnok 3:1 (vége) | ZTE – Balmazújváros 2:2 (vége)
Dunaújváros PASE
1:0 (0:0)
Kisvárda Master Good
szombat 26.04.2014, 17:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

Véget ért a mérkőzés.

Úgy indult ahol abba maradt a 2. félidő. Újvárosi támadások sokasága végén a 49. percben Godslove harcolt ki 11-est melyet Böőr értékesített. A gól után folyamatosan támadtak az Újvárosiak,de nem tudtak újabb gólt szerezni,sőt a mérkőzés vége felé a Kisvárda is megmutatkozott egy-egy támadással és lövéssel.
    Összesítésben megérdemelten nyert a Dunaújváros és szerezte meg a létfontosságú 3 pontot.

Köszönjük hogy velünk tartottak! (18:52:37)

90'+3
    Bedobás helyett szöglet de kimegy a labda.

90'+3
    Godslove helyett Urbán a hazaiaknál.

90+2'
    Villám előtt hatalmas helyzet de bedobás lesz.

90+2'
    Újvárosi próbálkozások a vége felé is.

90'+1
    Perovic kap hatalmas labdát,lő de Nacsa véd.

90'+1
    3 percet hosszabbít a játékvezető.

89'
    Közép pályás játék a mérkőzés vége felé.

88'
    Az esés után kisebb kakaskodás a két játékos között,mindketten sárga lapot kaptak.

88'
    Mboussi kap sárga lapot.

88'
    Godslove kap sárga lapot.

88'
    Kitámad az Kohász, Godslove megindul de elesik. Nincs 11-es.

87'
    Most egy kicsit beszorul az Újváros,próbálkozik a Kisvárda.

86'
    Kisvárdai beívelés,Brankovics próbálkozott a 16-on belül,de tisztáznak a védők.

85'
    Belül vagyunk az rendes játékrész utolsó 5 percében.

84'
    Böőr helyén Jakab a pályán.

83'
    Lázár-Godslove összjáték után a kapusnál a labda.

82'
    Újabb vendég támadás,de ismét tisztáznak a hazai védők.

Böröcz Balázs

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 50. Böőr (bünt.)

Lapok:   62. Lázár (DPASE), 88. Godslove (DPASE) – 45+1. Nagy (VSE), 88. Mboussi (VSE)

Dunaújváros PASE: Dániel Cs. (K)-Villám,Farkas,Lázár-Csehi,Böőr(84'Jakab),Urbin,Kocsis-Petneházi,Thiago(70'Perovic),Godslove(93'Urbán)
    Cserék: Beleuc,Ato,Jakab,Urbin,Perovic,Bartus

Kisvárda Master Good: Nacsa P. (K)-Simplice,Hegedűs,Bognár-Fodor,Popovics(60'Pavlov),Üveges(65'Brankovics),Venczel(77'Irvás)Vlodymyr,Nagy,Farkas
    Cserék: Petranics,Miskolczi,Molnár,Brankovics,Pavlov,Oláh,Irvás

Játékvezetők: Botló Gábor,Kis Zoltán-Iványi István