Real Betis – Real Sociedad 0:1 (vége) | RCD Espanyol – UD Almería 1:2 (vége) | Valencia – Atlético Madrid 0:1 (vége)
Athletic Bilbao – Sevilla 3:1 (vége) | Villarreal – Barcelona 2:3 (vége)
RCD Espanyol
1:2 (1:0)
UD Almería
vasárnap 27.04.2014, 12:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

90+3
    David López gólhelyzetben szabálytalankodott, a játékvezető azonnal piros lapot mutatott fel.

90+2
    Zongo kapott jó kiugratást két hazai védő között, ziccerben vezethette volna kapura, a büntetővonal előtt David López azonban elsodorta. Szabadrúgás a vendégek javára.

88
    Trujillo visszahúzásért kapott sárga lapot.

80
    Garcia belépőért kapott sárga lapot.

73
    Az Almería gólt szerzett!
    Néhány percen belül megfordítja a mérkőzés állását az Almería. SUSO vállalta el a vendégek szabadrúgását, 22 méterről szembe a hazai kapuval szépen csavart a kapu bal sarkába.

72
    Zongo jött be a lecserélt Velez helyett.

71
    Sánchez lépett oda ellenfelének, érkezett is a sárga lap.

69
    Jobbról ívelhettek be szögletet a vendégek, FRAN VELEZ védőjét megelőzve hat méterről a kapu jobb sarkába fejelt.

67
    Álvarez megsérült, helyette Fuentes érkezett.

49
    Stuani könyöklésért megkapja második sárga lapját, így a második félidő elején megfogyatkoznak a hazaiak.

45
    A vendégek beívelt szabadrúgása veszélyesen érkezett az Espanyol kapuja elé, középről Trujillo fejelt kapra, centikkel ment mellé. Könnyen egyenlíthettek volna a vendégek!

42
    Az Espanol gólt szerzett!
    García húzta meg a bal oldalon, beadására középen pontosan érkezett CHRISTIAN STUANI, négy méterről védhetetlenül fejelt a kapuba.

40
    García fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, jobbról éles szögből szúrta rá, lökete nem sokkal ment el a hosszú sarok mellett.

33
    Dubarbier kapott sárga lapot buktatásért.

29
    Stuani kapott sárga lapot műesésért. Két védő között feldobta magát a vendégek tizenhatosán belül.