Mezőkövesdi KC – ETO-SZESE 38:36 (vége)
Mezőkövesdi KC
38:36 (18:22)
ETO-SZESE
vasárnap 27.04.2014, 17:00 • Városi Sportcsarnok, Mezőkövesd • Férfi kézilabda NB1

Egy elképesztő izgalmakat tartogató mérkőzést tudott megnyerni a hazaiak, a félidőben négy gólos hátrányból jöttek vissza. A Győr nagyot küzdött, talán kicsit a végén durván is, de mindent megtettek a sikerért.
    Ezzel a Kövesd 18 eddig megszerzett pontjával bebiztosította jövő évi első osztályú tagságát, míg a Győr nagy veszélybe került, de még nincs veszve minden, van esélyük benn maradni, de nem veszíthetnek több találkozót.
    Én köszönöm már a figyelmet, további kellemes vasárnap estét kívánok! (18:40:10)

60
    Mérkőzés vége. (38:36)

60
    Halász még betalál, miután egy vendég játékos visszajött kiállításból. (38:36) (38:36)

60
    Radnic jobbról fut keresztbe és a bal oldalt szerez gólt. (38:35) (38:35)

60
    Hárman a pályán a kövesdiek. (37:35) (37:35)

60
    Simon és Cuzic hagyja el a pályát kettős kiállítással! Elszabadultak az indulatok a pályán! (37:35) (37:35)

60
    Az utolsó fél percben majd kettős emberhátrányban lesz a Kövesd. (37:35) (37:35)

60
    Két gólos hátrányban a Győr kevesebb mint egy perc van vissza, időt kér az MKC. (37:35) (37:35)

60
    Halász lövését védte kétszer is Kovács J. (37:35) (37:35)

59
    Amint véget ér a kettős kiállítás, Szepesinek kell elhagynia a pályát. Emberelőnyben a Győr. (37:35) (37:35)

59
    Cuzic viszi most a Kövesdet, középen tört be megint, Lorger lába alatt dob a kapuba. (37:35) (37:35)

59
    Elképesztő izgalmak, Pavlovics is két percet kap a gól után. (36:35) (36:35)

59
    Emberhátrányban Terenyi szerez gólt jobb szélről. (36:35) (36:35)

58
    Hernandez kap a gól után kiállítást, négyen a pályán mezőnyben a győriek. (36:34) (36:34)

58
    Cuzic középen tör be és teszi a labdát a kapuba. (36:34) (36:34)

58
    Hernandez bal szélről szerzett góljával egy gólra zárkózik az ETO. (35:34) (35:34)

57
    Hernandez Radniccal szemben harcol ki belemenést. (35:33) (35:33)

57
    Nagyok az indulatok a pályán, kettős kiállítás lesz belőle. Trivkovics és Szabó A. hagyja el a pályát. (35:33) (35:33)

57
    Szabó A. szerez gólt, miután kiegészülnek a győriek. (35:33) (35:33)

Jankó Gergely

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Mezőkövesdi KC: Kezdők: Kovács J. (Kiss O.) – Benis, Szepesi, Dobó, Cuzic, Dukic, Trivkovics. Cserék: Kovács P., Nyitrai, Bán, Molnár, Grünfelder, Bakos, Pavlovics, Radnic.
    ETO-SZESE: Kezdők: Lorger (Somogyi) – Szabó A., Pesic, Simon, Gebhardt, Mota, Gál. Cserék: Hernandez, Halász, Terenyi, Gubó, Németh, Tóth E., Kalmár.

Játékvezetők: Bacs József, Bán Tamás.