Győri ETO FC II. – BKV Előre SC 3:1 (vége)
Győri ETO FC II.
3:1 (0:0)
BKV Előre SC
vasárnap 04.05.2014, 17:30 • ETO Stadion, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Viharos szélben kezdődött a találkozó, ami az első félidőben a hazaiakat támogatta, de ők ezzel nem tudtak élni, ellenben egy kiállítást így is ki tudtak harcolni.

Második félidő első percében megszerezte a vezetést a vendég csapat, de ezután nagyobb sebességre kapcsoltak az ETO fiataljai, a védő helyére érkező cserecsatár három góljával megfordították a mérkőzést, teljesen megérdemelten. (19:22:46)

90
    A szabadrúgásból legurított labdát Vankó lopja el a lövésre készülő játékos elől, de az ellentámadást megállítják a védők.

90
    Szabadrúgáshoz jut a vendégcsapat a kaputól 20 méterre egy talpalás után.

89
    Matetits helyett Sipőcz a pályán.

89
    Juhász zavarja meg a felszabadítani készülő Pogacsicsot, de az alapvonalon túlra pattan róla a labda.

88
    Vankó indul a bal szélen, lesen állítják meg.

86
    Az ETO gólt szerzett!
    Mervó megy el a jobb szélen, élesen ad középre, az érkező FARKAS ZOLTÁN 6 méterről továbbít a jobb sarokba! 3:1

84
    Pongrácz helyére Kozma jön.

83
    A cserecsatár, Farkas Zoltán két góljával fordítani tudott az ETO, érdemes volt kockáztatnia a vezetőedzőnek, emberelőnyben ezt meg is tehette.

82
    Berki helyett Karacs.

81
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy Bálint (Győri ETO FC II.).

79
    Egy a kapu elé érkező éles beadást közelről fejel a kapu jobb oldalába FARKAS ZOLTÁN! 2:1

77
    Farkas vezeti a kapusra a labdát, el is lövi alatta, de Petrezselyem még eléri a gólvonal előtt és felszabadít!

75
    Nagy Bálint ível be jobbról, kifejelik a védők.

74
    Bejött a csere, a védő helyett érkező FARKAS ZOLTÁN vesz le egy labdát a kaputól 10 méterre, ráfordul és úgy lő a kapuba, hogy Bozsó csak beleérni tud a labdába, az így kerül a jobb sarokba. 1:1