Bayern München – VfB Stuttgart 1:0 (vége) | FC Schalke 04 – Norimberk 4:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Werder Bremen 2:1 (vége)
Hannover 96 – SC Freiburg 3:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Borussia M'gladbach 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Hamburger SV 3:2 (vége) | FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 2:1 (vége) | Hertha BSC – Borussia Dortmund 0:4 (vége)
Bayern München
1:0 (0:0)
VfB Stuttgart
szombat 10.05.2014, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Az első félidő gyenge játéka után fokozták a tempót a bajorok, azonban vagy Fortuna volt ellenük vagy a remekül védő Ulreich állt az útjukban. A hosszabbítás perceiben mégis meg tudták szerezni a mindent eldöntő találatot a bajorok, mégpedig a csereként beállt Pizarro révén.

Köszönöm a figyelmüket! (17:32:10)

90+3
    Már nagyon kevés idő van hátra, nem lesz ideje válaszolni a gólra a sváb csapatnak.

90+2
    A Bayern gólt szerzett!

GÓÓÓL! CLAUDIO PIZARRO a tizenhatos határáról egy jól eltalált lövéssel beveszi a tehetetlen Ulreich kapuját.

90+1
    Robben végzett el egy szögletet. A kapu elé ívelésnél van Buyten érkezett jól, de a belga légiós kapu fölé fejeli a játékszert.

90+1
    Két perc lesz a ráadás.

90
    Didavi végzett el szögletet a vendégek részére. A hazaiak védelme azonban megoldja a feladatot.

88
    A vendégek már az idővel is játszanak, ki ne tenné ezt 0:0-ás állásnál, idegenben a Bayern München ellen?

87
    Vajon be tudja-e venni ellenfele kapuját a müncheni gigász? Már nem sok idejük maradt hátra.

86
    Micsoda lehetőséget hagyott ki Robben, kihagyta a kihagyhatatlant! Egyedül vezethette a labdát a vendégek kapusára, aki túljárt a holland sztár eszén!

85
    Robben futott lesre, szabadrúgás kifelé.

84
    Dante tüzelt távolról, de löketét blokkolja a stuttgarti védelem.

83
    Didavi futott lesre, szabadrúgás kifelé.

82
    Kroos ívelt fel egy labdát a kapu elé, ezt követően van Buyten előtt adódott egy lehetőség, azonban a belga játékos kapu mellé durrantott.

81
    Gentner szabálytalansága után szabadrúgáshoz jutnak a bajorok.

80
    A bajoroknál Robben a legveszélyesebb játékos, de a svábok vigyáznak a hollandok klasszisára.

79
    Hojbjerg ma már másodszor próbálkozik egy távoli lövéssel, azonban ez a kísérlet sem sül el jól. A csereként beállt dán játékos bizonyítani szeretne, de nem mennek neki ma a lövések.

78
    Maxim helyett Werner.

76
    Kapuja elé szegezi ellenfelét a müncheni alakulat, de egyelőre bírja a nyomást a sváb gárda.
    Gólok: 90+2. Pizarro

Lapok:   22. Kroos (BAY), 68. Dante (BAY) – 21. Boka (STU), 75. Didavi (STU)

Bayern München: Neuer – Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba – Muller, Kroos, Martinez, Schweinsteiger (37. Hojbjerg), Robben – Mandžukić (64. Pizarro)
    Cserék: Raeder – Alcantara, Contento, Hojbjerg, Pizarro, Weiser

VfB Stuttgart: Ulreich – Sakai, Rudiger, Niedermeier, Boka (45. Didavi) – Traore, Gruezo, Maxim (78. Werner), Gentner, Rausch – Ibisević (65. Cacau)
    Cserék: Kirschbaum – Cacau, Divadi, Haggui, Leitner, Rathgeb, Werner

Játékvezetők: Dankert – Hacker, Rohde