Tatabánya – Ajka 2:3 (vége) | Dunaújváros – Kozármisleny 3:0 (vége) | Cegléd – Gyirmót 0:4 (vége)
Békéscsaba – Szigetszentmiklós 0:1 (vége) | – Kisvárda 4:1 (vége) | Sopron – Balmazújváros 2:1 (vége)
Nyíregyháza – BFC Siófok 2:2 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
0:1 (0:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 10.05.2014, 17:30 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Gyenge színvonalú mérkőzésen aratott 0-1-es sikert a Szigetszentmiklós. Az első félidőben egy-egy gólhelyzet adódott mindkét oldalon, ám ezekkel nem tudtak élni a csapatok. A második játékrészben már jobban kezdett a vendég gárda, aminek meg is lett az eredmény. Barna 50. percben szerzett góljával lényegében el is döntötte a mérkőzést. Ezután az utolsó pár percben még feléledt a hazai gárda, ám egyenlíteni már nem tudtak. (19:21:04)

90+3
    Leucuta emelt fölé egy kapu előtti kavarodást követően.

90+2
    Kollega kap sárgát időhúzásért.

90+1
    Barna harcolt ki az alapvonalról szögletet.

90
    Sánta folytatni tudja.

90
    4 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Sánta szorul ápolásra az előbbi eset miatt.

88
    Sánta lépett ki a kapujából és a 16-os vonalában feküdt a labdára.

87
    A szabadrúgás a sorfalban kötött ki.

86
    Hazai szabadrúgás a 16-os sarkától.

85
    Károly kapott remek labdát a 16-os oldalánál, átvette, majd kilőtte a felső lécet.

83
    Barna lába görcsölt be, Gajdos sietett a segítségére, valószínűleg folytatni tudja a játékot.

82
    Lucas elől tisztázott Vágó az utolsó pillanatban.

81
    Gajdos szabadrúgását könnyedén kifejelték a védők.

80

79
    Gajdos beadása után Mosquera fejelt fölé.

78
    Balogh felé volt túl hosszú a kiugratás.

77
    Sánta halászott le egy beadást könnyedén.

Fehér Marcell

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 50. Barna

Lapok:   37. Tölgyesi (BCS) – 71. Balogh (SZTK), 90+2. Kollega (SZTK)

Békéscsabai Előre 1912 SE: Póser – Calvin, Albert, Balog, Király – Tölgyesi(Károly 64'), Gajdos, Bagi, Lucas – Pantovic(Leucuta 71'), Prasler(Mosquera 46')
    Vezetőedző: Komjáti András

Cserék: Szólik, Leucuta, Soós, Mosquera, Horváth, Károly

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Majoros(Kollega 55'), Deutsch, Takács(Sipos 73'), Tamás, Jakovljevic – Vágó, Barna, Kornis(Balogh 64'), Pollák – Kvekveskiri, Khous
    Vezetőedző: Csurka Zoltán

Cserék: Baranyi, Fekete, Zsivóczky, Balogh, Kollega, Csikortás, Sipos