BVSC- Zugló - Kaposvári VK 12:9 (vége) | DIAPOLO Szeged - RacioNET Honvéd 7:6 (vége)
DIAPOLO Szeged - RacioNET Honvéd

7:6

(1:0, 4:1, 1:3, 1:2)

szombat 10.05.2014, 17:30 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:49:12)

Az egyik fél két győztes meccséig tartó bronzcsata állása ezzel 1:0 a Szeged javára.

Az első félidőben szinte már "agyonnyert" meccset tett roppant izgalmassá a Szeged az utolsó két negyedben. A 16 perc alatt mindössze egy ötösből szerzett gólig jutó Honvéd feltámadt a harmadik etapban, s mivel hozta magát az utolsó negyedben is, fél perccel a vége előtt az egyenlítésért támadhatott. A lehetőséget azonban kivédekezte a Szeged, így megnyerte az első meccset, s ha szerdán diadalmaskodni tud a fővárosban, a szegedi csapat megszerzi a bajnoki bronzérmet.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Kiss Gergely bejátszása nem jó centerbe, Hegedűs megszerzi a labdát, s már nem indul előre a Szeged!

32
    Az egyenlítésért támadhatnak a vendégek, időt is kér Vad Lajos. 33,9 másodperc van még a meccsből.

32
    Seman pattint centerből a kapu fölé.

32
    Kiss Gergely passzát KOVÁCS PÉTER lövi középről, ziccerből a jobb alsó sarokba: 7:6.

31
    Molnár Tamás lövését védi Gergely, a hazaiaké marad a labda, de Kiss Gergely megszerzi Molnár Tamás elől.

31
    Fülöp bejátszása nem jó centerbe, Seman szerzi meg a labdát.

30
    Kiss Csaba passzát Decker nem tudja átvenni, megszerzik a labdát a vendégvédők.

30
    Kiss Csaba bejátszása centerbe, Illés kipontozódást érő kiállítása után pedig időt kér a hazaiak mestere.

29
    Magas bejátszás balról Steinmetz felé, megszerzik a hazai védők.

29
    Decker lövését azonban védi Gergely, a vendégeké a labda.

29
    Lejár a vendégek támadóideje, indulhat a Szeged.

28
    Kovács Péter kiállítását követően JANSIK lopja a távolságot, majd a kapu közepébe lő: 7:5.