ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép 5:11 (vége) | Széchenyi Bank-FTC - PVSK-Füszért 7:6 (vége)
Széchenyi Bank-FTC - PVSK-Füszért

7:6

(1:2, 2:1, 2:1, 2:2)

hétfő 12.05.2014, 19:33 • Népliget • E.ON Férfi OB I

A Pécs kezdte jobban a találkozót, azonban a második büntetőjüket kihagyták és az kicsit megtörte a csapatot. A Fradi a harmadik negyedben kezébe vette az irányítást, és ha nem is magabiztosan, végül hozta a mérkőzést, kicsit pontosabb támadójátékukkal. A kapusteljesítményeket mindkét oldalon dicséret illeti. Az utolsó negyedben már az idővel is játszva, megnyerték a zöld-fehérek a kilencedik helyért vívott párharc első felvonását, így 1-0s előnnyel várhatják a pécsi folytatást. Köszönjük figyelmüket, folytatás csütörtökön az Onlajnok.com-on is! (20:49:14)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Keményen, de szabályosan védekeznek a zöld-fehérek, a kényszerből ellőtt labda pedig lecsorog a blokkról.

32
    Nem jut el lövésig a hazai együttes, 25 másodperccel a negyed vége előtt Bereczki Miklós kér időt. Az utolsó esély a pécsieknek az egyenlítésre.

32
    Rögtön fórba kerülnek a pécsiek, MÜLLER MÁTÉ kísérlete pedig becsorog a kapuba, bosszankodik is Gárdonyi! 7:6

31
    1:25-tel a találkozó vége előtt TYLER MARTIN vágja a hálóba a játékszert! 7:5

31
    A támadóidő lejárta előtt harcol ki sarokdobást a Fradi.

30
    Gárdonyi kiüti a jobb felsőbe tartó labdát, a sarok után pedig szerelnek a zöldek.

30
    Barát ismét bravúrt mutat be, a bal felsőből húzza le a lövést.

29
    Lefordulnak a zöldek, és kettő az egyben vezethetik a labdát a vendég kapura, végül TYLER MARTIN vágja be a ziccert! 6:5

28
    Gárdonyi védi a center lövését.

28
    Kiegészül a Ferencváros, de JOVAN CAKIC közelről a jobb alsóba talál, ezzel újra egyenlő az állás! 5:5

27
    Barát védi a jobb oldali lövést.

27
    Kiegészültek a vendégek, de marad a hazaiaknál a labda, majd egy páros kiállítás.

26
    Eladott pécsi labda, újra előnyben a Fradi, de előtte Varga Zsolt időt kér.

26
    Krizsán pontozódik ki, de kimarad a hazai fór, Barát a felső léc segítségével véd.

25
    De Blasio bal alsóba tartó lövését Gárdonyi gyűjti be.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Práczky hozza el a ráúszást.

24
    Bereczkit állítja ki a játékvezető, de rögtön szerelnek a védők és ezzel vége is a harmadik negyednek.