Vác – Cegléd 25:26 (vége) | ETO-SZESE – PLER-Budapest 28:30 (vége)
Váci KSE
25:26 (11:12)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szerda 14.05.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

Sokadik vereségét gyűjti be a Váci KSE csapata ugyanúgy, hogy nem tudja megtartani több gólos vezetését. A végén ugyan nagyot hajráztak, de ez csak az egy gólos vereséghez volt elegendő.
    A Cegléd remekül használta ki a Vác második félidei, nagyjából 5-8 perces rövidzárlatát, amikor megfordították a meccset és több góllal elhúztak, végül ebből élt meg a mérkőzés végéig a Cegléd csapata. Változatos támadások, nagy harc jellemezte az összecsapást, amit végül megérdemelten nyertek a vendégek.
    Váci KSE – Ceglédi KKSE: 25-26!
    ---- (19:27:37)

60
    Mérkőzés vége. (25:26)

60
    Az utolsó pillanatban még GÁBORI bombázott a kapuba nagy védelmi hiba után, de ez már nem oszt, nem szoroz. (25:26) (25:26)

60
    LEPSÉNYI lőtt 20 mp-el a vége előtt, kapufára tolta Vitáris, azonban végül a lendülettel ő és a labda is a vonalon túlra csúszott, nagy szerencsével szerzi meg a győzelmet a Cegléd. (24:26) (24:26)

60
    GÁBORI fél perccel a vége előtt egyre hozza a Vácot. (24:25) (24:25)

60
    Passzívnál sem lőtt a Cegléd, a Vác jön. (23:25) (23:25)

60
    Az utolsó perc kezdődik meg, szabaddobással jöhet a Cegléd. Teljesen kitámad a Vác. (23:25) (23:25)

59
    Időt kért a Cegléd 58:50-nél, a vendégek kezében a meccs továbbra is. (23:25) (23:25)

59
    CSÁSZÁR a bal szélről először kapufát lőtt, de Bősz hátáról végül a kapuba került. (23:25) (23:25)

59
    Takács Bence kapott kettő percet, de ezt innentől már csak a Cegléd veszítheti el. (22:25) (22:25)

59
    ANTAL Szabolcs tört be a kitámadó váciak között és be is bombázta. (22:25) (22:25)

58
    CSÁSZÁR hozza fel kettőre a bal szélről a Váci KSE csapatát. (22:24) (22:24)

58
    Bíró lövését Vitáris jobb lábbal hárítja. (21:24) (21:24)

58
    Kapu mellé lőtte Lendvay, a Cegléd jöhet, bár úgy tűnt, valaki beleért a lövésbe. (21:24) (21:24)

57
    Vujovic választ gyenge megoldást a jobb szélen, Vitáris könnyedén halássza le. (21:24) (21:24)

57
    KOCSI András szépít beállóból, reményt adva a váciaknak. (21:24) (21:24)

57
    PERISICS talpról bombázza be a kapu bal oldalába, ezzel alighanem eldönti. (20:24) (20:24)

56
    Takács nem él a lehetőséggel, Vitáris bravúrral kitolta oldalra a lövést. A túloldalon rossz bejátszás, teljesen megállt a Vác már, főleg támadásban. (20:23) (20:23)

Váci KSE: Vitáris, Nagy L., Kreisz – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Laurencz, Gábori, Pál, Kökény, Kocsi, György
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Lakos – Endrédi, Varga, Tóth, Dengi, Lászlai, Hódi, Vujovic, Benke, Csőke, Lepsényi, Takács, Perisics, Antal, Bíró

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert